Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MalıArapFaiktenAlıyoduk Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
11.598
Cevap
722
Favori
888.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İncirya özel seri aldım ben de Gittigidiyor'dan. İnşallah memnun kalırız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartalado kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, üslubum biraz sert olmus olabilir, kişisel degil böyle algılanmasın lütfen.

Hassasiyetimi anladiginizi düşünüyorum, biz bir yandan gecimimizi bu isle saglarken bir yandan benzer emek hirsizlari ile mücadele ediyoruz. (Biz derken, firmam veya sahsimdan bahsetmiyorum. Benim gibi onlarca butik üretici bahsettiğim tarzda satis yapanlarin ensesinde)

Konu sadece zeytinyagina ozel bir durum degil, hepimiz ekonomik olarak zor zamanlar geçiyoruz, ayni gemideyiz, cümleten kolay gelsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozguruzden kullanıcısına yanıt
    Biz bu şekilde kontrol edebilir miyiz?

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Şu adresten uretim izin numarasini kontrol edebilirsiniz:
    https://ggbs.tarim.gov.tr/cis/servlet/StartCISPage?PAGEURL=/FSIS/ggbs.onayliIsletmeSorgu.html&POPUPTITLE=AnaMenu

Ambalajin uzerinde üreticinin firma bilgilerinin yer almasi ŞARTTIR. Yoksa hem ureticisini bilemezsiniz, hem etiket mevzuatina aykiridir.

Özgür bey merhaba. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Bu sorgu ekranını bende bilmiyordum. Öğrenmiş oldum 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dilaraelmas D kullanıcısına yanıt
    Satislarinizi nasil artirabileceginiz konusunda yardim etmek istiyorum. Mesela, bu indirimin haberini cok onceden verseniz eminim daha cok satis yaparsiniz. Cunku mesela onceden yag almis oluyoruz, bunu almiyoruz veya daha az aliyoruz tuketici olarak.
    Bir de mesela siz butik ureticiler niye aranizda kooperatiflesmiyorsunuz? Mesela marketteki yaglarin geneli cok dusuk kalite. Siz onlardan daha ucuza satiyorsunuz. Mesela bir emekli adam, ne bilsin interneti vs. Bunun icin marketlerde de maliniz satilsa, daha cok satis yapardiniz eminim. Ya da boyle İstanbul da vs bayi acin Vakiflar gibi, hani zeytin vs. satiyor ya.

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Ama henüz çok yeniyiz. Hem büyüyoruz, hem öğreniyoruz.

Soyle bir projemiz var; Haftasonu bölgesel olarak sıcak satış planlıyoruz. Mesela cumartesi- pazar ankara ya geleceğiz. Yağlarımızı arabamıza koyacağız, burdan ve sosyal medyadan duyuracağız. Ankara da direkt satış yapacağız. Dileyen müşterimiz tadına bakabilecek. Nakit ve ya kredi kartı ile satın alabilecek. Bizi daha yakından tanıyacak. Bizde müşterilerimizi..

Nasıl olur sizce ?

Olur bence, neden olmasin.

Biz telefon isi yapiyoruz, onceden boyle bir sey dusunmustuk, Anadolu'ya cik arabayla sat vs. Sonradan ogrendik ki bir tane telefoncu boyle yaparak baya kar elde etmisti mesela. Bu tur seyler yapilmiyor degil.

Yakında bu projemizi gerçekleştireceğiz. Ilk duragimizi Ankara olarak düşünüyoruz. Hatta sırf bu projemiz için yeni ticari araç satın aldık.

Teşekkür ederim... Sizi her zaman takipteyiz👍

82 TL'ye düşen incirya'dan Perşembe günü sipariş geçmiştim; bugün teslim aldım.

Zeytin ve hafif çimen kokusu ayırt edilebiliyor. Abartı olmayacak şekilde domates kokusu da hissedilmiyor değil ama yanılmıyorsam tabii. :) Acılık da bariz bir şekilde kendini belli etmiş; ekmek bandığımda bile baskın bir tat var. Yalnız yakıcılık konusunda biraz hafif kalmış. Tadı ve kokusu gayet yerinde. Sadece biraz bulanık, o da çok dinlendirilmediğinden olsa gerek.

• Zeyytini dalindan toplayip sikan adam 25 30 cekiyor siz yari fiyatina buda supheye dusuruyor

merhaba indirim kodu mevcutmu siteniz için , ayrıca sabunlar ve sıvı sabunlar çok başarılı vucutta kaşıntı problemini cözdü

• quote:

Orijinalden alıntı: cptposeidon

merhaba indirim kodu mevcutmu siteniz için , ayrıca sabunlar ve sıvı sabunlar çok başarılı vucutta kaşıntı problemini cözdü
    Merhabalar,
    Bunu duymak çok sevindirici, çünkü özel bir çalışma ile sınırlı miktarda yapılmıştı bu sabunlar, deneme partisi ve geri dönüşler bizim için çok kıymetli.

Foruma ufak bir ikramımız oluyor fırsat buldukça, şu linkten ulaşabilirsiniz:https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/137472031
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguruzden

Merhabalar,
    Bunu duymak çok sevindirici, çünkü özel bir çalışma ile sınırlı miktarda yapılmıştı bu sabunlar, deneme partisi ve geri dönüşler bizim için çok kıymetli.

Foruma ufak bir ikramımız oluyor fırsat buldukça, şu linkten ulaşabilirsiniz:https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/137472031

Alıntıları Göster
    sabunların linkini alabilirmiyim,sadece yaz aylarında,duş aldığımda vücudumda saçma sapan kaşıntı oluyor,dermotoloji doktoruna gittim yine care bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: EditörünSeçimi

sabunların linkini alabilirmiyim,sadece yaz aylarında,duş aldığımda vücudumda saçma sapan kaşıntı oluyor,dermotoloji doktoruna gittim yine care bulamadım

Alıntıları Göster
    Merhabalar,
    Sabunlarımıza şu adresten ulaşabilirsiniz:https://www.orfion.com.tr/urun-kategori/sabun/

Sıvı sabunlarımız önümüzdeki hafta stoklarımıza girecek. Bir taşınma durumumuz var, bu yüzden şu anda sıvı sabunlar geçici olarak gönderi yapamadığımız depomuzda kaldı. Önümüzdeki haftadan itibaren onların da gönderimini yapabiliyor olacağız.

• 77₺ den bende 1 adet sipariş verdim.

• hafta sonu Van da geniş katılımlı Yöresel ürünler Fuarı vardı son günü olması hasebiyle 3 tane 5 litrelik aldım 15 litre toplamda 150tl ödedim. Ürün markalı ürün Mudanya kooperatifi malı tadı güzel kokusu agır degil bu fiyata gayet makul bir alışveriş oldu
    Kadinlar gunu kampanyasindan almistim. Kargo paketleme iyiydi. Zeytinyagi ise bence gercekten cok iyiydi. Yolun basindaymissiniz, insallah bu sekilde devam edersiniz. Ureten tarim yapan ve durust ciftciler basimizin tacidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: redloves

77₺ den bende 1 adet sipariş verdim.
    Nereden ve nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.