Şimdi Ara

1800 sandıkta muhalefet görevlisi eksiği var (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
464 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana en yakın nokta için kendileriyle iletişime geçtim böyle bilgiler paylaşılsın çok faydalı oldu

Yalnız müşahit olacak kişilerin kısa geçmişi mutlaka araştırılmalı !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öne çıkaralım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Some guy S kullanıcısına yanıt
    Ulan adi yaratık senden daha iyi çomarmı var davar oğlu davar birde iktidar olacak bu kafayla nah olursun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sandıkların başını iyi bekleyinde sonra 4-5 yıl boyunca "oyumuzu çaldılar" diye ağlamayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lzerk -- 17 Haziran 2018; 17:54:59 >
  • Gene kuduruyor bu arkadaşların bazıları. Kişi Kendinden Bilir İŞİ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lzerk

Sandıkların başını iyi bekleyinde sonra 4-5 yıl boyunca "oyumuzu çaldılar" diye ağlamayın...
    De ayrı olacak.

• YSKya güvenmezsin.
    İktidara güvenmezsin.
    Kendi oy verdiğin partiye güvenmezsin.
    Görev alan müşahitlere güvenmesin.
    Sandığa gidip görev almazsın.

Ama burada yazmak kolay. " Oylarımızı çalıyorlar" demek kolay.
    "Kalkın bir bakın" demek kolay.
    "Mu-ha-ha-harrem çok fena geliyor" demek kolay.

Hey gidi klavye arslanları hey!
    24 Haziramn gecesi ATM, market önlerinde kuyruğa girmekte kolay.

Ye-iç-yaz-yat
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlancpaiN

AAAAAAA MUHALİFLER İLK DEFA SEÇİMLERİ HİLELİ DİYE AĞLAMAK YERİNE GERÇEKTEN İŞE YARAR Bİ KONUDA KONUŞMAYA BAŞLAMIŞ

La yeni mi aklınıza geldi sandıklarda görevli olmak ? Yerine göre para bile alıyosunuz. Seçimden sonra ağlamak yerine gidin müşahid olun gidin sandık görevlisi olun.

Ek olarak; RTE'nin geçen çıkan videosu olmasa sandık görevlileri nedir nasıl olur bilen araştıran yoktu, Reis sağolsun muhalif kanadı da koordine ediyor

Not: 1800 sandık çok değil.

AKP ilçe teşkilatı ortalama 4 kişi ile günde 40 iş saati ile 3000 sandığın Sandık asil üye + yedek üyesi + müşahidlerini 1 ay gibi bir sürelik çalışmayla ayarlıyor, siz de bi zahmet kırın dizinizi gönüllü olun çalışın bulun görevlilerinizi.
    "gunde 40 is saati" nasil oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: scorn

Bu mesaj silindi.
    Kulaklar duymuyor tamam da,bunda savunacak ne buldun ya,canli yayinda baska bir parti liderine küfür eden seçmen g ...kılıyım mı demeyecek?Hayir goren de AKP secmeni egitim orani en yuksek secmen zannedecek

• Kemal zaten sandiklari korumaya davet etmemismiydi?

Bir zahmet oy verdiginiz partinin baskanini dinleyin de gidin siz gidin. Gozunuzle gercekten bakin. Daha sonra OYLOR COLONDOOOO demeyin.

Kendi namusunuzdan, serefinizden cok sevdiginiz partinin baskanin cagrisina uyun, gidin sandiklarinizi koruyun. En azindan iciniz rahat olsun. Benim oldugum sandikta calinti olmadi diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Ang3l -- 17 Haziran 2018; 19:10:55 >
  • Çoğu da AKP'nin kalesi. İlla ki oralarda da muhalifler vardır. Seçim sonrası ağlanıp sızlanmanın anlamı yok. Elleri taşların altında görelim.

• muhalefetin hali ortada muşahit bile bulamıyor, rezillik, kepazelik.
  • ben parti grubumuzda paylaştım yalanladılar böyle bir şey yok dediler..
  • Buradaki sol troller klavye başında delikanlılık yapıyordunuz, şimdi sandığa gidin de partinize sahip çıktığınızı görelim
  • Umudun kesildiği yerler. Tabi yine de beklemekte fayda var. Meseleye sadece oy gözüyle bakmamak gerekir. Oradaki seçmene mesaj olur en azından. En azından adamlar sandıklarının başında duruyorlar, sandıklarına sahip çıkıyorlar der.
  • onurk kullanıcısına yanıt
    quote:

sayın dostlar bende saç ekimine karar verdim ama nereye ektireyim bilemiyorum kafam allak bullak oldu estehair esteworld vs vs çok şikayet duydum tam buldum diyorum nette araştırınca şikayetlerden dolayı vazgeçmek zorunda kalıyorum benim kafamda yüzde yüz kel olan bir alan yok belirgin seyreklikler var 10 yıldır saçım dökülüyor genetik bişey yok aileden vs ben ilk oluyorum sanırım.bir gelecek saç ektireceğim hiç aklımın ucundan geçmezdi saçım o kadar çoktu ki berbere 3 haftada bir gitmek zorunda kalıyordum bu kadar uzun süre dökülmesine rağmen hala çok saçım var kel değilim saçın olmadığı bi bölge yok ama dediğim gibi belirgin açılmalar mevcut ve artıyor 1 2 yıla tepem tamamen kel kalabilir fue yönteminin buraları tahrip etmesinden ve var olan saçları öldürmesinden korkuyorum hangi yöntem hangi merkez iyice kararsız kaldım moralim bozuldu bi yardım edin allah aşkına

Ulan keltoş saçın başın dökülmüş çalışmaktan, allah bilir enayi gibi 3 kuruş paraya da amele gibi çalışa çalışa dökmüşsündür saçları, gelmiş burada akp yi savunuyorsun hala. Sen daha çok çalış müteahhitler daha çok yesin. Allah bilir 10 tane de dişin çürümüştür yaptırmaya paran bile yoktur gelir akp süper dersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Some guy -- 17 Haziran 2018; 20:58:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

Kulaklar duymuyor tamam da,bunda savunacak ne buldun ya,canli yayinda baska bir parti liderine küfür eden seçmen g ...kılıyım mı demeyecek?Hayir goren de AKP secmeni egitim orani en yuksek secmen zannedecek

Alıntıları Göster
    İşte tam da bu sebeple meşhur olmuş bir video. Canlı yayında başka bir partinin liderine küfrediyor, o partinin liderine övdüğü parti liderinin kılı diyor. Bayağı bir anlama kıtlığı olması lazım daldan dala geçtiğini düşünmek için. Konu bütünlüğü ile konuşma süreklilik gösteriyor. Ki kadın zaten 3-4 cümle ancak kuruyor. Bir konuda 3-4 cümle arka arkaya getiremeyenler sanırım bu şekilde anlamakta ısrarcı.

AKP seçmenini bilmem ama bu videoyu anlamayıp, aptalcasına savunan seçmenin eğitim oranı nedir bilemem ama beyin kullanma oranları bir hayli düşük. Zira şimdi çıkıp da "ÖMÖ BÖN DÖKTÖRÖM" diyen de çıkar, sonuçta eşeği de bağlasan üniversiteye mezun olur. Ama böyle konular çok net belli ediyor zeka seviyelerini.

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

görevlı yoksa ALLAH herşeyı goruyor.
    gördüğünü biliyoruzda görüpte karıştığını hiç görmedik
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    2 kişi günde 20 saat çalışırsa 40 iş saati eder
    4 kişi günde 10 saat çalışırsa 40 iş saati eder
    5 kişi günde 8 saat çalışırsa 40 iş saati eder
    8 kişi günde 5 saat çalışırsa 40 iş saati eder

umarım açıklayıcı olmuştur
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.