Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: umurs06 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
11.602
Cevap
722
Favori
888.888
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zemajestik

Sazak erken hasat ,palamidas domat arasinda kaldim ,aslinda bekledigim zeytinseli gibi yogun keskin tat acaba bu yağlari deneyen varmi ?
    Ben Palamidas aldım, gayet güzel. İşletme Kayıt nosu var. Kendi bahçesi ve kendi sıkım tesisi olduğu için tercih ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilaraelmas

Merhaba.
    1- Kampanyamiz olduğu için yaklaşık 1.600 Adet satışımız oldu. Bu nedenle elimizden geldiği kadar paketleri yetistirmeye çalıştık. Mesaj konusuna gelince Gitti gidiyor un mesaj sisteminde sorun var. Mesajlar çok geç düşüyor. Bizim cevaplarimizda çok geç düşüyor. Buradan bile gelen sorulari hemen cevaplamaya çalıştık. Telefon numaralarımızı verdik. Müşterilerimizin direkt ulaşmasını sağlamak için. Adres bilgilerinize biz mudahele edemiyoruz. Sizin sistemde girdiğiniz adres otomatik olarak bize düşüyor ve biz yazdırıp pakete yapıştırıyoruz. Kargo firmasida sc kodu ile çıkış yapıyor. Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.

2-Yagimizin bulanik olma sebebi filtresiz olmasıdır. Yakicilik ve hafiflik konusunu ise tamamen damak zevki. Çünkü bazı müşterilerimiz çok yakıyor derken, bazı müşterilerimiz hafif diyebiliyor.

3-Donma konusunda daha öncede açıkladım. Zeytinyağı donma testi diye bir test yoktur. Öyle olsaydı 1.200 TL analiz ücreti vermeden yağın donup donmadigina bakarak piyasaya sürerdik. Biz yağ donmasın diye 24 saat klima ile ortam ısısını korumaya çalışıyoruz. Diş hava sıcaklığı 5 civarı iken yağın donmasi sebebiyle aktarim ve dolum yapamamıştık.

4- Eğer ürüne gitti gidiyor sisteminden onay vermediyseniz iade edebilirsiniz.

Sağlıcakla..

Dilara ELMAS
    1 Sisteme baktığımda kargonun söylediği adresle girdigim adres farklı idi, ayrıca gg de farklı satıcılarla mesajlaşalım farklı ürünler için 5 dk once dönüş yapan oldu, neyse konu ortada bir sıkıntının olduğu ve bunun çözülmesi idi, sizde yardımcı oldunuz sonradan saolun sadece dönüşte yapsanız daha iyi olurdu diye belirtmek istedim (sistemden takip edilemiyordu eve haber verirdim kargoyu bekleyin diye).
    2. Bulanık olması filtresiz olduğu için olabilir ben sadede rengine biraz takılmıştım ama daha öncede söylediği gibi kesin soyle böyledir diyemiyorum çünkü konu hakkında kesin şöyledir diyecek kadar bilgi sahibi değilim.
    3. Donma olayını arkadaşlar sormuş diye belirtmek istedim. Ne kadar sağlıklı bir testtir orasını yapan arkadaşlar bilgi sahibiyse değerlendirsin.
    Sizede kolay gelsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• PLAYER66 P kullanıcısına yanıt
    Bu arada bize donanim haberden mesaj atmışsınız. Bizde yanıtlamışız. Keşke tekrar buradan iletisim kursadydiniz. Gitti gidiyor un mesaj sistemi yoğunluk olduğu zaman sorun oluyor. Çok geç geliyor ve bizim cevaplarimiz cok geç düşüyor. Kusura bakmayin..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dilaraelmas D kullanıcısına yanıt
    Almadan önce burdan yazmistim, kargo ile problem çıkınca baktım forumda aktif değilsiniz gg den yazmıştım. Önemli olan sorunun cozulmesiydi oda halloldu. Dediğim gibi evde olmama durumuna karşı kargo takibi de yapılmadığı için (adres hatalı diyordu) bilgi verilse daha iyi olurdu dedim sadece yoksa kargo ile ne sıkıntılar çekenler var :)
    Iyi çalışmalar.

• Dilara hanim zeytinyaginiz bebegim icin kullanmayı düşünüyorum. Hangi yaginiz uygundur

• Bebek için kullanabilecegim zeytinyağı tavsiyesi olan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: tm7119

Dilara hanim zeytinyaginiz bebegim icin kullanmayı düşünüyorum. Hangi yaginiz uygundur
    bebek icin ozel zeytinyagi yok.. benim hanim bebegimiz pisik olunca marketten aldigimiz zeytin yagini kullanirdi.

• tm7119 T kullanıcısına yanıt
    çocuk için bu vardı.Alhatoğlu Manisa firması.https://urun.n11.com/zeytin-yagi/saglikli-gida-kidsolio-turkiye-naturel-sizma-zeytinyagi-P193462697
  • gercekkurtulus G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• tm7119 T kullanıcısına yanıt
    Arkadaş da demiş zaten, çocuk için özel bi yağ olmaz. Herhangi bir natürel sızma soğuk sıkım yağ olur. He en iyisini almak istiyorum çocuğuma dersen, 0,3 hatta 0,1 asitli yağlar da var. Başka bir arkadaş da link vermiş 22 liraymış 250 ml lik şey için, yani sırf ambalaj için o kadar verilir mi bilmiyorum o yağın, normalde sıktıkları yağdan bir farkı yok yani sadece ambalaj.
  • Dilaraelmas D kullanıcısına yanıt
    Kargo şirketleride biraz özen gösterse teneke bildiğin yamuk geldi iyiki patlamamış. Ondan sonra uğraş dur
  • N11 de 5 lt. Avilo yeni hasat soğuk sıkım zeytinyağı 99,90 TL
    kuponlarla kombo yapılabilir.
    yorumlar hep olumlu.

Kullanan var mı ?
    mobile özel kampanya ve 3 saat kalmış bitmesine

Ona göre sipariş edecem
  • reallist55 kullanıcısına yanıt
    Dilaraelmas D kullanıcısına yanıt
    Bi 5-10 sayfa onceki yorumlarda cok begeniyorlardi aviloyu.

Dilara Hanım size bir sey sormak istedim de. Sineklerle vs nasil mucadele ediyorsunuz? Bugun ogrendigim bir bilgiye gore, 8-10 tane zeytinin yanina incir agaci dikiyormus Rumlar, sinekler incire gidiyormus mesela. Hakikatten de mantikli geldi, incir zaten kendi kendine bile yetisiyor, onu feda edip boyle bir sey yapilabilir. Veya boyle, bir sivi asiyorlardi agaclara. Siz ne tur onlemler aliyorsunuz? Ne tur gubreler kullaniyorsunuz merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 26 Mart 2019; 18:39:53 >
  • A101 de marmarabirlik 250 ml yağ vardı, 7 liraya. Aldım ben, yakıcılık az ama meyvemsi baya, sevdim.
  • Migroslarda Kristal Natürel Sızma Zeytinyağı Dolgun Güçlü 2 L Teneke yağın fiyatı 70lerden 40a düşmüş. Bence iyi bir fırsat.
  • İstanbuldada gormek isteriz sizi uygunca bir kampanyada yaparsaniz tadindan yenmez:)

• Dolgun guclu derken o nasi oluyo? Sicak sikim mi yani? Neyi ifade ediyo?

Ayriyeten, bu yag koymak icin cam sisenin kapagi yamuldu iyice bunlar icin adam akilli silikon tipa satilmiyor mu bir yerde? Mantar tipa vardi o da kucuk geliyor bir sure sonra yapisi bozuluyor zaten hava giriyor icine.

• quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Dolgun guclu derken o nasi oluyo? Sicak sikim mi yani? Neyi ifade ediyo?

Ayriyeten, bu yag koymak icin cam sisenin kapagi yamuldu iyice bunlar icin adam akilli silikon tipa satilmiyor mu bir yerde? Mantar tipa vardi o da kucuk geliyor bir sure sonra yapisi bozuluyor zaten hava giriyor icine.
    dolgun güçlü soğuk sıkım ve diğerine göre daha yakıcı olduğu anlamına geliyor yani daha iyi
  • ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    Peki bununla diyelim İncirya yı karşılaştırırsak sonuç ne olurdu? Yani butik zeytinyağları kadar iyi midir?
  • Komili falan olsaydı hayır derdim ama kristal olduğu için fiyat olarak iyi bence..(.incirya yí tatmadım )

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.