Şimdi Ara

2 Mbit Upload / Download - 20 GB Kota 19.99 YTL + Vergi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Milliyet Gazetesi'nin bugünkü Bilişim fuarı ile ilgili ekinin 8. sayfasında Doğan Online'ın yeni paketiyle ilgili yazı var. Bahçeşehir'de denemeleri yapılan Wi-Fi internet satışa hazır duruma gelmiş ve 2 Mbit hızında ve 20 GB kotalı interneti aylık 19.99 YTL + KDV + ÖTV ile verecekler. Evlere Wi-Fi interneti kullanırken sorun çekilmesin diye güçlendirici de verilecekmiş. Bu internet hizmetini alacakları için orda oturanlara şanslı gözüyle bakabiliriz sanırım. Doğan Telekom bize de bir kıyak yapsan ? 20 GB kota ve 2 Mbit hız bence gayet güzel rakamlar, ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FCK® -- 5 Eylül 2006; 12:11:22 >

• Bunun 40 gb kotalısı falan olsa çok güzel olurdu ben hemen geçerdim
  • allaaaah derimm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Glyph

Bunun 40 gb kotalısı falan olsa çok güzel olurdu ben hemen geçerdim

ewt 20 az walla 40 anca paklar..40gb olsa bende geçerdim bizim buralarda da olsa
    gerçi ben 256k ile de okadar çekiom 2mb ile 100 den fazla çekerim aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesh_fosil -- 5 Eylül 2006; 12:18:59 >
  • iyi de bunun daha lisansı verilmedi. Daha lisans alınacak da, onaylanacak da ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: basel2k

iyi de bunun daha lisansı verilmedi. Daha lisans alınacak da, onaylanacak da ...

hayal kuruoz bozma bunun olması için çok uzun yıllar geçmesi gerekcek..biz görcekmiyiz acaba
  • Ya aslında iyi hoş da neden herşeyimizi kotalıyorlar? Şimdi o 2mbit bağlantı kotasız olsaydı ne güzel olurdu ya. Herneyse inşallah tez zamanda lisansları alırlar da kurtuluruz şu telekom belasından 20-40 gb kotaya da razıyım
  • quote:

Orjinalden alıntı: kesh_fosil

quote:

iyi de bunun daha lisansı verilmedi. Daha lisans alınacak da, onaylanacak da ...

hayal kuruoz bozma bunun olması için çok uzun yıllar geçmesi gerekcek..biz görcekmiyiz acaba

Arkadaşlar bu wimax değil. Onun bir eskisi wifi. Dolayısıyla lisansı var. Böyle bir hizmet şu an verilebilir durumda. Nitekim Türk Telekom'un az da olsa wireless hotspot'ları var hizmet veren. Ama onlar çok fahiş fiyattan veriyorlar herşeyde olduğu gibi. Doğan Online'ın ücretlendirmesi bana oldukça makul gözüktü. Yıllardır savunduğumuz, olmasını istediğimiz fiyatlara bizi epey yaklaştırdı diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acgur -- 5 Eylül 2006; 13:01:04 >

• quote:

Orjinalden alıntı: acgur

quote:

Orjinalden alıntı: kesh_fosil

quote:

Arkadaşlar bu wimax değil. Onun bir eskisi wifi. Dolayısıyla lisansı var. Böyle bir hizmet şu an verilebilir durumda. Nitekim Türk Telekom'un az da olsa wireless hotspot'ları var hizmet veren. Ama onlar çok fahiş fiyattan veriyorlar herşeyde olduğu gibi. Doğan Online'ın ücretlendirmesi bana oldukça makul gözüktü. Yıllardır savunduğumuz, olmasını istediğimiz fiyatlara bizi epey yaklaştırdı diye düşünüyorum.

başlangıç için çok güzel bir adım.şimdiden 20 gb kota veriyolarsa bu fiyata ileride çok daha üstlerini verebilir.şehir dışında oturanlar için olmasa bile şehir merkezlerinde oturanlar için bu hizmet oldukça güzel.telekomun kurduğu hotspotlardan attığı kazığın binde biri değil.saatine 2 ytlmi ne alıyodu.

ayrıca dowload upload oranı çok güzel.adslde arkadaşa bi saatte 3 mb bi dosya yollayamıyorum 256 limitisizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 5 Eylül 2006; 13:45:05 >

• 2 Mbit internetim olsa bende veririm tüm mahalleye Wireless bağlantısı ne var bunda.
  • Bence elektrik hatlarından internet bağlantı teknolojisi daha çabuk yaygınlaşır.

KOtasız olsa ne olur ki...
  • 20 gb kota 2mb e hayatta yetmez
  • Ya sanırım zaten Bu Wimax dan dolayı Telekom 256 lara bir güzellik yaptı.

Adamlar Yozgat'ta yaptıkları testleti falan bitirmişler okudğuma göre.2007 de yaygınlaştırmaya başlayacaklarmış.
  • En kısa sürede şu Wimax'a geçilsede kurtulsak TT'dan!
  • hadi inşallah. 20 gb kota yetmz fln demeyin bence çünkü rekabet ortamı oluşmaya başlıyor. bu durumda telekom da buna ynt vermek zorunda kalr.
  • 26 ytl ediyor bence kotalı kullananlar telekomu full bıraksın buna geçsin hiç olmazsa kota doldu dolacak dertleri olmaz...

3/6/9GB 1Mbit yerine 20GB 2Mbit sizce de makul değil mi şimdilik.. en azından TTnin g..ü tutuşur fiyat indirimine, kota arttırımına gider.. kotalı kullananları düşünüorm yoksa isterse 50GB olsun yine geçmem kotalıya..
  • Bu uyguluma güzelde ne zaman türkiyeye yayılır ankaraya gelirse geçmeyi düşünürüm
  • Seneye yaza kadar inşallah gelir.

ADSL'i kapattırcam 1 yıl. Seneye ona geçerim
  • Çok güzel çok, bu haberi ilk defa burada duyuyorum, ne kadar sevindim bilemezsiniz. Hakettiğimiz hizmet kalitesine adım adım yaklaşıyoruz, diğer şirketler de benzer projeler geliştirdikçe TT daha fazla kayıtsız kalamayacaktır. Mitinglerin, e-mail bombardımanlarının, köşe yazılarının, şikayetlerin yapamadığını serbest piayasa yapıyor, işte liberal ekonomi budur ! Ne olursa olsun sonuçta kazanan müşteri olacaktır.
  • ya arkadaslar 20 gb telekomun 3gb yanında bana colde vaha gibi geliyor.insallah en kısa zamanda izmirede gelir bu hizmet zaten telekomu bırakmak icin bir cıkar yol arıyorum super olur dogan online'a biraz destek olalım ki tum turkiyeye yayılsın
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.