Yüzbaşı
28 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 124 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Daha önce böyle bir işleme girişen var mı?

Bedelli askerlik ücretini ödedim ancak maddi sebeplerden dolayı iptal edip parayı geri almam lazım ne kadar sürede iade ediyorlar?

Başına daha önce gelen var mı herhangi bir sorun görünmüyor ödeme yapabilirim olarak görülüyor.

Ancak bankada sorguladıklarında ödeme borç görünmedi diyorlar. Vakıfbank ziraate sordum.

neden böyle nasıl çözücez bu işi yarın zam gelecek

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/0a/c3/b1/0ac3b185faf620ab157bad46892752d9.jpeg&t=0&width=480&text=1

Merhaba konu ile bilgili arkadaşlardan fikir rica etmek istiyorum.

Dün bir ev baktık beğendik, sonra emlak ofisine gidip kontratı imzaladık ancak kira sözleşmesinde kira kontratı ayın 23. de yanı 2 gün sonra başlayacak görünüyor.

Sonradan öğrendim ki bu evde ne internet ne telefon altyapısı varmış, şimdi taşınmaktan vazgeçmek istiyoruz. Kira sözleşmesini iptal edebilir miyiz? Kira ve depozitoyu henüz ödemedik ancak emlakçı komisyonu ödedik bu ücreti geri alabilme şansımız var mıdır?

varmı böyle yerler malum kredi kartım yok ve tedaviler pahalı
Nedenini bulamadım hala AMD Radeon HD 6770M ekran kartım var bilgisayarı açtıgım anda acayip ısınmaya başlıyor,5 dk bilgisayarı oyun açmadan kullandıgımda 90 dereceye kadar varıyo,oyunda ise 2 3 dk dayanabiliyo açtıgım anda
-fanları temizledim,macunu yeniledim,sogutucuyu kontrol ettim,driverları sildim yükledim,format attım hiçbirşey çözmedi bunu
daha önce karşılaşan var mı bu durumla?
Artık saçmasapan devlet hastanelerinden umudu kestim 20 yaşıma geldim suratım hala sivilce dolu ve ağrımaya başladı iyice,acaba ist içi tavsiye ettiğiniz özel cildiyeci varmı fiyatıda uygun olursa güzel olur

konunun yeri burasımı bilmiyorum ama başka biyere açsam cevap gelmezdi
magazalarda pahalı satıyolar internetten nereden alabiliriz acaba hepsiburada dışında
bulabildinizmi? ben bulamadımda
BULAMADIM NERDEN BAKICAZ
tedavi ve büyük ihtimal kanal tedavisi olucak
gidilebilecek en iyi hastane hangisidir bide fiyatlar nasıl acaba
cevaplarsanız mutlu olurum
Hakkında
Forum İmzası:
.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Microsoft Windows 7 Ultimate
Mobil cihaz
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 17 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.216
İkinci El Bölümü Mesajları: 193
Konularının görüntülenme sayısı: 197.929 (Bu ay: 31)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 573 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.