Şimdi Ara

14.500 Tl kredi çekip dolar aldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizlere birşey danışmak istiyorum lütfen bana yardımcı

olur musunuz? .14.500tl kredi çektim 36 ay vadeli bir ay ötemeli aylık

545 tl taksitlerle elime 13.800tl geçti.5.40'dan dolar aldım. Krediyi

çekeli 2 gün oldu. Size sorum şudur ben çok aptallık yapmış mıyımdır? Bu

vadenin sonunda elimde ne kalır çok mu zararda olurum. Yardımcı olur

musunuz?

• Allah akıl fikir versin. Paran olsa anlarımda krediyle dolar mı alınır hemde bu faiz oranlarıyla :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragontool

Allah akıl fikir versin. Paran olsa anlarımda krediyle dolar mı alınır hemde bu faiz oranlarıyla :)
    sence krediyi geri mi vermeliyim?
  • Zarar etme ihtimalin yok. Konu durursa yıl sonunda alıntıla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Zarar etme ihtimalin yok. Konu durursa yıl sonunda alıntıla
    yorum için teşekkürler unutmazsam alıntılarım.
  • Çok riskli ve çok maliyetli bir kumar oynamışsın. Borsa bu şekilde batan kişilerle dolu. Bunun yanı sıra kimse sana dolar şu olur diyemez. Diyecek olsa zaten buralarda uğraşmaz, kaldıraçla dolar milyoneri olur. Ruleti oynadın sonucunu bekliyorsun artık.

• çektiğin krediye toplamda 6000 lira faiz ödüyorsun zaten. Dolar 7.67 tl olursa paranı anca kurtarırsın
  • Moral verici yorumlara açığım :)

• forumkusu F kullanıcısına yanıt
    Ben 2017 Aralık ayında 1,30 faiz oranı ile 9bin çekip 3,80 civarından almıştım doları güzel kâr yapıp krediyi erken kapattım eylül ayında. Aynı durum olur mu bilmem inşallah zarar etmezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: civilengineer23

Ben 2017 Aralık ayında 1,30 faiz oranı ile 9bin çekip 3,80 civarından almıştım doları güzel kâr yapıp krediyi erken kapattım eylül ayında. Aynı durum olur mu bilmem inşallah zarar etmezsin.
    Teşekkür ederim sağol Allah razı olsun.

• Kâr etme olasılığını yüksek olarak görüyorum fakat ödediğin faiz oranı ile sağ kulağını sol elle tutmuşsun bence xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbuzerKomurcu

Kâr etme olasılığını yüksek olarak görüyorum fakat ödediğin faiz oranı ile sağ kulağını sol elle tutmuşsun bence xD
    Teşekkür ederim sağol.

İşin uzmanı arkadaşlar yorum yaparsanız sevinirim.

• KKDF ve BSMV vergileri ödüyorsun %20. Hayat sigortasıda yapılmıştır muhtemelen. 3 yıl olduğundan her yıl yenilenecek. Erken kapama yap %1 ile. Kredi ile bu işe girilmez.
  • altın alsaydın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delvirina

KKDF ve BSMV vergileri ödüyorsun %20. Hayat sigortasıda yapılmıştır muhtemelen. 3 yıl olduğundan her yıl yenilenecek. Erken kapama yap %1 ile. Kredi ile bu işe girilmez.
    Erken kapama mı yapayım yoksa cayma hakkımı mı kullanayım ne dersin?İkisi arasında fark olurmu (maddi manevi)Cayma hakkımı kullanırsam yarın öbürgün kredi çekerken sıkıntı olur mu?
  • borçlanıp yatırım yapılmaz

dolar elbette artacak ama şu gün şu kadar olur diyemeyiz
    artma sebebini de açıklayayım
    amerikada yayınlanan raporları iyi takip etmen ve iyi anlaman lazım anlayamazsan da sor sen biz söyleriz
    mesela FED her ay 5 milyar doları imha ediyor
    bunun sonucnda piyasada azalan mal kıymetleneceği için doların kıymetlenecek
    ama ne zamana kadar bu imha operasyonu devam edecek bilemiyoruz
  • her ay ödeme yapacaksın krediye.
    36 ay sonra tek seferde kapatılsa kredi. kar edersin kesin ama şuan kar etmen için ekstrem birşey olmalı.
    geçen seferki gibi birden 7 ye çıkarsa o an bozup krediyi kapatsan kar elde edebilirsin.
  • forumkusu F kullanıcısına yanıt
    Hocam cayma hakkını kullanabiliryorsan bankadan, acilen kullan. Yok kullanamazsın dersede, erken kapama yapacam diyip kapat. Kesinlikle tecrübe ile sabittir para kazanamazsın bu işten.
  • yorumlar için teşekkürler.
  • 7,67 yi maliyetin çıkması için beklemek, bana pek mantıklı gelmiyor.Tavsiye olmasın ama ben olsam gider krediyi iade ederdim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.