Şimdi Ara

HER YERDEN ENGELLEMİŞ BİRİSİNE NASIL ULAŞABİLİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
6.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün bir kızla buluştum ilişki yaşadım,her şey iyi güzel geçti kızı evine bıraktan 3 saat sonra instagram dan ve WhatsApp tan engellemiş.Büyük ihtimal numaramı da engellemiş aramaya yüzüm olmadı.Ben kıza haftasonu tekrar ilişki yaşamak için yazmayı düşünmüyorum ancak fake instagram hesabından mı yazsam mı bilemedim,başka türlü iletişim kurma ihtimalim varmı..

ilişki yaşadık derken +18

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TOMATOMAYOMA -- 21 Ekim 2018; 23:42:46 >

• Demekki performansını beğenmemiş o yüzden iletişimi kesmek istiyo nie yüzsüz gibi ulaşmaya calisiyosun ki bunu dusunemiyon mu o an belki kırılma üzülme diye begenmis numarası yapmıştır
  • Mail biliyosan ordan yaz
  • eskortmu?
  • Ben kendime güveniyorum, istersen bir de sen gel bak bakalım performansım nasılmış aslan parçası...
  • haqueim H kullanıcısına yanıt
    Eskort değil ancak gönlü Kaşar bir insan
  • Pipisipispis P kullanıcısına yanıt
    Mail bilmiyorum telefon numarası lazımsa verebilirim :)))
  • Kiz sana vur kac yapmis hocam
  • Rammstein kullanıcısına yanıt
    Ahaha 😂 Şimdi kendimi kirlenmiş hissettim 😂😂
  • ver bakalım özelden bir numarasını ben bi konuşayım derdi neymiş öğrenirim.
  • Google a free sms yaz gir .de uzantılı bir site var. Oradan istediğin mesajı yaz gönder cevap verirse ne âlâ
  • Hic korkmuyonmu hastalik kapmaktan

Bi yere kadar sapka engelliyor %100 degil

Ayrica herkesin yedigi tabaktan kasiktan yemek yemesi midenide mi bulandirmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 22 Ekim 2018; 0:21:49 >
  • bamya dan dolayı engellemıstır
  • tatmin edememişsin
  • Boşver, başka hatunlara yaz.
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Yukarı da bir arkadaşta aynısını yazdı,verdiğim o cevaba bakarsan sevinirim 😂
  • Üsluba bak.İyi ki engellemiş.
  • HER YERDEN ENGELLEMİŞ BİRİSİNE NASIL ULAŞABİLİRİM

EVET ARKADAŞLAR SADETE GELECEK OLURSAK;KONUSUNU AÇTIĞIM İLİŞKİ YAŞADIĞIM KIZLA LİSEDEN YAKIN DOST BİLDİĞİM ARKADAŞIM DAHA ÖNCESİNDEN İLİŞKİ YAŞAMIŞ.OYÜZDEN ENGELLEDİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM..

”Sen beni çok yanlış anladın” 😂
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.