Şimdi Ara

14.500 Tl kredi çekip dolar aldım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 7,67 yi maliyetin çıkması için beklemek, bana pek mantıklı gelmiyor.Tavsiye olmasın ama ben olsam gider krediyi iade ederdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen kazanırsan ülke kaybedecek
  • Şuan krediyi kapatmak mantıklı olabilir işleyen faiz en fazla 300-400 tl dir erken kredi kapatma ile 14.600-800 arasında bişeye gelir şuanki dolar kuru ilede 700-800 tl kar etmiş olursun. Kredi ile girilen dolarda o kadar sure beklemek mantıksız gelir bana kendi paran olsa eyvalah

• quote:

Orijinalden alıntı: forumkusu

Moral verici yorumlara açığım :)
    Gerçekler dururken nasıl moral verelim?

Kredi faizleri hayvan gibi yüksekken kredi çekmişsin. USD almışsın bu bir kumar zaten
    Dolar 7.67 yi geçebilir tabi bilemeyiz.Bunu yapacağına BES yaptıraydın daha çok kar ederdin

KRedi ile USD almak mantıklı değil riskli
    Elindeki hazır nakitler USD almak her zaman mantıklı kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragontool

Allah akıl fikir versin. Paran olsa anlarımda krediyle dolar mı alınır hemde bu faiz oranlarıyla :)
    Eğer konu csb değilse, gerçekten de Allah akıl, fikir versin ne diyim şimdi ben buna? çektiği kredinin faizini ödemeyeceğini düşünüyor galiba??? Bence parayı daha harcamadıysan hemen krediyi geri kapat daha fazla zarara girmeden.
  • aynısını bitcoin icin yapacaktım ozamanlar btc 20000 lerdeydi kredi çekip btc yatirqcaktim vazgeçtim yoksa batmıştık

• Bu konudaki tüm arkadaşları meydanlara davet ediyorum :)

• Burdan da görüldüğü üzere para birimlerine yatırım yapmak pekte mantıklı değilmiş. Altın alan daha çok kazanırmış fakat hiçbiri hisse senetlerinin kazandırdığını kazandırmamış, borsada ki en ağır giden büyük şirketlere ait hisseler bile temettü vermelerine rağmen en az 6, 7 kat gitmiş verilen temettülerle tekrar hisse alındığı varsayılırsa kazanç 10 kattan fazla oluyor. Ve bu süreçte dolarda ciddi bir yıpranma oldu enflasyon sebebiyle

• kamikaze22 K kullanıcısına yanıt

Hocam, ne gibi firmaların hisselerinden almak uzun vade için kar getirir?

• varlık alsaydınız iyidi altın gümüş

• Bu ülkede altın,dolar alıp kar edeceğini zannetmek ahmaklıktan başka birşey değil. Sadece tl olarak para değerini korursunuz. Bugün 1 milyon tl olan ev seneye bugün 1 milyon 300 bin tl olacak.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.