Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Zeytinyağı Fırsatları-Sadece Sıcak fırsatlar paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dore-can Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 iOS )
2.234
Cevap
245
Favori
314.407
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Zeytinyağı Fırsatları-Sadece Sıcak fırsatlar paylaşımı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7569 Mesaj
    Zeytinyağı Fırsatları-Sadece Sıcak fırsatlar paylaşımı yapılacaktır, aksi paylaşımlara izin verilmez...

Defalarca uyarmamıza rağmen Sıcak fırsat başlığı altında zeytinyağı ile ilgili teknik veriler ve üretici satıcıların bölüm kuralına aykırı satış reklamı yapmaya çalışmaları söz konusuydu.

Eski konuda çok detaylı bilgi ve veriler olduğu için paylaşıma kapatmadık ve "SF konu dışı" kısmında paylaşıma devam edilmesine olanak verdik.

Bu başlıkta sadece Sıcak fırsatların paylaşımı yapılacaktır.

Eski Konu Linki, Zeytinyağı ile ilgili herşey var.....>>http://forum.donanimhaber.com/m_61100154/mpage_1/tm.htm#

Eski konuda paylaşılan birkaç Sıcak fırsat ile konuyu açalım....

Gerisi siz üyelerimizden gelsin.....

5lt>>89,90 marka: efendioğlu, https://www.carrefoursa.com/d/efendioglu-sizma-zeytin-yagi-5-lt

quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

ARKADAŞLAR SİZE YILIN BOMBASINI PATLATIYORUM.

Migros'da Tariş Güney Ege Sızma 3 litresi = 65 TL

21-22 Mayıs tarihlerinde 60 liralık alışveriş yapana Kırlangıç Sızma 1 litresi = 9 TL

65 + 9 = 74 TL (4 litreye bölersek litresi 18,5 TL'ye geliyor)

3 LİTRE TARİŞ SIZMA ZEYTİNYAĞ VE 1 LİTRE KIRLANGIÇ SIZMA ZEYTİNYAĞINI LİTRESİ 18.50 TL ' DEN ALMIŞ OLACAKSINIZ...

BENCE BOMBA FIRSAT... BU KAMPANYAYA ÇAMUR ATACAK SATICILAR HİÇ BULAŞMASIN, CEVAP YAZACAK VAKTİM YOK.

Ekleme: Ürün Linki =>http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/56227846-30391-tari%CC%87s-guney-ege-naturel-sizma-zeyti%CC%87nyagi-3-l

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Zeytin ulkesinde en pahali zeytin ve zeytinyagini biz tuketiyoruz, biraz vicdan ve ahlak !!! Fiyatlar iyice dusmeden turk zeytinyagini protesto ediyorum. Gidip yabanci zeytinyagi Alacagim

Hani bu yıl rekolte yüksek ve fiyatlar düşecek diyorlardı ? Güzel yurdumda hiçbir şeyin fiyatı düşmez, bunu öğrendim 39 yıllık ömrümde.

Yağ üretiminde dünyada(sanırım) dördüncü olan bir ülkede bu fiyatlara alıştırılmaya çalışıyoruz maalesef. İthal olsa bir nebze anlarım da, yerli üretim olan bir meyvenin yağı niye bu kadar fahiş olur anlamak güç.

İnternette satış yapan her firma sahtekar değil. Gayet düzgün, kaliteli zeytinyağı satan birçok üretici var. Forumda da üyeliği var hatta bazılarının. Karalama yapmayalım. Dışardaki seyyardan aldığın ne idüğü belirsiz malı almaktan daha iyidir.

Takip ettiğim butik zeytinyağı firmalarının fiyatlarını paylaşayım. Yeni mahsule geçildiği için bazı firmalar eski ürünlerde indirime gitmişler. Değerlendirilebilir. Firmalar hakkında daha önce tecrübesi olanlar da yorum yapabilir.

Köklü Zeytincilik
    5 L TAŞ BASKI SOĞUK SIKIM ERKEN HASAT N.SIZMA ZEYTİNYAĞI 100tl+9 lira kargo
    http://www.kokluzeytincilik.com.tr/5-L-TAS-BASKI-SOGUK-SIKIM-ERKEN-HASAT-NSIZMA-ZEYTINYAGI,PR-142.html

Olivesa Zeytinyağı
    SOĞUK SIKIM ZEYTİNYAĞI 5 LİTRE 110+7 lira kargo
    http://dukkan.olivesa.com.tr/soguksikim5lt
    http://dukkan.olivesa.com.tr/erken-hasat-zeytinyagi-5-litre.html (erken hasat da aynı fiyat)

Silisya Zeytinyağları
    Naturel Sızma Zeytinyağı (Erken Hasat & Soğuk Sıkım) 5 lt 140 lira (kargo ücretsiz)
    http://www.zeytinlimani.com/Naturel-Sizma-Zeytinyagi-Erken-Hasat-Soguk-Sikim-5-lt,PR-10.html

İlios Zeytinyağı
    Doğal Zeytinyağı | İlios Sızma 5000 ml.(kargo bedava)
    http://www.iliosshop.com/Dogal-Zeytinyagi-Ilios-Sizma-5000-ml,PR-10.html

İzorya Zeytinyağı
    Erken Hasat Zeytinyağı Soğuk Sıkma 5L 130 lira+ (6 lira kargo)
    http://www.gelmekuzere.com/Erken-Hasat-Zeytinyagi-Soguk-Sikma-5L,PR-362.html

Beyzade
    5 L ERKEN HASAT NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI SOĞUK SIKIM 105 lira+ (8.50 kargo)
    http://www.e-beyzade.com/412/5-l-erken-hasat-naturel-sizma-zeytinyagi--soguk-sikim.html

Nebioğlu Zeytincilik
    Destan 5 Litre Erken Hasat Ege Sızması Zeytinyağı 115 lira+(kargo ücretsiz)
    http://zeytinana.com/zeytinyagi/destan-erken-hasat-ege-sizmasi-zeytinyagi-5000ml?sort=p.price&order=DESC

Körfezim Zeytincilik 104.90+ (kargo ücretsiz)
    Körfezim 5 LT ERKEN HASAT NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI
    https://www.korfezimshop.com/erken-hasat-sizma-korfezim-5-lt-erken-hasat-br-naturel-sizma-zeytinyagi

Nar Gourmet
    Nar Gourmet 5 LT TENEKE 124 lira +(kargo ücretsiz)
    http://tr.nargourmet.com/products/5-lt-teneke

Kavlak Zeytin 119.90 lira+ (kargo ücretsiz)
    http://www.kavlak.com.tr/zeytinyaglari/tas-baski-soguk-sikim-zeytinyagi-5-lt.html

Yağ geldi ama kargocular atmış büyük ihtimalle. Kapak bölgesinde ezik var ve yağ akmış. Kolinin dışından belli olmuyor bu arada. Tekrar iade ile uğraşmayacağım.

Tenekeyi naylon gibi bir şeyle sarmışsınız ama hiç bir koruma etkisi yok. Tahminimce yağ sızıntısı olursa bu naylon sayesinde koliye bulaşmıyor ve müşteri kargoyu kabul ediyor. Kolide leke olsa kimse almaz. Hepsiburada dan sıvı deterjan alınca baloncuklu bir şey sarıyorlar. Koliye gerek olmuyor. Çok korunaklı oluyor.

Merhaba. Herkese mutlu günler dilerim..
    Beni tanımayan arkadaşlar için önce kendimi tanıtayım. Ben Dilara Elmas. incirya firmasının isletmecisiyim.. Gitti gidiyor da 8 mart kadınlar gününe özel magazamizda ekstra 20 TL indirim tanımladı. 100 TL üstü tüm ürünlerimizde 20 TL indirim veriyor. 5 litre natürel sizma zeytinyağımız kargo dahil 82 TL ye geliyor. Özel seri 0.3 asit olan zeytinyağımız da 119.90 TL ye geliyor. Bir kullanıcı 20 TL indirimi bir kere kullanabiliyor. 82 TL cok cazip bir fiyat olduğu için sizlerle paylaşmak istedim.

Sağlıcakla...

Dilara ELMAS
    incirya

• DH Yönetici
    7569 Mesaj

|
    |
    Bahsedilenler: DENIZCISERKAN , serji , Jlozde , ecay , fbsrkc06

• Herkese iyi günler 10 lt naturel sızma zeytinyağının yanında 1000 cc çizme zeytin hediyesiyle gönderiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Öveçli naturel

Herkese iyi günler 10 lt naturel sızma zeytinyağının yanında 1000 cc çizme zeytin hediyesiyle gönderiyoruz
    firma yetkilileri yerine kullanıcı yorumlarını bekliyoruz konuya

Eğer iyi malın satıcısıysan buraya gelip reklam yapmanıza gerek yok, iyi mal reklamsız da satar, siz sadece fiyatı uygun tutun
    |
    |

|
    |

Carrefour'da aynı ürün 5ltsi 119₺.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı:

Özgün zeytin küçük bir promosyon yapmış belki ilgilenenler olur :

http://magaza.ozgunzeytin.com.tr/Naturel-Sizma-Zeytinyagi-5l-Promosyonlu,PR-150.html

Alıntıları Göster
    tariş zeytinyağı güney ege sızma 3 litre 54.95 tl

07.05.2016 - 20.05.2016 tarihi arasında geçerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadow2315 -- 15 Mayıs 2016; 19:38:44 >

• Yüzbaşı
    663 Mesaj
    yerel olabilir çünkü başka çağdaşta görmedim.

ümitköy çağdaş (küçük olan)

komilinin riviera zeytinyağı 5lt si 69 tl ancak üretim tarihi 2015 son tt2017 ocak. çok acil ihtiyacı olan varsa bakabilir ancak 3-4 tane vardı en son bir de tadı güzel değil beğenmedim yemek yaparken kullancaksanız bir bakın derim ama domatese koymak için tadı yeterli değil.
    |
    |

Orijinalden alıntı: shadow2315

tariş zeytinyağı güney ege sızma 3 litre 54.95 tl

07.05.2016 - 20.05.2016 tarihi arasında geçerlidir.

Alıntıları Göster
    Zeytinyağı ve çam balını hep teneke ile tanıdıklardan alıyorum. Zeytin yağını denize bakan yerde yetişmiş ilk hasattan yapılanı, balı ise çam-çiçek karışık istersem ikinci kesim, sadece çam istersem birinci kesimden alıyorum. Fiyatlar yağ da 250 tl, bal da 250 tl. Zeytinyağı tenekesi 17-18 lt, bal 25 kğ. civarındadır. Sadece bilgi amacıyla yazdım.
    |
    |

• Teğmen
    183 Mesaj
    Tariş siyah teneke fırsatı bilen duyan var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: m_alone

Tariş siyah teneke fırsatı bilen duyan var mı ?
    Aynı satıcılar buraya gelmiş yine çok bilmiş bir şekilde reklam yapıyorlar. O zaman bu konuyu açmanın ne mantığı kaldı? Adam 30 40 TLye yağ satıyor. Bir de kalkmış foruma özel %10 indirim yaptım diyor. Yuh artık yuh....

Şu an dizemlik yağ piyasa 13 - 14 TL bu fiyatları şişirenler ahanda burada atıp tutanlar. 20 liradan bir kuruş aşağıya vermeyen köylü bile artık 17 - 18 liradan yağ veriyor. Bunlar hala nasıl adam kazıklarım derdindeler.

Konuyu görünce heyecanlandım ama hemen altında satış yapan elemanlar gelmiş reklamını yapmış hemen. Kardeşim 20 liranın altında sızma yağ satmıyorsan git reklamını başka yerde yap. Burası sıcak fırsatlar.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Aynı satıcılar buraya gelmiş yine çok bilmiş bir şekilde reklam yapıyorlar. O zaman bu konuyu açmanın ne mantığı kaldı? Adam 30 40 TLye yağ satıyor. Bir de kalkmış foruma özel %10 indirim yaptım diyor. Yuh artık yuh....

Şu an dizemlik yağ piyasa 13 - 14 TL bu fiyatları şişirenler ahanda burada atıp tutanlar. 20 liradan bir kuruş aşağıya vermeyen köylü bile artık 17 - 18 liradan yağ veriyor. Bunlar hala nasıl adam kazıklarım derdindeler.

Konuyu görünce heyecanlandım ama hemen altında satış yapan elemanlar gelmiş reklamını yapmış hemen. Kardeşim 20 liranın altında sızma yağ satmıyorsan git reklamını başka yerde yap. Burası sıcak fırsatlar.

Alıntıları Göster
    takip
    |
    |

• Yüzbaşı
    624 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: baggio2

quote:

Orijinalden alıntı: nazım55

Zeytinyağı ve çam balını hep teneke ile tanıdıklardan alıyorum. Zeytin yağını denize bakan yerde yetişmiş ilk hasattan yapılanı, balı ise çam-çiçek karışık istersem ikinci kesim, sadece çam istersem birinci kesimden alıyorum. Fiyatlar yağ da 250 tl, bal da 250 tl. Zeytinyağı tenekesi 17-18 lt, bal 25 kğ. civarındadır. Sadece bilgi amacıyla yazdım.

25 kg balı 250tl ye alıyorsanız o bal değildir bence

Neden ön yargılı bakıyorsunuz anlamadım. Zeytinin toplanmasından yağ oluncaya kadar görüyorum, toplandığı ağaçları bile biliyorum, bal kovanlarının yerini hangi çamlardan aldığını görüyorum bu yüzden hiç şüphem yok, peki ya sizin ? Bulunduğum bölgede herkes balı , zeytin yağını kendi üretmiyorsa bu şekilde alır, zaten sizin çok para vererek aldığınız sağlıklı ürünleri biz yemeyiz, damak tadımıza uymaz ?

• Yüzbaşı
    504 Mesaj

Arkadaşım kapanan konu zaten bu yüzden kapandı. Bir kaç uyanık satıcı burada kendilerine piyasa yapıyorlar. Şu alınmaz bu alınmaz ama onların 30 liralık malı alınır. Bunlar üreticiden 13 liraya yağ alan uyanıklar burada yok soğuk sıkım yok erken hasat yok bilmem ne adıyla fahiş fiyata yağ satıyorlar. İnadına uygun fiyatlı paylaşımlar yapılması taraftarıyım. Şu an yağ piyasasında dizemlik yağ 13 - 14 TL. 20 liranın üzerinde yağ satanlar resmen kazıklıyorlar. Paketlemesi vergisi bilmem nesi yağ perakende 20 TL bunun üzerine almayın aldırmayın.
    |
    |
    nazım55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Arkadaşım kapanan konu zaten bu yüzden kapandı. Bir kaç uyanık satıcı burada kendilerine piyasa yapıyorlar. Şu alınmaz bu alınmaz ama onların 30 liralık malı alınır. Bunlar üreticiden 13 liraya yağ alan uyanıklar burada yok soğuk sıkım yok erken hasat yok bilmem ne adıyla fahiş fiyata yağ satıyorlar. İnadına uygun fiyatlı paylaşımlar yapılması taraftarıyım. Şu an yağ piyasasında dizemlik yağ 13 - 14 TL. 20 liranın üzerinde yağ satanlar resmen kazıklıyorlar. Paketlemesi vergisi bilmem nesi yağ perakende 20 TL bunun üzerine almayın aldırmayın.

Alıntıları Göster
    Tekrar söylüyorum, zeytin yağını deniz gören yerde yetişmiş olandan alacaksınız, ayrıca hem balı hem de yağı bildiğiniz, gördüğünüz yerden alacaksınız.Ne demek 25 kğ. bal 250 olmazmış , tenekesi 250 tl. balın özgül ağırlığı fazla olduğundan 25 kg gelir. İsteyen 10 liradan isteyen 150 liradan alır, herkes sağlığını kendi düşünsün.

• Teğmen
    155 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nazım55

Tekrar söylüyorum, zeytin yağını deniz gören yerde yetişmiş olandan alacaksınız, ayrıca hem balı hem de yağı bildiğiniz, gördüğünüz yerden alacaksınız.Ne demek 25 kğ. bal 250 olmazmış , tenekesi 250 tl. balın özgül ağırlığı fazla olduğundan 25 kg gelir. İsteyen 10 liradan isteyen 150 liradan alır, herkes sağlığını kendi düşünsün.

Kesinlikle. Sorunda burada başlıyor xaten siz görüyorsunuz süreci biz göremiyoruz doğal olarak 10tl ye bal almaz şrhirde yaşayan insan çünki sahte olduğundan %99 emindir.benimde bal yapan tanıdıklarım var bu fiyata satmaz kimse. Biz de haliyle markalaşmış ödül almış firmalardan kampanya dahilinde kaliteyi ucuza almaya çalışırız 10 tl lik balınız afiyet olsun size.

|
    |
    Bu konular oteki başlıkta tartisildi hala da konuşuluyor. Birakin insanlar neyin sicak neyin soğuk firsat olduğuna kendileri karar versinler. İnsanlarin begenilerini ipotek altina almak kimseye dusmez. Saticilarin foruma özel kampanya yapmasi kural dışı değil. Reklam yaomasi kural dışı. Sadece 20 liranın altı sıcak fırsat olsaydi özem in kampanyasi o kadar ilgi gormezdi baslikta.

Aynen hocam dünden beri yazacağım tartışma olmasın diye yazmadım. Ham zeytinin kilosu 3 e dayanmış en iyi ihtimalle 8de 1 yag çıkıyor ve 10da 1 de sıkımı yaptırdıgın fabrika alıyorken 20 üssü kazıklanmak nasıl oluyor.

Gg ve internette litresini 11 liraya da bulursun almak isteyene lafımız olmaz. Litresini 13 liradan gg da satan isminde körfez olan bi firmanın yagının içinde neler cıktıgını tarım bakanlıgının sunmuş oldugu listede görmüştüm.

Ben komili tariş yudum vs sızma alacagıma aynı fiyattan soguk sıkım erken hasat alabiliyorsam indirim varsa neden almayayım.

Neyin sıcak fırsat olup olmadıgına herkes kendi karar verse milletin yerine karar verilmese saygı gösterilse daha iyi olacak.

|
    |
    mcroses kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: archdark

Aynen hocam dünden beri yazacağım tartışma olmasın diye yazmadım. Ham zeytinin kilosu 3 e dayanmış en iyi ihtimalle 8de 1 yag çıkıyor ve 10da 1 de sıkımı yaptırdıgın fabrika alıyorken 20 üssü kazıklanmak nasıl oluyor.

Gg ve internette litresini 11 liraya da bulursun almak isteyene lafımız olmaz. Litresini 13 liradan gg da satan isminde körfez olan bi firmanın yagının içinde neler cıktıgını tarım bakanlıgının sunmuş oldugu listede görmüştüm.

Ben komili tariş yudum vs sızma alacagıma aynı fiyattan soguk sıkım erken hasat alabiliyorsam indirim varsa neden almayayım.

Neyin sıcak fırsat olup olmadıgına herkes kendi karar verse milletin yerine karar verilmese saygı gösterilse daha iyi olacak.

Alıntıları Göster
    Bu linkten aldım pina zeytinyağını bakalım ;

http://www.sanalpazar.com/pina-erken-hasat-naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt/i-50812170

|
    |

• Binbaşı
    1062 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Bu linkten aldım pina zeytinyağını bakalım ;

http://www.sanalpazar.com/pina-erken-hasat-naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt/i-50812170

Alıntıları Göster
    Bence bu sayfanın yanında bir de zeytinyağı ana konusu oluşturmak gerekir gibi geliyor.

Orada da isteyenler hem fiyatları hem de tüm konuları rahat rahat konuşabilmeliler. Birisi, şurda şu fiyata buldum derse de, git sıcak fırsatlara yaz denemez haliyle.

Kısıtlayıcı olup bu başlıkta sürekli kurallar ve yasaklar koymak bana mantıksız geliyor.

- Ey Türk Milleti !

Birinci vazifen, alafranga tuvaleti oturarak kullanmak, gerektiğinde hatanı sahiplenmek, beklediğin sırana riayet etmek, başkasında gördüğün yanlışı yapmamak, anlayarak dinlemek, dinleyerek konuşmak, konuşarak anlaşmak, trafikte sinyal kullanmak ve yayalara yol vermektir !

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.