Şimdi Ara

Gtx 660 ti vs gtx 750 ti vs hd 7850 vs r7 370

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beni bir süre 900p çözünürlükte pubg yi idare edicek bir ekran kartı arıyorum. Bütce olarakta 300 400 tl ayırdım. Bu 4 kart arasında kaldım. İncelemelerde hep farklı sonuçlar var. Bir sıralama yapapadım. Bu konuyla alakalı güvenilir bir yer var mı veya sıralamayı yapabilecek olan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 750Ti al geç diğer kartlar elektrik trafosu gibi. Çok yakar az kaçar...
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Çok uzun saatler geçirmeyeceğim için çok fark etmiyor benim için. 660ti ve 7850 biraz fazla çeker ki o da 130 150 w falandır. Ayrıca 3 5 ay kullanıcam zaten ilerisi için başka planlarım var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yunuzeus -- 22 Eylül 2018; 15:5:50 >
  • 660 ti al geç halen çoğu oyunda yeterli ve 750ti'dan daha iyi bir karttır

• Incelemelerde R7 370 de gtx 750 tidan güçlü bir kart. O zaman gtx 660 ti la r7 370 eşit, gtx 750 ti la hd 7850 bir birine eşit mi diyoruz

• Yakın sayılırlar r7 370 hakkında bir bilgim yok

• Cuda istiyorsan 660ti al geç. En çok çekirdek onda. Yoksa zaten geçici bir kart olarak 7850 den fazlası zarar hocam.
  • Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt
    çok mantıklı. Aklımda 7850 vardı bakınırken kendimi 4 seçenek arasında buldum. En temizi 7850 alıp devam etmek

• 750ti al cok iyi overclock oluyor bende var ve gta 5 de 1080p de high ayarlarda 70 fps civari almaktayim

BF 1 ve bf 5 oynatıyor rahatlıkla 1080p de normal ayarlarda ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEKNIGHT

750ti al cok iyi overclock oluyor bende var ve gta 5 de 1080p de high ayarlarda 70 fps civari almaktayim

BF 1 ve bf 5 oynatıyor rahatlıkla 1080p de normal ayarlarda ;)
    GTA5 te 1080p çözünürlükte 70fps yi gtx1050ti anca yapar. youtubedeki yanıltıcı test videoları gibi davranmayın lütfen.

Konu sahibi için önerim GTX750Ti al geç. Seni bi süre idare edecektir.
  • 1600x900p de 750Ti iyi sonuç verir pubgde. Zamanında 1080p'de 4160 işlemci+750Ti ile düşük ayarlarda 60 fps civarı alıyordum. Tabi bu 1 sene önce. Şimdi oyunun optimizasyonu çok daha fazla düzeldi. 750Ti almak daha iyi bi seçim olur. 2.elde de bir sürü bulunur,alıp-satması daha kolay bi kart. 660 alırsan büyük ihtimal onu satmak için fiyatını baya bi kırman gerekecek. 750Ti hem performans,hem 2.el piyasası olarak en iyi seçim olacaktır. Ne elektriği,ne performansı,ne 2.eli üzer. Hala f/p olarak mükemmel bir karttır
  • quote:

Orijinalden alıntı: admLive

GTA5 te 1080p çözünürlükte 70fps yi gtx1050ti anca yapar. youtubedeki yanıltıcı test videoları gibi davranmayın lütfen.

Konu sahibi için önerim GTX750Ti al geç. Seni bi süre idare edecektir.

Alıntıları Göster
    hocam iyi bir overclock ile normal-high ( cogu ayar high) arasi almaktayım. 80 leri de goruyorum 60 lari da tabi ama 55 den assagi düşmedi 85 den de yukari cikmadi ortalama 70 fps lerde.

isterseniz video ceker koyarim =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEKNIGHT

hocam iyi bir overclock ile normal-high ( cogu ayar high) arasi almaktayım. 80 leri de goruyorum 60 lari da tabi ama 55 den assagi düşmedi 85 den de yukari cikmadi ortalama 70 fps lerde.

isterseniz video ceker koyarim =)

Alıntıları Göster
    High ayarlarda dememek lazım o zaman hocam. Uzun süre GTX750Tİ strix oc kullandım dediğiniz değerleri yakalayamadım maalesef.

Ki GTA5 te high ayarlarda gtx1050ti dahi 70fps ortalama yapmıyor aradan önemli bi kaç ayarı normal yapınca işler değişir her birinin gpu ya etkisi aynı olmaz.

Sonuç olarak GTX750Ti bi süre daha iş yapabilecek bir kart.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.