Binbaşı
24 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar iphone 6 telefonum mevta oldu.

4000 bin lira max bütçeli bir telefon arıyorum. Sizce ne alayım?

Arkadaşlar merhaba, şu an 24 mbps sınırsız (150gb akn'ydi, akn kalkınca sınırsız oldu) kullanıyorum. Fatura fiyatı 63 tl

100mbps akıllı sınırsıın fatura fiyatı 75 tl. Akşam 19-24'te 25mbps iniyor, gerisinde 100mbps imiş.

Sizce bu tarifeye geçmek mantıklı mı?
Arkadaşlar merhaba, elimde PUBG ve Battlefield 4 var.

PUBG gayet severek oynadığım bir oyun. Battlefield 4'e bir türlü angaje olamadım, ya reflekslerim zayıf ya da aim kötü, sürekli olarak ölüyorum.

Neyse şu aralar, şöyle arada akşam işten gelince girip stres atacağım, oyuncu kitlesi kanser etmeyen bir FPS oyunu almayı düşünüyorum. Aklımdaki seçenekler:

-Overwatch
-Battlefield 1
-Counter Strike GO

Sizce hangisini tercih etmeliyim.

Teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba, elimde PUBG ve Battlefield 4 var.

PUBG gayet severek oynadığım bir oyun. Battlefield 4'e bir türlü angaje olamadım, ya reflekslerim zayıf ya da aim kötü, sürekli olarak ölüyorum.

Neyse şu aralar, şöyle arada akşam işten gelince girip stres atacağım, oyuncu kitlesi kanser etmeyen bir FPS oyunu almayı düşünüyorum. Aklımdaki seçenekler:

-Overwatch
-Battlefield 1
-Counter Strike GO

Sizce hangisini tercih etmeliyim.

Teşekkürler.
Saat 11'den beri evde internet yok. Aradım, Ankara'da genel arıza varmış.

Sizde nedir durum?
Beyler iyi bayramlar.

Çalışıyorum. Sadece akşamları boş vaktim oluyor. Güzel zaman geçireceğim, stres atacağım bir oyun arıyorum.

Battle Field 1 ile Playerunknown's arasında kaldım.

Sizce hangisini alayım?
Avrupalı asgari ücretinin çeyreği ile ekran kartını alabiliyor. Aynı ekran kartı burada 2-3 asgari ücrete denk geliyor.

Döviz zaten yüksekken, bu da yetmiyor, 100 dolarlık şeyi burada 200 dolara satıyorlar.

Üstelik siz dışarıdan ucuza alamayın diye de alışveriş limiti koyup bir de gümrükte geçiriyorlar.

Siz hangi mantıkla parça alıyorshnuz anlamış değilim.

Bundan 8-9 yıl önce 1500 liraya oyun bilgisayarı toplanabiliyordu. Şu anda 2500'e ancak ekran kartı alınabiliyor. Oyun bilgisayarları 5-6 bini buldu... Üstelik de öyle aman aman güzel oyun da yok...

Bu konseptte kusura bakmayın ama bilgisayara aşırı para dökmek kerizliktir.

Bizim için bu tip şeyler artık aşırı lüks sınıfına girdi.
Arkadaşlar selam

11.07.2016'da (yani 11 gün önce) aldığım ürünün durumu fotodaki gibidir. İnsanlara RDF1549873983 gibi takip numaraları gelirken bana öyle bir numara gelmedi, ekranda yer alan numaralarla takip yapınca da "ürün bulunamadı" diyor.

Özetin özeti, tezgaha mı geldim?

Ne yapmam lazım?

Valla arkadaşlar bakıyorum herkes ekran kartı fiyatlarından şikayetçi. Haklı olarak, fiyatlar çok yüksek. 3 asgari ücret parası.

Şikayet ediyoruz haklı olarak.

Öte taraftan forumda daha bu kartlar çıkmadan öyle bir fırtına estiriyorsunuz ki, insanları öyle bir tüketim çılgınlığına sokuyorsunuz ki, öyle bir dayatıyorsunuz ki, bir çok insan durduk yere "acaba 980ti'mi satıp yeni çıkan 1080'i mi alsam?" düşüncesine giriyor.

Üstelik de yeni ekran kartına neden ihtiyaç duyduğunu bile bilmiyor. Ekran kartının peşinden koşmaktan, fsp değerlerine bakmaktan oyun zevkine bile varamıyor bir çoğu.

Naçizane düşüncem şudur, madem bu ekran kartları bu kadar dünya pahası, boykot edin gitsin. Haberini bile yapmayın.
Arkadaşlar merhaba,

"Telefon numarası girme haklarınızın tümünü kullandınız" uyarısı alıyorum, bunun sebebi nedir acaba?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.633
İkinci El Bölümü Mesajları: 70
Konularının görüntülenme sayısı: 140.481 (Bu ay: 596)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 251 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.