Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.598
Cevap
722
Favori
888.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serberk

Tavsiyenizi alabilir miyim? Arnas tarimin zeytinyaglari nasildir, veraolive ve digerleri, fiyati çok uygun ama insan şupheleniyor
    Pm gönderdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.vakifzeytinleri.gov.tr/soguk-sikim-sizma-zeytinyagi-5000ml

Bu tür kooperatif satış var
    Var mı daha uygun fiyat satan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alperen1668 -- 17 Nisan 2020; 12:9:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilker3581 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam açıktan yazın bence
    Şuan o kadar çok ki hileli satan
    Bence bir sıkıntı olmaz seviniriz
    Bir aydır ben bu yağ ile uğraşıyorum

• awakado kullanıcısına yanıt
    Hocam ben son paragrafdakilerden bahsediyorum

• https://www.burbelzeytin.com/Zeytinyagi-5-lt-Soguk-Sikim,PR-5.html
    Burhaniye Belediyesi'nin
    5 kg 190

• Tamam o halde yazıyorum.
    Şu ana kadar son 3 yılda yağı hep aynı kalitede olan. Hep lezzetli, saf zeytinyağı olduğundan zerre şüphemin olmadığı altınvadi marka kullanıyorum. Nazilli markası.
    Daha ilk saniyeden zeytinyağının hası demezseniz ben buradayım bir yere gittiğim yok. Hem kendi web sitesi var hem n11 üzerinden satış yapıyor.

• palamidas aldım bugün 1 lt denemek için. buradaki tavsiyeler üzerine aldım, beni yanıltmazsınız umarım.
  • Hey Jude. kullanıcısına yanıt
    Palamidas zeytinyağı akhisar mecidiye mahallesinde üretim yapan zeytinyağı sikma fabrikasıdır her üreticinin zeytinin sıkar yağını alır piyasaya sürer aon zamanlarda piyasada tutan marka ancak zeytinyağının üretici haricinde fabrikalarda isleme alınmadığını kimse bana inandıramaz yagin asidine göre fiyat belirleyip topluyorlar sonra fabrikalarda isleme alınıp marketlere ve piyasaya sürüyorlar...dogma büyüme Akhisarliyim üreticiyim zeytinyağı alacaksanız direk kendi zeytinini sıkan çiftçilerden ulaşmaya çalışın.Memnun kalirsiniz..Biz ne dersek forumda zeytin görmemiş va yağı hakkında muhtesem yorum yapan arkadaşlarımız var...

• Palamidas, İncirya,felole, avilo mu kafam karıştı...

• quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Palamidas, İncirya,felole, avilo mu kafam karıştı...
    Palamidas - Felole : Akhisar / Manisa kuzey ege yönerisi. olgun hasat - filtre edilmiş yağlar daha hafiftir

Avilo ve İncirya : Tire / İzmir güney ege yöresi. asit ve aroma daha baskın olabilir.

İlk defa zeytinyağını mutfağınıza alacaksanız, çiğ tükecekseniz kuzey ege bölgesi ve asit oranı düşük, olgun hasat ürünlere bakabilirsiniz.

Yoğun aroma ve baskın tat (yakıcılık) ve koku arıyorsanız yöre farketmeden erken hasat ürünlere bakabilirsiniz.
    Teşekkür ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: slickman

Arkadaşlar lio marka zeytinyağı nasıldır? Şok markette 5 litre sızma zeytinyağı 90 lira. Marka güvenilir mi?
    Bu ürünü ben de gördüm markette. İzmir Torbalı bölgesindeki Oliovilla - İzmir Yağ firmasına fason üretim yaptırmışlar. Yemeklerde pişirmek için veya tat versin diye alabilirsiniz. Ama 90 TL den aldığınız yağdan üst düzey bir tat, koku ve aroma beklemeyin. Ürün hakkında detaylı bilgi yok. Muhtemelen İzmir bölgesindeki toplanan karışım zeytinlerden yapılan hafif bir zeytinyağı olabilir.

Bu da kendi markası Bizimtoptan da sürekli satılıyor.
    https://www.bizimtoptan.com.tr/olio-villa-naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-p-43196

Not: Bu firma veya şok lio marka yağ alıp kullanmadım. Tat bilgisi yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: slickman

Arkadaşlar lio marka zeytinyağı nasıldır? Şok markette 5 litre sızma zeytinyağı 90 lira. Marka güvenilir mi?
    Yanlış hatırlamıyorsam önceki yıllarda tağşiş listesinde idi.

Biz beğendik hocam

Resimleri ekledim

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

• palamidastr P kullanıcısına yanıt
    Valla insanlara veresiye iş yapılmaz. Bir akrabamız vardı esnaf, fazla hayırseverdi. 2003 lerde o zamanın parasıyla 25 bin tl alacağı vardı. Hiç birisi de benim borcum vardı götürüp vereyim demedi. Adam battı, başka yere taşındı.

O dediğin salamura zeytini en alta koymanın benzerini başka sektörlerde de yapıyorlar Klasik hile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 19 Nisan 2020; 0:20:14 >
  • Arkadaşlar Hepsiburada dan Tahiroğlu almayın sakın 1 hafta beklettiler beni sonra tedarik edilemiyor diye iptal ettiler. Ama hem bu 1 haftalık süreçte hem de sonra satmaya devam ettiler. Kesinlikle kötü yorumları paylaşıyorlar.

• palamidastr P kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam şu anda devam eden veya kısa zamanda yapmayı düşündüğünüz indirim/ kampanya var mı acaba? 5 litre alıp denemek isterim..,

• quote:

Orijinalden alıntı: palamidastr

Bu mesaj silindi.
    Merhaba
    Bende bu özgüveni gördükten sonra yağı denemek isterim. Yapmayı planladığınız bir kampanya mevcut mu? Bunun dışında bebeğe vermek adına özel bir Zeytinyağı mevcut mu?

• Veraolive deniyen oldu mu? gittigidiyor da olumsuz yorumu yok bayağa satmıs arnas tarım ürünü. fiyat uygun 175 tl 5lt + 5lt kampanya var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akigo35

Palamidas zeytinyağı akhisar mecidiye mahallesinde üretim yapan zeytinyağı sikma fabrikasıdır her üreticinin zeytinin sıkar yağını alır piyasaya sürer aon zamanlarda piyasada tutan marka ancak zeytinyağının üretici haricinde fabrikalarda isleme alınmadığını kimse bana inandıramaz yagin asidine göre fiyat belirleyip topluyorlar sonra fabrikalarda isleme alınıp marketlere ve piyasaya sürüyorlar...dogma büyüme Akhisarliyim üreticiyim zeytinyağı alacaksanız direk kendi zeytinini sıkan çiftçilerden ulaşmaya çalışın.Memnun kalirsiniz..Biz ne dersek forumda zeytin görmemiş va yağı hakkında muhtesem yorum yapan arkadaşlarımız var...
    Palamidas da öyle hafife alınacak bir yağ değil, adamlar iyi emek vermiş. Duyusal özellikleri iyi. Aylardır hala aynı kalitede duruyor dolapta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.