Şimdi Ara

1800 sandıkta muhalefet görevlisi eksiği var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
1
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
464 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekşide gördüm burada da paylaşayım dedim.Uplarsanız sevinirim. Belki gönüllü olmak isteyenler çıkabilir . Sandıkları korumak çok önemli.

"görev almak isteyenlerin 0536 520 1923 no'lu whatsapp sandık gücü iletişim hattına ad-soyad-il-ilçe şeklinde mesaj atmasını rica ederiz" demişler.

KAYIT İÇİN ;https://sandikgucu.com
    https://sandik.oyveotesi.org/kayitol

tüm türkiye'de

1- aksaray
    2- bitlis
    3- bolu
    4- çankırı
    5- çorum
    6- elazığ
    7- erzincan
    8- erzurum
    9- gümüşhane
    10- kastamonu
    11- kırıkkale
    12- konya
    13- malatya
    14- şanlıurfa
    15- sivas
    16- yozgat

çok ciddi eksiklikler var."

chp'li çelebi'nin aktardığıdır. buralarda sandıklar akp'nin insafına emanet.

istanbul'da da pendik,beykoz, çatalca,şile, sıkıntılı. burada:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 18 Haziran 2018; 16:29:24 >

• Arkadaşlar herkes elinden geleni yapmalı. Evde oturup, umarım CHP kazanır demek yanlış. Ben sandık müşahidiyim, gidin siz de gidin müşahid olun, olamazsanız da gidin sandıkların başında bekleyin. Sandık müşahidi olmak isteyenler oy ve ötesi isimli derneğe internet üzerinden başvuru yapabilir. Onlar sizi yönlendiriyorlar. Lütfen herkes elinden geleni yapsın. Sandıklarda hile olmasını engelleyelim.
  • görevlı yoksa ALLAH herşeyı goruyor.
  • Konuyu öne çıkaralım. Herkes görsün. Sadece AKP seçmeni olması demek büyük sorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oy çalınabilecek en önemli ve neredeyse tek nokta. Boş kalan sandıkta oy çalınması kesin gibi. Son referandumda tüm oyların evet çıktığı 1000'e yakın sandık vardı. Bu, hırsızlığın ispatıdır.

Siyasal islamda Allah, kitap, hak, hukuk diye bişey yoktur. Her fırsatta kul hakkı yenir.
    Akp seçimde inanılmaz organize oluyor. Her gördüğü boşluğu değerlendirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asderty -- 16 Haziran 2018; 13:35:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Arkadaşlar herkes elinden geleni yapmalı. Evde oturup, umarım CHP kazanır demek yanlış. Ben sandık müşahidiyim, gidin siz de gidin müşahid olun, olamazsanız da gidin sandıkların başında bekleyin. Sandık müşahidi olmak isteyenler oy ve ötesi isimli derneğe internet üzerinden başvuru yapabilir. Onlar sizi yönlendiriyorlar. Lütfen herkes elinden geleni yapsın. Sandıklarda hile olmasını engelleyelim.

• up
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    ALLAH görmesine görüyor ama iş işten geçtikten sonra ne olacak? O yüzden sahip çıkmamız gerek.

• Bir değil ikişer üçer kişi aynı sandıklara yonlendirilmesi iyi olur. Sabah 6.39 da sandık kurulunun olduğu yerde hazır olacak, ve sandık kurulunda gelmeyenlerin yerine görev alınacak.

• Daha çok kişi görmeli up

• Up

• Başlaığın anlamı ne ? Bu konu neden var ?

Anlaman kıt belli .

Ama evet sizin kadar kapsamlı çalamıyor mıllet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Bu söylediklerine kalıbımı basarım. Bu organizasyonu yapamayan ülkeyi yönetmeye aday olmasın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Up

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 21 Mart 2021; 13:1:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

görevlı yoksa ALLAH herşeyı goruyor.
    T A M A M
  • Kaybetme korkusu erken başlamış sizde, bırakında bi seçim oy çalınmasın kedi girmesin artık tekrarlarınız mide bunaltıyor. Aranızda öyle boş beyinliler varki akp en şaşalı olduğu seçimlerde bile bazınız bu sefer rte %3 ün üstüne çıkamaz diyeninizi gördüm bonzai felan yanınızda tırt.

• Sivasta hangi okul hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhalefetin yerinde olsam işimi gücümü bırakır hatta oy kullanmayıp gider Urfa ya da Adıyaman da bir sandık basında beklerdim. Senin vereceğin oyun en az 100 kati karlı çıkarsın. Urfa ve Adıyaman da insanların çoğu mevsimlik çalışma icin şehir disindalar ve akepenin 7 den 70, tuvaletçisinden tut en üst amirine kadar kadrolandığı yerler. Abartmıyorum 100 binden fazla oy çalınıyor sadece bu iki ilde. Köylerde oylar tulum olarak çıkıyor. Gelmeyenlerin yerine oy atılıyor başka parti oyları iptal edilip onların yerine akepeye oy yazılıyor çünkü bütün sandık başındakiler partizan akepeli oluyor. Bu bir uyarıdır ve bu mesajin görüntüsünü alıp heryerden paylaşabilirsiniz.

• Bu yerlere yakın olup da seçim günü (24 Haziran veya 8 Temmuz) dana gibi yatan arkadaşlar çok az bir farkla kaybederse oylar çalındı diye yaygara çıkarmazlar inşallah. Oyların çalınması dünya genelinde normal bir durum değil tabi ki ama karşınızdaki rakibi anlatmama gerek yok diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.