Yüzbaşı
15 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
359321 Gün Cezalı
356987 gün 3 s. 49 dk. kaldı
Gönderileri
beyler öncelikle merhaba ,bu aralar insansız hava aracı merakı sardı beni, model uçağa kamera takıp, havadan görüntü almak istiyorum
internette biraz araştırma yapınca aklımdaki soruya cevap bulamadım.
Aklımdaki kamera tipi şöyle arkadaşlar

https://www.youtube.com/watch?v=s5JHx4hbWlQ

https://www.youtube.com/watch?v=LsYsaSI1sJg buda bir başka kişinin aldığı görüntü (talon) adlı satılabilen bir uçuş platformu ama kamera anten vs destek sunmuyor.
onları kendiniz ayarlıyorsunuz, nette birçok video var ama yabancı ,bu kamera türkiyede satılıyormu, nasıl temin edebilirim birde bu kamerayla uzaktan yani (10)km öteden, canlı görüntü alabilirmiyim,
beyler öncelikle merhaba ,bu aralar model uçak merakı sardı beni, ama birazda ileriye gitmek istiyorum model uçağa kamera takıp, havadan görüntü almak istiyorum ama
internette biraz araştırma yapınca aklımdaki soruya cevap bulamadım.
Aklımdaki kamera tipi şöyle arkadaşlar

https://www.youtube.com/watch?v=s5JHx4hbWlQ

https://www.youtube.com/watch?v=LsYsaSI1sJg buda bir başka kişinin aldığı görüntü talon adlı satılabilen bir uçuş platformu ama kamera anten vs destek sunmuyor.

bu kamera türkiyede satılıyormu, nasıl temin edebilirim birde bu kamerayla uzaktan yani (10)km öteden, canlı görüntü alabilirmiyim, bunun elektrik elektronik kısmıyla ilgili bilgim kıt olduğu için buraya
yazma gereksinimi duydum yanlış yaptıysak affola şimdiden yardımcı olursanız teşekkür ederim.
beyler mause un sol tuşuna basarken hızlıca basıyorum, ve durduk yere ekranda boş yerlere tıklıyorum ama öyle böyle değil yani tuş kırılcak gibi yardım edin nasıl çözerim bu sorunu
SON DAKİKA | FIFA Etik Kurulu, Sepp Blatter ve Michel Platini'yi 8 yıl futboldan men etti.

Çatırdayacak demişti birileri,ben bilmem.
Engin Verel'e göre Aziz Yıldırım ve Ersun Yanal barıştı. Operasyon devre arası. Pereira gidiyor, Yanal geri dönüyor. (Telegol)

Vitor geldiğinde uzun süre ara verdiğim futbola tekrar vuruldum, adam öyle bir konuştu ki tamam bu iş dedim,gel gör ki şuan ki durum kalbimi eritiyor.Bir yanım bu adam patlama yapacak derken,diğer yanım yine hüsran, yine hüsran.

Ayrıca Ersun Yanal ın bu kadar dillendirilmesine de çok anlam veremiyorum.Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
FENERBAHÇE #11;
Fabiano, Caner Erkin, Ba, Kjaer, Gökhan Gönül, Mehmet Topal, Josef, Diego, Markovic, Nani, Robin van Persie.

Yedeklerimiz: Volkan, Kadlec, Şener, Hasan Ali, Ozan, Alper, Fernandao.

Başarılar Fenerbahçe!
Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce başladığım fut ta 7.klasmana kadar yükseldim ancak oyun bir andan çözülemez duruma geldi. Başlarda anlamsızca paket açtım, fütursuzca para harcadım,coin yetersizliği baş gösterdi. Benden daha tecrübeli oyuncuların olduğunu biliyorum ve aşağıdaki konular hakkında destek bekliyorum.

1)Hangi ülke ve sistem?

2)Başlarda paket açmalı mıyım?

3)Sürekli azalan kondisyon için öneriniz 2.bir güçlü kadro mu?

4)Sürekli biten sözleşme durumunu nasıl en aza indirebilirim?

5)Ticareti nasıl kazançlı hale getirebilirim?

6)Kondisyon, güç vs gibi antrenörler herhangi bir seçimle mi görev alıyorlar ve ya otomatik görevli mi oluyorlar?

Aklıma takılan birkaç soru daha var ancak şuan aklıma gelmiyor.Yeni başlayan diğer oyuncular için yararlı bir konu olabilir.
Selam gardaşlarım. Kocaeli Üniversitesinde kimya mühendisliği okuyorum ve bitirmek üzereyim ancak mesleğimi zorunda kalmadıkça yapmayı düşünmüyorum. Uzun bir süredir ticarete atılmak gibi bir düşünceye sahibim. Her gün farklı fikirlerle boğuşuyorum, + ,- değerlendirmeler yapıyorum. Şimdi sizlerden fikir almak için geldim. Ticaret için fikir almaya geldiysen zaten yapamazsın diyenler olabilir ancak, bana katkı sağlayacak fikirler çıkaçaktır. P....vnklik yap diyen de çıkar ,limon sat diyen de herkese saygılıyım. Değerli fikirlerinizi bekliyorum
Merhaba, Donanım haber ana sayfası ve konu dışı, tarayıcıyı açtığımda sosyal ağlardan önce girip kontrol ettiğim sayfalardı. Ancak artık haftada 1 kez giriyor gibiyim,konu dışına artık girmeyi unuttum gibi. Siz Donanım Haber ana sayfa,konu dışı veya diğer forumlara neden eskisi gibi sık sık girmiyorsunuz?
Merhaba,yaklaşık 4 gün önce 2 buçuk yaşında erkek iran kedisi sahiplendim. Ancak arkadaşımız koltuk arkasından mama su ihtiyacı vs haariç çıkmıyor, bizi görsün alışsın diye alıp ilgi gösteriyoruz ara ara, ama 4 günlük çabamız hiç bir ilerlemeye sebebiyet vermedi, miyavlladığını dahi duymadık en ufak sesden korkup kaçıyor, evde yeni doğmus bebek uyuyormus gibi sessiziz, problem ne,nasıl aşılabililr bugün itiariyle 10 gün süresi kaldı,alışmadıgı taktirde eski yuvasına dönecek,tavsiyelerde bulunursanız çok mutlu olurum.
Hakkında
Meslek: Kimya Mühendisi-Endüstriyel Tasarımcı
Hakkımda:
2a8c2af4e1a70cb3315e82b9274d3bbf7.jpg
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
bilgisayar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.514
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 99.664 (Bu ay: 88)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 225 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.