Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.618
Cevap
722
Favori
892.129
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Felole nin sitesinden verdik siparişi bakalım nasıl çıkacak. 2 litre soğuk sıkım erken hasat Zeytinyağı ve 5 kg zeytin toplam 137 liraya geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paycell N11 kampanyası vardı. 100 tlye 40 tl indirim. Palamidas aldım. 120 tlidi sanırım 5 lt soğuk sıkım

Daha öncede kullanmıştım, bi sıkıntı görmedim yağda. Gayet güzel ve aromatik bir yağ.

100 tlnin altı rakamlara yağ biraz zor gibi. En azında karışık olma ihtimali var. Bu adamlar üretici , kendi ağaçları car ve 120 lira en ucuz yağları

• Yapılan hileleri gördükten sonra kendi yağımı kendim çektirmeye karar vermiştim.6 yıldır da kendim çektiriyorum.Maliyetler bu yıl çok yüksekti.Bana litresi 25-26₺ geldi.Ama içine katkı (sülüsyon) atarsanız daha da ucuza mal edebilirsiniz.İnkanınız varsa 5-6 arkadaş bir araya gelip dönüşümlü her yıl birinizin ilgilenmesi.En azından içiniz rahat eder.Onun dışında hep soru işareti kalacak aklınızda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akigo35 A kullanıcısına yanıt
    Hocam bu hileciler neden şikayet etmiyorsunuz
    Facebook Instagram adamlar her gün reklam veriyorlar 4 teneke 320 genelde
    Ama satıcı bir araştırma yap
    SAHİBİNDEN de 10 TL ye yağ satıyor.
    Aynı adamın Hepsiburada, GittiGidiyor, vb, yerlerde hesabı var

Bence Akhisar dan yağ alınmaz.
    Ben artık almam
    Aldığınız firmayı iyi araştırın bence

• Firmalardan yağ almıyorum kendimize ait zeytinliklerimiz var yağımızda kendi bahçelerimizden..Ancak akhisardan yağ alacak arkadaşlar ben bir üretici olduğum halde 20 tl altı zarar ediyorsam ona göre alisveris yapsınlar...Akhisar yöresinin zeytinyağı ve sofralik zeytin yerinden ve görerek alındığında ülkenin en leziz ürünleridir başka bölgeye tutmaz...

• Akigo35 A kullanıcısına yanıt
    Hocam tamamda fiyatla iş bitmiyor
    SAHİBİNDEN bir bakın
    Akhisar satıcı
    9 TL yağ
    Aynı satıcı bir başka ilanda
    18 TL Yağ
    Aynı satıcı
    Hepsiburada satıyor
    25 TL yağ
    Bence bu adam aynı yağı farklı fiyatlara satıyor

Siz Akhisarli olarak bunları şikayet edin

• Hocam şikayet etsen yine aynı yağları islemden geçiriyorlar piyasaya sürüyorlar asitini azaltıyorlar,karıştırıyorlar bu sadece akhisar ile ilgili değil diğer bölgelerde böyle yapacak bir şey yok herkes biliyor bunları ama tüketici de bunu istiyor izmirde 7 yıllık memuriyetimde zeytinyağı pahalı olduğunu düşünen arkadaşların göz göre göre ucuz zeytinyağı alıyorlardı insanlarımız bunu istiyor ucuz anlatamadım onlara yani düzen bu şekilde tüketici gore fiyat...

• Sadece salatalara kullanıyorum hangi zeytinyağı önerirsiniz ?

• Katılıyorum. 5lt 110 tl dışında yağ olmaz. Olamaz!
    Kanola yağı ıvırı zıvır katıp karıştırıyorlar. Üstelik bi de zeytinyağı esansı diye bir şey var ki bence satışı bile yasaklanmalı. Yani benim gözüm kapalı aldığın bir marka var 3 senedir. Kesinlikle ne olduğuna eminim. Ama bazı firmalar son yıllarda çok güzel bir çakallık peşine düştü. Olay şu:
    İlk etapta zarar da edecek olsa uygun fiyata çok güzel yağlar sattılar. Sonra kendilerine tüketici kitlesi oluşturunca yavaş yavaş bu yağların kalitesini düşürdüler, tağşiş yaptılar. Sonra sonra artık sattıları yağa zeytinyağı demeye bin şahit ister vaziyete geldi durum. Sakın sakın 90₺ verip sızma zeytinyağı alıyorum diye kendinizi kandırmayın.
    İlla tavsiye isteyen olursa özelden yazarım. Buradan yazıp da reklam yapıyor vs dedirtmem.

• emre20863 E kullanıcısına yanıt
    Palamidas, Korudağ, İncirya ve bütçeniz elveriyorsa Hilmi Yıldırım (erken hasat) tavsiye ederim. Bu markalar benim son bir yıl içerisinde bu siteden ögrendiklerim arasında deneme fırsatı bulduklarım.

• ilker3581 İ kullanıcısına yanıt
    Tavsiyenizi alabilir miyim? Arnas tarimin zeytinyaglari nasildir, veraolive ve digerleri, fiyati çok uygun ama insan şupheleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost_41

bunu önerdiler bu ürünü aldık
    https://www.gittigidiyor.com/supermarket/alhatoglu-bestolio-naturel-sizma-zeytinyagi-teneke-4-x-5-lt_pdp_532717161
    Ahlatoğlu Manisa- Akhisar firmasıdır. Eski - köklü bir firmadır. Birçok markaya ve markete (örneğin Bim - Sırım Zeytinyağı) fason yağ verir. Çok fazla alt markası var.

Aldığınız ürünün içeriği zeytin tipi, asit oranı vs. yazmıyor ama iyi olacağını tahmin ediyorum. Bu markalar ithal olarak dışarıya verilen ihraçat ürünleri olabilir. Normalde bu marka altında Türkiye de satış çok göremezsiniz.

Denedikten sonra buraya resimli bir yorum yazarmısın, tat koku renk nasıl. Bizler için de faydalı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alperen1668

Hocam bu hileciler neden şikayet etmiyorsunuz
    Facebook Instagram adamlar her gün reklam veriyorlar 4 teneke 320 genelde
    Ama satıcı bir araştırma yap
    SAHİBİNDEN de 10 TL ye yağ satıyor.
    Aynı adamın Hepsiburada, GittiGidiyor, vb, yerlerde hesabı var

Bence Akhisar dan yağ alınmaz.
    Ben artık almam
    Aldığınız firmayı iyi araştırın bence
    Merhaba tekrar,

Akhisardan yağ almam diyorsunuz ama piyadaki hemen hemen tüm markalı üreticiler zaten Akhisar yöresinden zeytin ve yağ alıyorlar. Türkiye nin herhangi bir şehrinden herhangi marka bir yağ aldığınızda Akhisar merkezli olma oranı %50 nin üzerindedir.

Direk Akhisar kökenli kalbur üstü üreticileri sorarsanı : Eski firmalar: Gizem, Ece, Ahlatoğlu - Yeni firmalar Palamidas, Felole gibi markaları tercih edebilirsiniz. Yeri yurdu üretimi belli en azından.

Market yağlarında Komili, Tariş gibi firmaların bazı ürünlerinde kuzey ege diye satılan ürünlerinde çoğu Akhisar merkezlidir.

Onun dışında sloganvari markasız "Akhisar Zeytinyağı" - "Akhisar Köylü Yağı" gibi cümleler ile satış yapan markasız , adresi- telefonu - web sitesi olmayan yerlerden almanızı tavsiye etmem.

• Forumda çok sık adı geçmesede adalıefe de çok güzel bir yağdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serberk

Tavsiyenizi alabilir miyim? Arnas tarimin zeytinyaglari nasildir, veraolive ve digerleri, fiyati çok uygun ama insan şupheleniyor
    Ben de hem memleketten hem de internetten üreticilerden yağ alıp tüketen bir vatandaş olarak sürekli markaları ve fiyatları takip ediyorum. Yukarıda bazı mesajlar paylaştım onları da okuyabilirsiniz.

Bu firma son dönemde birçok farklı isimde yağ satmaya başladı, benim de dikkatimi çekti. Web sitelerindeki iddalarına göre balıkesir yöresi olduğu söylüyor.

Ama ben güvenip alamadım; 80 - 90 TL ye yağ olacağına pek inanamıyorum, keşke olsa. Teneke ve kargo fiyatı bile 15-20 TL tutuyor.

Bir de farklı isimler ve fiyatlar ile aynı yağı satma politikası bir müşteri olarak bana güven vermiyor. Satın almadığım içni firmanın yağı hakkında hiçbir fikrim yok.

• Arkadaşlar tariş 1915 naturel sızma zeytinyağından alan deneyen var mı acaba?Daha önce kuzey ege ve güney ege denedim ancak bu seri hakkında fikrim yok.

• Arkadaşlar lio marka zeytinyağı nasıldır? Şok markette 5 litre sızma zeytinyağı 90 lira. Marka güvenilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.