Şimdi Ara

Zippo Taş ve Fitil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
31
Cevap
1
Favori
13.668
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Zippo Taş ve Fitil
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1698 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar.Zippo taş ve fitil arıyorum ama bulamıyorum.İnternetten buldum ama kargo parası falan 20 liraya geliyor.İstanbul Şirinevler/Bahçelievler veya Bakırköy'de bulabileceğim yerler varsa söylermisiniz ?

|
    |
    up
    |
    |
    buluş zippo uzak mı sana? sanırım eminönü tarafındaydı
    |
    |
    |
    |
    D&R mağazalarına bakabilirsin
    |
    |
    |
    |
    Atriumda falan bulabilirmiyim ?
    |
    |
    hocam eğer kullandığın zippo orjinal ise zaten orjinal zippo satan yerlerde ücretsiz bakımını yaptırabilirsin ki bu zippo üretici firmasının tahhütüdür
    |
    |

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.4063
    |
    |
    |
    |
    Why don't you see me go this way?
  • Yüzbaşı
    658 Mesaj
    arkadasim filtreyi bilmemde benim yasadigim yerde ben bulamadim malesef bende aliyorum cakmak tasli ucuza 5-10 tane cakmak
    kiriyorum iclerindeki tasi koyuyorum zippoma cakmagin tanesi 50 cent beni heralade 10 gün götürüyo biraz tuzlu ama olsun
    |
    |
    |
    |

• Yarbay
    5448 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mfeker89

hocam eğer kullandığın zippo orjinal ise zaten orjinal zippo satan yerlerde ücretsiz bakımını yaptırabilirsin ki bu zippo üretici firmasının tahhütüdür

işte bunu yapan yer buluş zippodur. ben kapağı kırık çarkı bozulmuş çakmağı kargoladım hem günlük kullanıma seri nuamrasız çakmak içi göndermişler hem kapağı garantiye girmemsine rağmen tamir etmişler hemde fitil, pamuk taş hepsi değişip geldi.

kargo hariç 1 kuruş ödemedim. uzak diyosun ama hiç değilse emin ellerde full bakım yaptırırsın hemde 1 kuruş ödemezsin yol parası dışında. sonuçta avm lere gitsende yol parası verirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreCupofCoffee -- 9 Şubat 2010; 3:50:53 >

ben isteyen arkadasa istedigi kadar cakmak tasi satabilirim. Paket fiyati KARGO DAHIL 4.50 tl'dir. Bir paketin icinde bildiginiz gibi 6 tane cakmak tasi vardir. Iki paket (12 cakmak tasi) icin bu fiyat 8.50 TL'dir. Yine kargo dahil. Acilmamis paketinde orjinal urundur. Ayni urun hepsiburada.com da 5.91 tl dir. zannediyorum ustune bir de ekstradan kargo ucreti odemek gerekiyor. pm den mesaj gonderebilirsiniz.

Ayrica, Zippo cakmak isteyen arkadaslar varsa actigim konuya goz atabilirler. Piyasa da olmayan modeller var elimde. Linki: http://forum.donanimhaber.com/m_38015786/mpage_1/f_/key_zippo//tm.htm#38015786
    |
    |
  • Binbaşı
    1854 Mesaj
    Bakırköy taraflarına gidebiliyorsan Capacity AVM'nin girişinde sağ tarafta ( binanın dışında yalnız, otele yürürken oradaki ) bir tobacco shop var. Orada hepsi var.
    Galleria AVM'nin en alt katında Burger King'in hemen solunda yine bir Tobacco Shop var. Orada da herşeyi bulabiliyorsun.
    Bu iki yerde ayrıca bakımda yaptırabiliyorsun. Pamuk falan da var onlarda. Komple bir temizlikte yaptırabilirsin istersen. 5 tl gibi bir rakamdı komple bakım en son sanırım.
    |
    |
    Ay’ın kadim dilini kim biliyor şimdi? Ve kim konuşuyor Tanrıça’yla hala? Şimdi sadece taşlar hatırlıyor ayın çok eskiden bize anlattıklarını ve ağaçlardan, çimenlerin hışırtısından ve çiçeklerin kokularından öğrendiklerimizi.
  • Yarbay
    4661 Mesaj
    Şirinevler metro ve metrobüs üst geçidi var ya.. Köprünün Ataköy değil de Şirinevler meydanı kısmında caminin önünde Şirin Büfe var.. Onun tam karşısında küçük bir baraka gibi bir şey içinde çakmak malzemeleri satan köhne bir yer var.. Oradan temin edebilirsin.. Orda olmazsa onun karşısında köprü altındaki büfeye sor..

Yakın olarak Yenibosna Metro' sunun eski SEK fabrikası şimdiki Koçtaş yönüne doğru olan çıkışında sabah saatlerinde seyyar bir çakmak malzemeleri satan adam vardır.. Ondan da alabilirsin.. Ben bir çakmak torbası aldım o adamdan.. İçinde takriben 50 tane falan var ve bana ömür boyu yetecek gibi duruyor..

dipnot: Şirin Büfe' nin döneri güzeldir ;) 6 aydır falan işim kalmadı Şirinevler' de ama metro ile geçerken kokoreç de sattığını gördüm arada.. Şans verilebilir ;)

dipnot2: ne günlerdi be lise yılları.. Yenibosna' yı özliyeceğim aklıma gelmezdi..

• Yüzbaşı
    888 Mesaj
    |
    |
    Banada Zippo dış kasası lazım.Black Ice Chrome'dan.Nerde bulabilirim?
    |
    |
    iPhone XR-Haswell 15" Retina Macbook Pro(ME294 Late13)-iPad Air 3-Airpods-Beats Studio 3-Asus Rog Crosshair VI Hero-AMD Ryzen 1700 3.7 OC-MSI Gaming+ GTX 1060 6 GB-Adata XPG D80 3200 8GB*2-Corsair MP510 480GB-Sandisk 240GB-Gigabyte 480GB Seagate Baracuda 4TB/2TB-Gamepower Iceberg 240-Evga GQ650-Phanteks P400S TG-Logitech Z533-Logitech G933-Logitech G930-Logitech G410-Logitech G502-TTesports Posedion Z RGB-Samson Meteor-Samsung C24FG73-Asus VN247H-AOC24 G2460PF-AOC G2260VWQ6-Apple TV 3.Nesil-LG 42LM760S-PS4 2TB
  • Yarbay
    5448 Mesaj
    http://www.kenthaber.com/marmara/istanbul/eminonu/Dizin/liste-disi/turistik-ve-hediyelik-esya/zippo-bulus-cakmak-san-tic-ltd-sti şu firma eminönünde olduğunu biliyorum. irtibata geç onlarla mng kargo anlaşmaları fln var. ilgili alakalı adamlar. Zipponuza bişey olursa bunlara gönderiyorsunuz ömür boyu garanti şartlarını sağlıyorlar. dış kapak garantiye girmiyor ama yine de yardımcı oluyorlar bana olmuşlarda kırık kapağımı lehimledirler. fitil-pamuk bakımlar. sri nuamrasız bir adet zippo yolladılar vs..
    |
    |
Reklamlar
SEO
Bey Azura
haberler
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.