Şimdi Ara

Zengin olmak nasıl bir duygu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
10
Favori
3.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler nasıl oluyor biliyor musunuz örneğin 19 yaşında ama altında iki yüz bin liralık bir araba her gece takılmacalar güzel kızlar falan klişe şeyler işte kısaca her istediğini elde etmek.Merak ettim yani neden yaşıyor insan bir amacı oluyor mu artık ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• saydığın şeyler amaçsız bir hayat muhtemelen o ortamlardan başa gelecek türlü bela.sağolsun babam böyle bir ortama bulaşmama izin vermedi
  • bilmem hiç olmadım
  •  Zengin olmak nasıl bir duygu ?
  • Bende çok merak ediyorum. Öğrenmek için bir fırsatım olsa ne iyi olurdu. Herşey bilgilenmek için.

• en yakınımdakı ınsanın param oldugu ıcın benle takıldıgını dusunurdum o yuzden orta gelır ıyıdır
  • Çoğunlukla dünya turuna çıkıyorlar
  • pm mi açmadılar üstüne ban attılar banım açılmış neyse

dünya turu yapılacak en güzel şey heryerdeki çiçekleri koklamak lazım
  • Biz zengin değiliz. Ama çok fakiriz de diyemem. Ortanca bir şey diyeyim. Bir ara lisedeyken okulda en çok harçlığı götüren ben oluyordum. İphone um bile vardı hala da var. İşte millet okulda beni çok zengin sanıyordu. O dönem bu konuda bir ders aldım hayattan. Cebimdeki para için kullananlar vardı beni. Oradan anladım ki iyi bir şey değil.
  • Pm at anlatayim

• İkisinide yaşamış biri olarak söylüyorum Zengin olmak Mükemmel ötesi bir Duygu birde Ailen varsa
  • çok güzel bir duygu
  • Hiç zengin olmadığım için bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harunk1994

Biz zengin değiliz. Ama çok fakiriz de diyemem. Ortanca bir şey diyeyim. Bir ara lisedeyken okulda en çok harçlığı götüren ben oluyordum. İphone um bile vardı hala da var. İşte millet okulda beni çok zengin sanıyordu. O dönem bu konuda bir ders aldım hayattan. Cebimdeki para için kullananlar vardı beni. Oradan anladım ki iyi bir şey değil.

Aynen hocam, biz de orta halli değiliz ama zengin hiç değiliz. Babamın işinden dolayı ailemi zengin sanan, hesap konuları açılınca "sana koymaz" minvalli espriler yapan, kullanmaya çalışan, üst sınıftan benimle durduk yere tanışmaya gelen kızlar vardı okulun ilk yıllarında. Tabi beni kullanamayınca yavaş yavaş uzaklaştılar ama niyetler belli oluyor. Normal ilginin okulda 2-3 kat artması çıkarcı insanları kabak gibi belli ediyor. Zengin olmasam da o ara kendimden büyük kızlarla bile çıkmıştım, gerek ego, gerek paranın açtığı kapılar, zengin olma ihtimaliyle bile yaşadığım şeyler gerçekten güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi göbek deliği pamukçuğu -- 22 Kasım 2013; 1:25:10 >

• Forumda amerikada okuyan bir arkadaş vardı,hatta bentleyi vardı aylık harcaması 100.000 doları geçiyordu.Ona sorabilirsin.hdloader dı galiba.

•  Zengin olmak nasıl bir duygu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .ıI CiN Iı.

Çok fark var, ben şuan ölsem gözüm açık giderim, o adam en azından tüm istediklerini elde etmiş. İstedigi zevkleri tatmış bir şekilde mezarında şuan.
    Bunlar fakirlerin kendilerini avutmak için yaptıkları, sarfettikleri sözler/grafikler artık neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castorio -- 22 Kasım 2013; 1:32:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Calimaestro

quote:

Orijinalden alıntı: .ıI CiN Iı.

Çok fark var, ben şuan ölsem gözüm açık giderim, o adam en azından tüm istediklerini elde etmiş. İstedigi zevkleri tatmış bir şekilde mezarında şuan.
    Bunlar fakirlerin kendilerini avutmak için yaptıkları, sarfettikleri sözler/grafikler artık neyse.

İstemezmisin Ya Ömer Dünya Onların Ahiret Bizim Olsun ?

Hz Muhammed (S.A.V)

• Geçen sevgilimle kahvaltıya parise gittik 'jetle'. dönüşte bizi havaalanından eve bırakan taksiciye 500€ verdim. yine havaalanına gitmem gerekti taksiciyi aradım duraktakiler 3 gündür işe gitmediğini söylediler. paranın gözü kör olsun dedim evi paralarla birlikte yaktım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.