Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Zeytinyağı Fırsatları-Sadece Sıcak fırsatlar paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bien Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3.141
Cevap
288
Favori
415.004
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Zeytinyağı Fırsatları-Sadece Sıcak fırsatlar paylaşımı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    376 Mesaj
    hafta sonu Van da geniş katılımlı Yöresel ürünler Fuarı vardı son günü olması hasebiyle 3 tane 5 litrelik aldım 15 litre toplamda 150tl ödedim. Ürün markalı ürün Mudanya kooperatifi malı tadı güzel kokusu agır degil bu fiyata gayet makul bir alışveriş oldu

Kadinlar gunu kampanyasindan almistim. Kargo paketleme iyiydi. Zeytinyagi ise bence gercekten cok iyiydi. Yolun basindaymissiniz, insallah bu sekilde devam edersiniz. Ureten tarim yapan ve durust ciftciler basimizin tacidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dilaraelmas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: redloves

77₺ den bende 1 adet sipariş verdim.
    Nereden ve nasıl?
    incirya zeytinyağını daha önce satın alan arkadaşlar yorum yapabilir mi?
    gg'den 25 lira kupon kullanarak almayı düşünüyorum 77 liraya geliyor. incirya zeytinyağını daha önce alıp kullananlardan yorum yapabilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Gg'dan 100-25₺ çek gelmiş onu kullanarak.

|
    |
    Johny Constantine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

|
    |
    Sazak erken hasat ,palamidas domat arasinda kaldim ,aslinda bekledigim zeytinseli gibi yogun keskin tat acaba bu yağlari deneyen varmi ?

Gayet güzel, kokusu aroması süper. Beyzade filtresize benziyor biraz birkaç sene önce almıştım. Onun kadar iyi.

|
    |
    zemajestik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Vodafone smart 6 kullanıcısı(2015 ten beri)||PC: Anakart Asus m5a87||cpu amd phenom 2 x2 565|||GPU Amd radeon sapphire r9270x 2GB 256 bit gddr5||PSU 450W bir psu işte||Tablet:Acer bir şey 1 gb ramli ekranı kırık ama idare ediyor
  • Yarbay
    2063 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ibonline

hafta sonu Van da geniş katılımlı Yöresel ürünler Fuarı vardı son günü olması hasebiyle 3 tane 5 litrelik aldım 15 litre toplamda 150tl ödedim. Ürün markalı ürün Mudanya kooperatifi malı tadı güzel kokusu agır degil bu fiyata gayet makul bir alışveriş oldu
    sahte olmasın o? lt si 10 tl ye geliyor

Orijinalden alıntı: uncrowned king

incirya zeytinyağını daha önce satın alan arkadaşlar yorum yapabilir mi?
    gg'den 25 lira kupon kullanarak almayı düşünüyorum 77 liraya geliyor. incirya zeytinyağını daha önce alıp kullananlardan yorum yapabilecek var mı?
    avilonunda var kampanyası 81 tlhttps://urun.gittigidiyor.com/supermarket/yeni-hasat-avilo-soguk-sikim-naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-413863470

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilonsahiden -- 15 Mart 2019; 0:52:40 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

sahte olmasın o? lt si 10 tl ye geliyor

Alıntıları Göster
    valla bilmiyorum ama adam mudanyadan ta Van'a kadar gelmiş ve yanlızca standında zeytin ürünleri birde bu yağ tenekeleri vardı ciddi anlamda bi kaç stand kiralamıştı zannetmem sahte ürün getirip kötü bir izlenime mahal versin hatta öyleki kartını falan da bıraktı direk üreticiydi yani aradaki satıcılardan değildi
    quote:

Orijinalden alıntı: ibonline

valla bilmiyorum ama adam mudanyadan ta Van'a kadar gelmiş ve yanlızca standında zeytin ürünleri birde bu yağ tenekeleri vardı ciddi anlamda bi kaç stand kiralamıştı zannetmem sahte ürün getirip kötü bir izlenime mahal versin hatta öyleki kartını falan da bıraktı direk üreticiydi yani aradaki satıcılardan değildi

Alıntıları Göster
    şuradan kontrol et istersenhttps://ggbs.tarim.gov.tr/cis/servlet/StartCISPage?PAGEURL=/FSIS/ggbs.onayliIsletmeSorgu.html&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    |
    |

Somada bir arkadaş zeytin ve zeytinyağı işi ile uğraşıyor. Kendi üretimleri olan zeytinyağının satışını yapıyor. Perakende satış işiyle bu seneye kadar pek uğraşmamış. Maximum 0.5 dizeme kadar edremit zeytinyağını kilosu 18 tl den veriyor. 20 kiloya kadar kargo ücreti 24.75 tl olmak üzere yurtiçi kargo ile Türkiye'nin herhangi bir yerine ambalajlı olarak yollamak için anlaşma yapmış.

Kendisine 05423744261 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. İsmi Ramazan Özbek. Eğer ilgilenirseniz telefonda size daha detaylı bilgi verecektir. Ben kendisinden zeytinyağı aldım ve hiç bir problem yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pardayyan -- 15 Mart 2019; 11:9:44 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Pardayyan

Merhaba Arkadaşlar,

Somada bir arkadaş zeytin ve zeytinyağı işi ile uğraşıyor. Kendi üretimleri olan zeytinyağının satışını yapıyor. Perakende satış işiyle bu seneye kadar pek uğraşmamış. Maximum 0.5 dizeme kadar edremit zeytinyağını kilosu 18 tl den veriyor. 20 kiloya kadar kargo ücreti 24.75 tl olmak üzere yurtiçi kargo ile Türkiye'nin herhangi bir yerine ambalajlı olarak yollamak için anlaşma yapmış.

Kendisine 05423744261 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. İsmi Ramazan Özbek. Eğer ilgilenirseniz telefonda size daha detaylı bilgi verecektir. Ben kendisinden zeytinyağı aldım ve hiç bir problem yaşamadım.
    somadaysa edremit zetinyağını nasıl üretiyor?

Edremit zeytin cinsi oluyor. Burada genelde iki cins zeytinyağı üretiliyor. Biri Edremit biri Trilye... Trilye daha aromatik bir yağ sevenide sevmeyeni de çok...

|
    |
    ilonsahiden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İzmir'deki olivtech zeytinyağı fuarına gittim.Ailos marka adı altında satılan erken hasat soğuk sikim bir yağ aldım tadına bakarak 125 TL den.Cok beğendim aroması tadı yakicilik yoğunluk iyiydi.Birde zeytin aldım zeytinler zeytinyağı içerisinde 1 kg olanindan almıştım pişman oldum fazla almadigima.Zeytin 2 çeşit biri yeşil diğeri kırmızımsı koyu yeşil karışık zeytinler zeytinyağı içinde olduğundan diğer zeytinler den tat olarak farklı acımsı gelebilir.

Facebook adresleri var.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://tr-tr.facebook.com/pages/category/Shopping---Retail/Ailos-Zeytin-ve-Zeytinya%25C4%259Flar%25C4%25B1-347652435697743/&ved=2ahUKEwiZjvTh84bhAhUx2eAKHVzIBEUQjjgwAXoECAUQAQ&usg=AOvVaw0zODYEY_RDqyKgUQ5UrADu

|
    |

Ekmeğe banıp yediğinizde boğazda yanma oluyor mu?

|
    |
    ps3xbox360 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende indirimden faydalanıp test etmek için incirya alip test ettim. Kargo süreci biraz sıkıntılıydı yanlış adres yazılmış şubede bekliyordu, platform üzerinden yazmıştım cevaplanmadi ama kargo 2 gün sonra geldi demekki kargoya bilgi vermişler (bir cevap yazsalar yinede iyi olurdu). Yağa gelirsek rengi bulanık sarıya dönük gibiydi, boğaz yakma durumu çok az, tadı da hafif diyebilirim. Damak zevkidir iyi kötü bir şey diyemem ama rengi ve damağı az yakması biraz kafamı karıştırmadı degil(ayrıca ufak bir kaba ayirmistim dolaba koydum donma durumuda olmadi) . Iade garanti yazıyordu (sorun çıkarırlar mi bilmiyorum) etsem mi etmesem mi bilemedim, dediğim gibi zeytinyağ konusunda çok bilgim ve tecrübem olmadığı için kendimce çıkarımlar yapıp bir sonuca varmak istemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLAYER66 -- 16 Mart 2019; 21:48:15 >
    |
    |
    Bahsedilenler: uncrowned king , devasaldost
Reklamlar
Bey Azura
seo paketleri
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.