F

Binbaşı
23 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba,

Yıllar önce öğrenciyken aldığım ve şimdiye kadar sorunsuz kullandığım ürün satılıktır. İhtiyaç fazlası olduğundan satıyorum. Detaylar:

1-Ürünün kutusu bulunmuyor.
2-1 adet uydu hoparlörün tozluğunda (ismi o mu emin değilim, fotoğrafta özellikle yakından çektim) plastik bölüm kırık ancak hoparlöre takınca sorunsuz iş görüyor.
3-Subwoofer’ın tam önünde bir zamanlar Fear’ı oynarken ani bir sahnede karışıma çıkan düşman nedeniyle elden yere düşen ayranın sıçraması lekesi var :) O öyle yıllarca kaldı, alan temizleyebilir. Fotoğrafta yakından çektim.
4-Şimdiye kadar hiçbir tamir görmedi, sorunsuz çalıştı.

Ürün için tüm bu olumlu / olumsuz özellikler nedeniyle ve yaptığım fiyat araştırması sonucu 500,00 TL fiyat biçtim. Pazarlıksızdır. Satış yeri İzmir.

Daha önce forumda birkaç ürün de satmıştım, referans isteyen olursa kullanıcı adı veririm. Güven herkes için önemli bir kriter haklı olarak.
Merhaba,

Hattımı Turkcell'den Vodafone'a taşıdım ve Vodaone sim kartını telefona taktıktan sonra, pin girip telefonu çalıştırıyorum ancak servis yok mesajı görünüyor üst köşede.

Telefonu Turkcell'den satın almıştım (kampanyalı veya kontratlı değil, peşin olarak). Turkcell'i aradığımda şebeke kilidi yok, Vodafone ile görüşerek sorunu çözebilirsiniz dediler. Vodafone ise itunes'u yeniden yükledikten sonra gerekli yönlendirmelerin çıkacağını söylüyor. iTunes'u yeniden yüklememe rağmen değişen bir şey olmadı. Telefonu restore etmeyi deneyeceğim birazdan ancak çözüm olur mu bilemiyorum.

Fikri olan var mı acaba ? Teşekkürler.
Selamlar,

Başlıkta yazdığım gibi; fotoğraflarınızı bastırıyor musunuz yoksa dijital olarak mı saklıyorsunuz ? Burda sorduğum hatıra amaçlı aile, eş, dost ile çekilen fotolar ile sanatsal özellik taşıyan fotolar oluyor.

Mesela hatıra niteliğindeki fotoğrafları her 100 adet toplandıktan sonra bastırıyorum ben, albümden bakmanın keyfi dijitalde kesinlikle yok. Şimdiye kadar da 4 adet 50 x 70 cm boyutunda sanatsal tarzda olan fotolarımı bastırıp odamın duvarlarına yerleştirdim. Kağıdın tadı çok farklı :)
Merhaba DH,

Ağustos'ta 1 aylığına evden uzakta olacağımdan netbook ve cep telefonum ile internete bağlanmak istiyorum. Turkcell 8 GB 2G internet paketini Samsung U600 cep telefonu ile kullanmak istiyorum ancak aşağıdaki linkte internet paketini Turkcell Blackberry ile kullanabilirsiniz diyor, mutlaka o telefon mu lazım ? U600'ü modem olarak kullanamaz mıyım acaba ?

Diğer sorum ise, bu paketi ben 1 ay kullanmak istiyorum, herhangi bir taahhüt vs. yok değil mi ? 1 ayın sonuna gelirken iptal ettireceğim, zaten eve dönüyorum o zaman.

Bu konularda hiç bilgim yok, yardım ederseniz sevinirim.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/servisler/internet/internetpaketleri
sorunu hallettim... silebilirsiniz konuyu.
Slm herkese,

28 Kasım'dan beri Honda Civic 1.6 Dream kullanıyorum. Arabadan çok memnunum ama inanın ki İstanbul'un trafiği ve otopark sorunu arabayı kullanmaktan soğuttu beni. Zaten büyük araba her yere de giremiyoruz. Şehir içinde mümkünse toplu taşıma araçlarını tercih ediyorum, kafam rahat oluyor. Bi yere gezmeye gidersiniz otopark doludur, hadi gittiniz diyelim bu sefer dönüşte trafik olur. Dur kalk dur kalk araba kullanmanın tadı çıkmıyor. 2 defa tamponlara çarptılar (ikisinde de ben park halindeydim), 1 defa da tampona sürtündü komşum. İlerde mümkünse sakin bir şehide yaşıycam sanırım. İstanbul güzel ama artık inanılmaz kalabalık, çekilmiyor hiç. Hondamı 1-2 ay sonra uzun mesafe yolda kullanıcam inş. o zaman sanırım daha zevkli olacak her şey. Kalabalık şehirlerde araba kullanmak tam bir eziyet...

Kazasız belasız günler dileğiyle, Hondanıza ve kendinize iyi bakın :)
Adamların dediğine göre G80'i 1000 MHz overclock edilmiş bir Quad Core işlemci ile kullanırsanız 3D2K6'tan 11.300 alıyor, ancak G80'i bu işlemcinin default hızı olan 2.66 GHz ile kullanırsanız 8000 civarı puan alıyormuş. Ben X1900 XT ile 6500 küsür puan alıyorum zaten. G80 yeteri kadar hızlı mı acaba ? :)

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=35436

Dikkat bu bir Inquirer haberidir :)
Turk.internet'te bir yazı gördüm geçen hafta, forumda göremeyince paylaşayım dedim.

http://www.turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=16385

TT'nin yurt dışı hatları neredeyse tam doluluğa ulaşmış bu nedenle yurt dışı sitelere ulaşımda zorluklar yaşanıyor. Doany, kapasiteyi en kısada sürede arttıracaklarını söylemiş. 34 Gpbs civarında olan hatlar bugün 36 olmuş ama ne olmuş yine yetmemiş ki pingler berbat, 1 mbit ile download hızı 60 KB'yi geçmiyor.

Ayda 49 milyonu almayı biliyorsunuz ama değil mi ? Bilsem ki sonuç çıkacak şu her aylık tam verim alamadığımı noterle ispatlayıp söke söke parayı mahkemede alırdım, ama TR'de uzun iş hem de çok uzun...
"Bu yıl sonunda tarifeleri tekrar gözden geçireceklerine ve yeniden değerlendireceklerine dikkati çeken Paul Doany, "ADSL ile ilgili çok yüksek kapasitede internet kullanan kullanıcılar için fiyatları düşüreceğiz" dedi.
Paul Doany, piyasada eskiye nazaran daha fazla rekabet olduğunu, kendilerinin de rekabete katkıda bulunmak istediklerini ve şirket olarak rekabete inandıklarını vurguladı."

Yüksek kapasite derken yüksek hız mı yoksa sınırsızları mı anlatmaya çalıştı acaba ? En azından indirim gelecekmiş. Her fırsatta da vurguluyor ya deli ediyor insanı: "Şirket olarak rekabeti savunuyoruz"

http://www.milliyet.com.tr/2006/09/06/ekonomi/eko04.html
Slm,

Milliyet Gazetesi'nin bugünkü Bilişim fuarı ile ilgili ekinin 8. sayfasında Doğan Online'ın yeni paketiyle ilgili yazı var. Bahçeşehir'de denemeleri yapılan Wi-Fi internet satışa hazır duruma gelmiş ve 2 Mbit hızında ve 20 GB kotalı interneti aylık 19.99 YTL + KDV + ÖTV ile verecekler. Evlere Wi-Fi interneti kullanırken sorun çekilmesin diye güçlendirici de verilecekmiş. Bu internet hizmetini alacakları için orda oturanlara şanslı gözüyle bakabiliriz sanırım. Doğan Telekom bize de bir kıyak yapsan ? 20 GB kota ve 2 Mbit hız bence gayet güzel rakamlar, ne dersiniz ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.463
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 19.122 (Bu ay: 120)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 25 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.