Yarbay
02 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 68 (Bu ay: 1)
Gönderileri
MyVia var Bornovada bildiğiniz gibi burada ev bakıyorum fakat 1100 TL kira istiyorlar ve 200 TL aidat var
Malum siteye baktım ev için şirketin kendisi kiralıyor gibi duruyor 1000e indirirlermi sizce ?
Birde şirketin kendisi kiraladığı için ekstra olarak Depozito hariç bir ücret alınır mı sizce ?
Haziran gibi İngiltereye geçiş yapacağım ondan sonra Belçikaya geçmeyi düşünüyorum Etkinlik Temmuz ayının ortaları ve sonuna doğru oluyor
Bir bütçe ayırabilecek biri olursa ciddi düşünüyorum bana mesaj atsın bir birimize manevi bir şekilde yardımcı olup gidebiliriz.
Bölüm geçen sene 10.100 ile almış ve kontenjanı bu sene 5 kişi artmış
Ondan önceki senelerde sıralama hep 1000er 1000er düşmüş ve Sıralamam 9.058
Bölüm Ege Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık.
2015 Başarı Sırası 10.100
2014 Başarı Sırası 9.040
2013 Başarı Sırası 8.240
9.000 olmuşum puanım 416
Ege Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık istiyorum geçen sene 10.100 ile kapatmış
Bu sene sizce sıralama oynar mı
Bass benim için önemli ve sosyal bir insanım
Estetik iyi olmalı ve Bass performansı yerinde olmalı.
Her yerden alabilirim Türkiye şartları içinde
Fakat problem şurada başlıyor denebilir Yeri gelince Jazz ve Klasik türlerini dinleyen biriyim Basshead sayılmam pek
Sweater Weather dinlerken bir anda Frank Sinatra daha sonra DJ Snake dinleyen bir varlığım
Kulaklığı Galaxy S6 ile kullanmayı planlıyorum Taktığım anda ayrı bir Dünyaya gitmek isterim FLAC Müzik arşivim var ve 320kbps aşağısı dinlememeye özen gösteriyorum S6 Ses olarak yeterli olmayabilir Kulaklık Amfisi almayı düşünüyorum çok teşekkürler şimdiden tavsiyeler için
Aklımda Beats New Studio var pek tavsiye edilmeyecek biliyorum fakat Kulaklık Hem estetik olarak hem Performans olarak dikkatimı çekti.
Aile ve arkadaşlar herşeyin boş geldiği tek olduğunuz biriyle olmak istediğiniz oldumu hiç ?
Kilo verme ile ilgili konular açıp dururdum (http://forum.donanimhaber.com/m_100201251/tm.htm)
Tipim nasıl olur diye sorup dururdum
Kiloyu vermekteki en büyük amacım ortalama biri olmaktı fakat başaramadım yinede mutluyum en azından bu irade ile 35 Kilo vermek beni mutlu etti.
Bu arada sarkıklarım ekstrem derecede bu çok üzdü Spor yaptığım halde pek cevap alamadım düzenli Bisiklet artık pek işe yaramadığı için GYM'e başlıyorum
Buyrun fotoğraflar

Bu 4.seferim fakat biraz fazla On sevisme oldu
Bir hayat kadınıydı Kondom kullandık anal ilişki oldu
Hastalık kapma olasılığı varmıdır lütfen yardım
Babamdan hiçbirşey öğrenemedim olmadı cinsel eğitimi bile okulda öğrendim ben.
Babamla ilgili hatırladığım tek anım Zenginlik içerisindeyken anneme bana aldığı ayakkabı yüzünden bağırması şiddet uygulama yeltenmesi tek anım bu çocukluğuma dair.
Ben babamın hiç kafamı okşadığını yada bana sürpriz yaptığını hatırlamıyorum
Doğumgünümü kutlamayı unuttu bu sene sağlık olsun gerek yoktu bir kere doğum günümde Annemin şikayeti ile nezarete Girmesi sonucu bu şanssızlık dolu gün birşey yapmasına şaşırırdım.
Bazen arkamı yaslayacak bir babam olsun istiyorum sarılayım dertleşeyim güleyim ama olmuyor işte
Bazen babamdan seninle gurur duyuyorum demesini bekliyorum ama olmuyor konuşamıyorum bile
Şu yaşıma kadar babasız büyümek kadar zor birşey olmadı hayatımda
Yaşıtlarım gibi olmak istedim ama olamıyorum yaşıyorum ama bedenim çok ağır geliyor ruhum yorulmuş
Arkadaşlarım bazen anlatırdı
-Oğlum babam 18 ol araba alıcam dedi diye
Diğeri elinde geliyor Telefon ile
-lan oğlum baksana babam ne almış diye
Diğeri anlatıyor
-oğlum babamla kavga ettik daha sonra barıştık sarılıp oturduk balkonda konuştuk canım babam benim diye

Ben dinliyorum bir sigara yakıp kafamı elime yaslayıp
Ne anlatayımki benim babam en son bana Oyuncak bir köpek getirmişti hala saklarım babamın bana aldığı tek şeydir
Benim babam ile ettiğim kavgalarda suçu anneme bağlar korkumdan laf edemem anneme olan nefretinden nafakayı kesmesin diye
Bazen Park'ta babasıyla oynayan çocuklar görüyorum içim garip oluyor
Kahvaltı eden mangal yapan bir aile görmek beni o kadar üzüyorki babanın mangalda olduğu çocukların ağzı açık beklediği annenin çocuklarla uğraşıp sofrayı kurduğu
Çok şanslısınız çok.
Kıskanıyorum sizi daha güzel olsun hayatınız herkesin babası çok mu iyi bazısı bağırır bazısı kızar bazısı içer
Babadır ama arkanı yaslayıp güvenebileceğin iyi kötü
Ailenin reisidir o
Benim için babanıza sarılın bir Babam deyin teşekkür edin
Pazar günü kahvaltılarının tadını çıkarın
Bahtsız kardeşlerime sabır diliyorum.
Daha önce 50 kere tamir olan kulaklığıma adam gibi kaliteli bir kablo alıp bitirmek istiyorum Model SENNHEISER HD218i Yurtdışından getirebilirim tavsiyeleri bekliyorum
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Müzik,Teknoloji ve Tarih
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Beşiktaş
Steam
Steam
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.467
İkinci El Bölümü Mesajları: 189
Konularının görüntülenme sayısı: 215.094 (Bu ay: 982)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 874 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.