Şimdi Ara

zotac gtx 970 ısısı normal mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a arkdaşlar bugun aldıgım zotac gtx 970 hemen takıp denedim test ettim gayet iyi cw sorunuyla karşılaşmadım ama canımı sıkan birşey var ... kart boşta iken 30 - 33 derece. ama Dying Light a girince 76 dereceyi görüyor oda sıcaklıgı serin olmasına ragmen bu normal mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leaving -- 23 Şubat 2015; 1:15:44 >

• Evet.
  • bende de aynı kart var değerler aynı, sorun yok. bende araştırmıştım gtx970 95 dereceye kadar stabil çalışabilirmiş.
  • Sıkıntı yok kullanıma devam edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Isı" değil "sıcaklık".

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürrler arkadaşlar ilginiz için.. :)
  • Zotac için bu değerler normal.
  • Teşekkürler performansı gayet iyi ama işte ısı degerleri biraz dikkatimi çekince bilgili tecrubeli arkadaşlara danışmak istedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leaving -- 23 Şubat 2015; 20:30:56 >
  • Asus strix full loadda 67 dereceyi gecmiyor

• kullandıgım asus ekran kartım çok serindi şimdi zotac 970 biraz sıcak geldi belki degiştirirm ilerde asus strix yada msı :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömr0681

Asus strix full loadda 67 dereceyi gecmiyor

bende imzamdaki kart ile 67 dereceyi geçtiğini daha görmedim.

ama arkadasın kartı zotac normaldır 76 derece.
    sonuç olarak kafaya takılacak bir olay değil.
  • Bir programla fanı %70e çek 65-70 arası olur bendeki 780de aynı eğer fan ayarını yapmazsam 80e kadar çıkıyor

• Kasa soğutması da önemli.

Poseidon 310 modelinde yan fan yuvası yok, ön fan ise uzakta ve önü kapalı.

Yan fanla, kart fan hızı sabitken, 10+ derece düşüş sağlanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 24 Şubat 2015; 11:49:35 >
  • Merhaba. Zotac gtx 970 almak istiyorum.

- Performans olarak memnun musunuz?
    - Fanların sesi çok rahatsız edici mi?
    - CW ile karşılaştınız mı?

Sorularımı cevaplayabilirseniz sevinirim.
  • leaving kullanıcısına yanıt
    Normal değerler bunlar o kadar takılmayın.
  • Teşekkür ederim yardımcı olmaya çalışan herkeze... :) kartın derdi güncellemeyle ilgiliymiş kutu içerigindeki driveri kurdugum zaman yüksek ısı oluyordu. driveri update ettigimde ısı sorunu kalmamıştı son derece harika kart almak isteyene tavsiye ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leaving -- 26 Nisan 2015; 1:00:33 >
  • Hangi model zotac? bendeki amp! extreme edition'du max 55 derece görüyordum.
  • GÜzel ısı degerleri.. benim kart giriş seviyesi olan Gtx 970 zaten tamamen dedigim gibi driverle alakalıymış :)

http://www.vatanbilgisayar.com/zotac-gtx970-gddr5-4gb-256bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html#ozellikler

kartda budur :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.