Şimdi Ara

11 kasım 2018 N11.com boykotu (ÖZÜR GELDİ N11'den, yazının sonuna ekledim) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
4
Favori
61.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
215 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tepki gelınce hemen özur dılemısler. Artık cok gec, dun gece hesabımı sildim ve bir daha alışveriş yapmam.
  • Şekilciliğe bak, aylar boyunca bu günün gelmesini bekleyip kupon biriktiren ölücüler bir anda her şeyi silecek öyle mi

Her şeyi geç bu forumun yüzde doksanı iki kuruşun hesabını yapan adamlardır, N11'in özrü ne kadar samimiyetsizse sizin yalandan gösterdiğiniz boykot da bir o kadar yapmacık. Yapılan en fazla gönderilen birkaç sitem mesajından ibarettir. Dün gecedendir siteyi çökerten de benim zaten.
  • sefil ve aşağılık bir firma olarak aklımda yer eden, hayatımın sonuna kadar asla alışveriş yapmayacağım dandik alışveriş sitesi

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 11 Kasım 2018; 12:49:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlahi adalet diyorum ben buna. fiyatları katla sonra kupon dağıtıyorum de milleti tokatla.
  • Siren sesi, saldırı var anlamına gelir.. Ölüm yıldönümlerinde çalınmaz...

Trafik duruyor, millet kornalar çalıyor vs... O an acil işi olan, ambulans, itfaiye aracı ne yapacak?

Ölüm yıldönümünü anma işini dahi sessiz yapamayan bir milletin bu özelliğine vurgu yapan n11 firmasını istediğiniz kadar boykot edin.. Türk milletinin hayatta bir şeyi boykot ettiği görülmüş müdür sanki..3 gün sonra unutulup herşey eskisi gibi olacaktır... Boykot kültürü avrupa ve amerikada çok yaygın, bizde ise yaygın değildir..

Millet işine gelene tepki veriyor.. İşine gelmeyene ise tepkisiz ve sessiz kalıyor !

Mesela benzer birlik olma ve tepki verme eylemi, hiçbir aşırı ve acımasız vergi, gıda veya bilmem ne haarcının arttırılması sonrası gelmiyor nedense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 11 Kasım 2018; 13:7:24 >
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 15:10:42 >
  • uzun süredir Sirenler Çalıyooo diye kampanya yürüten bir firmanın rahatsız olabileceğinizi düşünerek -en azından siren çalmayarak- mesaj atıyoruz demesini normal karşılayan kansız kupona kaba et verecek tipler var burada bu tiplere kupon vereceğim kaba etinin fotoğrafını at desen en kralını gönderirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-44FF1132B -- 11 Kasım 2018; 14:14:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nereye boykot yapıyorsunuz rakamlar açıklaninca göreceğiz ne kadar boykot etmisssiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .....
    cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder atatürk’e ve onun ilkelerine bağlılığımız bizim en vazgeçilmez değerlerimizden biri iken, bu talihsiz durumla karşılaştığımız için oldukça üzgünüz. bu yanlış anlaşılmaya mahal veren bildirimden dolayı içtenlikle özür dileriz.

n11.com

Son yılların yeni taktiği yersen taktiği, sonu bu cümleyle bitiyorsa özeti şimdilik salvo atışı yapıyoruz belirili aralıklarla hedefe yaklaşana kadar, atışın tuttuğu gün bu cümleyi yazmayacağız.
  • Adamların temaları sirenlerrr çalıyorrr . Kullandıkları müzik siren adlı parça .

Sazanlar boll bu memlekette sevecekse zeki aklının damarları tıkanmayanlar sevsin ozumsesin atamızı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: limoncuabi

Adamların temaları sirenlerrr çalıyorrr . Kullandıkları müzik siren adlı parça .

Sazanlar boll bu memlekette sevecekse zeki aklının damarları tıkanmayanlar sevsin ozumsesin atamızı .
    10 kasım tarihi belli bu tarihte atanın yıl dönümü öldüğü saat olan 9'u 5 geçe de sirenler çalınarak anılır bu böyledir değişmez, senin 11.11 zırvalığında tarihi belli her yıl 3 beş kalem üründe stoğunda önceden bulunan zaten ucuza aldığın ürünlerde indirime gidersin diğerlerinde fiyatı yükseltir indirim yaparsın,kupon satarak milleti soyarsın.
    Siren temasını yanlışlıkla! seçmek gibi bir yanlışın içinde olmak için de en az senin kadar sazan ve akılsız olmak gerekiyor ya da ne bileyim deli cesaretimi demeli nerden geliyorsa bu cesaret artık.
    işin özü saygı göstereceksin hemde seve seve

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.