Şimdi Ara

11 kasım 2018 N11.com boykotu (ÖZÜR GELDİ N11'den, yazının sonuna ekledim) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
4
Favori
61.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
215 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • saçma sapan şeyler arkadaşlar ülke elden gitmiş kimse ayaklanmıyor böyle bir olaya mı ayaklanıyorsunuz?Tam bir rezilliktir bu yaşanan olay ve ayrıca cahilliktir.Dünyanın diğer ülkelerinde yaşansa böyle tepkiler gelmezdi.Şahsen ben ortada bir saygısızlık göremiyorum.Yani herkes hemen Atatürk düşmanı ilan edilmiş.Neyin kafası bu?
  • 200 ₺ olan ürünü 400 ₺ yapıp sonra 250₺ 11.11 indirimi diye bana ve diğerlerine kaktırmaya çalışmanız kendi başına çok mükemmel bir durum sizi laftan anlamaz dayak yese arlanmazlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her zaman ki gibi birileri algı operasyonu oluşturuyor diğerleri sazan gibi atlıyor klasik ülkemin hemen dolduruşa gelen insanları seviyorum sizi..!
  • n11 kimin? Doğuş'un. Hangi Doğuş??

Şarkıcı olan değil, hükümet ihaleleri alan koca holding.

Bu devirde o ihalelerin de nasıl alındığını biliyoruz.. Bir santim yanlarından ayrılmayacaksın.

Ayrılmadın ve şimdi bak ne oldu :) Öde bakalım bedelini.
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt
    11 kasım 2018 N11.com boykotu (ÖZÜR GELDİ N11'den, yazının sonuna ekledim)

👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu olayı nasıl böyle art niyete çevirdiniz hala anlamış değilim.Hani insan nasıl anlamak istiyorsa öyle yorumlar derler ya aynı öyle olmuş.Ben atılan mesajda bir sorun görmedim.
  • Ne boş taptıniz be 😪😪

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Bu olayı nasıl böyle art niyete çevirdiniz hala anlamış değilim.Hani insan nasıl anlamak istiyorsa öyle yorumlar derler ya aynı öyle olmuş.Ben atılan mesajda bir sorun görmedim.

zaten bu saçma sapan iddaya inanların 3-4 sene once gördükleri gibi bunada inandığı kesindir...amaç boş iğrenç siyaset kasmak...
    n11 in hiç bir kastı yok bir aydan fazla temanın adı sirendi, o sesde ozellikle cepte gece 20 de tüm ev halkı duyuyordu bende...gıcık yüksek sesli iğrenç bir alarmdı...çark çevirme yaklaştı kupon kap diye çağrıyordu..
    teyyareden ütopya dünya kasıyorlar işte herzaman burdakiler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 13 Kasım 2018; 11:51:11 >

• Beş para etmeyen bir firma özür dilese ne yazar Atam'a saygısızlık yaptıktan sonra?

• okadar saçma mantıksızlık çelişki akıyorki konudan şaşırıyorum....halen birde körü körüne inanan var..ilk once siyasi dogmalardan beyninizi ruhunuzu ögürleştirin bence?
    oyle bir niyeti olsa n11 in diyelim farzederek.....

1.bir kasıt olsa 9-10 a bağlayan gece yapardı....sonradan değil.....şey edilmiş birşeyin davası kurgusu yapmışsınız resmen okadar ütopik ve şizofrenik...
    2.11.11 temanın adı ekimden beri siren olmazdı.....
    3.n11 appı kullananların %95 i yüksek sesli siren alarm uyarılarını duymuştur gerçekten rahatsız ediciyi geçtim hatta korkutucuydu yerimden irkiyodum özellikle akşam 8 dekinde..

n11 in çalışan kadrosunu çok fazla bilmem bence kimsede bilmiyor herkes poposundan sıkıyor, firmayada gitmiştim 2015 de zaten tiplerde hiç akplü yağcı tipi yoktu...genelde entel tarz tipli uzun saçlı küpeli rock tarz itülü tipler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 13 Kasım 2018; 18:51:7 >

• Senin anlatman önemli değil. Önemli olan karşıdakinin anlaması.. Ona göre yapacaksın işini.

• Az once N11 e sikayet yazmak icin geldim. Baya bir olay olmus. Saygisizlik diz boyu. Burdakileri okuyunca beni kandirmalari normalmis gibi gelmeye basladi.

• 11 kasım 2018 N11.com boykotu (ÖZÜR GELDİ N11'den, yazının sonuna ekledim)

görüldüğü üzre çalışanları son derece dinci yobaz akplü makarnacı kömürcü Atatürk düşmanı tipler...
    allah ıslah etsin sizi emi...harry poter a rakip olun bence ütopik roman yazmada şapkadan gandalf çıkarır bunlar yakında.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 13 Kasım 2018; 19:2:9 >

• Türkiye neden Türkiye şu n11 boykotundan anlayın artık kafalar inanılmaz elmas gibi parlıyor
  • nani67 kullanıcısına yanıt
    3 kupona kıllı mabadini
    bile satarsin

• neymiş üyeliğini silmiş.boykot ediyomuş.hadi lenn ordan çocukmu ganduruyon.

şöyle 40/150 & 70/400 bir kupon versin görem bak ben seni
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    11 kasım 2018 N11.com boykotu (ÖZÜR GELDİ N11'den, yazının sonuna ekledim)

• bence yaratıcısından bir botox panzeheri istesin yüz android robota dönmüş ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 13 Kasım 2018; 23:59:42 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.