Şimdi Ara

S.Gökçen Havaalanın'dan, Şişli'ye nasıl gidebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
31.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 10 kasımda istanbula geliyorum daha önce istanbula çok geldim ama tek gelmedim şimdi tek geleceğim.

Sabiha gökçen havaalanında inecem, buradan şişliye gitmem gerekiyor.

Nasıl gidebilirim acaba? Birde akbil'im falan yok nasıl otobüs veya metro'ya binebilirim.

İstanbulda yaşayan arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

• Sabiha gökçen terminal binası önünden kadıköye giden otobüsler var kadıköyde inip biraz yürüdükten sonra metrobüse ulaşırsın..metrobüsle mecidiyeköye geçersin. bu yolculuk sana 7tl ye patlayabilir çünkü sabiha gökçenden kalkan otobüsler çift basıyor diye hatırlıyorum. akşam trafiğine kalmazsan 40 dk da mecidiyeköyde olursun diye düşünüyorum.
  • çare havataş taksime otobusleri olması lazım
    Not:havaş değil havataş
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirulasvarisoglu

Sabiha gökçen terminal binası önünden kadıköye giden otobüsler var kadıköyde inip biraz yürüdükten sonra metrobüse ulaşırsın..metrobüsle mecidiyeköye geçersin. bu yolculuk sana 7tl ye patlayabilir çünkü sabiha gökçenden kalkan otobüsler çift basıyor diye hatırlıyorum. akşam trafiğine kalmazsan 40 dk da mecidiyeköyde olursun diye düşünüyorum.

Hocam tam cevahir alışveriş merkezi önüne gidecem, kademe kademe tarif edebilirmisin acaba hiçbir bilgim olmadığı için ayrıntılı soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeceKaranligi

quote:

Sabiha gökçen terminal binası önünden kadıköye giden otobüsler var kadıköyde inip biraz yürüdükten sonra metrobüse ulaşırsın..metrobüsle mecidiyeköye geçersin. bu yolculuk sana 7tl ye patlayabilir çünkü sabiha gökçenden kalkan otobüsler çift basıyor diye hatırlıyorum. akşam trafiğine kalmazsan 40 dk da mecidiyeköyde olursun diye düşünüyorum.

Hocam tam cevahir alışveriş merkezi önüne gidecem, kademe kademe tarif edebilirmisin acaba hiçbir bilgim olmadığı için ayrıntılı soruyorum

Alıntıları Göster
    havaalanında akbil satılıyormu bilmiyorum olması muhtemel ama bulursan alırsın yada havataş ın otobüsleri paralımı bilmiyorum onlarla kadıköye gel son durakta in indiğin yerde ışıklarda hemen yol kenarında ilk otobüs 500a olması lazım o mecidiyeköyden geçiyo topkapı otobüsü mecidiyeköy durağında in sor söylerler...

http://harita.iett.gov.tr/?hat=500a#

• quote:

Orijinalden alıntı: bayjkartal

havaalanında akbil satılıyormu bilmiyorum olması muhtemel ama bulursan alırsın yada havataş ın otobüsleri paralımı bilmiyorum onlarla kadıköye gel son durakta in indiğin yerde ışıklarda hemen yol kenarında ilk otobüs 500a olması lazım o mecidiyeköyden geçiyo topkapı otobüsü mecidiyeköy durağında in sor söylerler...

http://harita.iett.gov.tr/?hat=500a#

Alıntıları Göster
    Sabiha'dan Taksim'e shuttle vardı galiba.

http://www.sgairport.com/havaalani/tr/ulasim/ulasimS2.asp

Şişli'den de geçiyor gibi, sorarsın, Şişli'ye gider servisle oradan taksi yaparsın. Olmazsa Beşiktaştan metroya bin Şişli'de inersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kralfb1907

quote:

Sabiha gökçenden kadıköy otobüsüne bin kadıköyde in sonra metrobüse bin mecidiyeköyde in..mecidiyeköyde inince max 5dk içinde yürüyerek cevahir önünde olursun. Havaş veya havataş araçlarıyla da geçebilirsin ama daha maliyetli olur ve trafik problemi yaşayabilirsin..metrobüs kullanman daha avantajlı olacaktır.

• quote:

quote:

quote:

Sabiha gökçenden kadıköy otobüsüne bin kadıköyde in sonra metrobüse bin mecidiyeköyde in..mecidiyeköyde inince max 5dk içinde yürüyerek cevahir önünde olursun. Havaş veya havataş araçlarıyla da geçebilirsin ama daha maliyetli olur ve trafik problemi yaşayabilirsin..metrobüs kullanman daha avantajlı olacaktır.

Alıntıları Göster
    gidemezsin açık ve net

• quote:

Orijinalden alıntı: ruslankaraev

gidemezsin açık ve net

Alıntıları Göster
    kadıköye inmeden direk sabihadan 16s e binip uzunçayırda inip metrobüsle şişliye geçebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemgc

kadıköye inmeden direk sabihadan 16s e binip uzunçayırda inip metrobüsle şişliye geçebilirsin

Alıntıları Göster
    Havataşın Otobüslerine binip taksime gel, Taksimdende Metro ile mecidiyeköye geçebilirsin.Metroyla direk cevahirin içine girebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoQi

Havataşın Otobüslerine binip taksime gel, Taksimdende Metro ile mecidiyeköye geçebilirsin.Metroyla direk cevahirin içine girebilirsin

Hocam havataş'ın taksim'e giden otobüslerini soracağım?

Taksime giden otobüslerine binecem?

Taksimde nerede indiriyor, metroya ne kadar mesafe? Beni nerede indirin diyeyim?

Ben ankarada yaşıyorum, metroya inip 2'lik bilet alıyorum aynı şekilde midir?

Metro'ya indiğim zaman hangi istikamete doğru gidecem, hangi durakta inecem?
  • quote:

quote:

quote:

Sabiha'dan hangi otobüse binecem hocam ve kadıköy'ün neresinde inecem? Hangi otobüs mesela 500 400 ankarada o şekilde.

Tam metronun olduğu yer hangi duraktır?

Metro'dan hangi istikamete gidecem?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sabiha'dan hangi otobüse binecem hocam ve kadıköy'ün neresinde inecem? Hangi otobüs mesela 500 400 ankarada o şekilde.

Tam metronun olduğu yer hangi duraktır?

Metro'dan hangi istikamete gidecem?

Alıntıları Göster
    Havataş ile Taksim'e gidebilirsin, ordan da metroya binip Şişli-Mecidiyeköy durağında inersin.

Metro'dan çıktığın anda direk Cevahir'i görürsün zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Something -- 7 Kasım 2012; 13:53:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Something

Havataş ile Taksim'e gidebilirsin, ordan da metroya binip Şişli-Mecidiyeköy durağında inersin.

Metro'dan çıktığın anda direk Cevahir'i görürsün zaten.

Hocam havataş ile taksime gittim zaman indiğim yerden metroya nasıl gidebilirim?

Metro'dan bilet almak için gişe'lerden Şişli-Mecidiyeköy için mi bilet alacam, ankara'da bu şekilde değil istanbulda nasıldır?

Gişeler metronun içinde mi tam olarak nerede acaba?
  • quote:

quote:

Taksimde nerede indiriyor, metroya ne kadar mesafe? Beni nerede indirin diyeyim?

kardeşim bir istanbullu olarak sana anlatmaya çalışayım ilk önce sabiha gökçende akbil gişesi var ordan 5i biryerde bilet alacaksın güvenliklere sor yardımcı olur . sonra sabiha gökçenden E-3 SABİHA GÖKÇEN H.LİMANI-UYDUKENT-4.LEVENT METRO otobüsüne bineceksin biletini basacaksın 2 geçiş olacak geriye kaldı 3 geçiş hakkı. otobüs bindikten sonra en son durakta ineceksin indiğin yer zaten metro istasyonu herkes o yöne doğru yürüyor sende devam et çaktırma . metro girip elindeki biletle tekrar basacaksın şişhane yönüne giden metro ya bineceksin dikkat et hacı osman a binme ve şişli-mecidiyeköy durağında ineceksin sesli anons oluyor zaten indiğin durakta cevahir girişi var zaten sadece tabeleyı takip et yeter

m2 adlı metro durak sırası

Hacıosman

Darüşşafaka

Atatürk O.S.S.

İTÜ, Ayazağa

Seyrantepe Depo Sahası (TT Arena)

Sanayi Mahallesi

4. Levent

Levent

Gayrettepe

Şişli-Mecidiyeköy

Osmanbey

Taksim

Şişhane

bu da E-3
    SABİHA GÖKÇEN H.LİMANI-UYDUKENT-4.LEVENT METRO hattı
    için bilgilerhttp://www.iett.gov.tr/saat/orer.php?hid=hat&hatcode=E-3&BtnSaatler.x=22&BtnSaatler.y=9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lorran -- 7 Kasım 2012; 14:09:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lorran

quote:

quote:

kardeşim bir istanbullu olarak sana anlatmaya çalışayım ilk önce sabiha gökçende akbil gişesi var ordan 5i biryerde bilet alacaksın güvenliklere sor yardımcı olur . sonra sabiha gökçenden E-3 SABİHA GÖKÇEN H.LİMANI-UYDUKENT-4.LEVENT METRO otobüsüne bineceksin biletini basacaksın 2 geçiş olacak geriye kaldı 3 geçiş hakkı. otobüs bindikten sonra en son durakta ineceksin indiğin yer zaten metro istasyonu herkes o yöne doğru yürüyor sende devam et çaktırma . metro girip elindeki biletle tekrar basacaksın şişhane yönüne giden metro ya bineceksin dikkat et hacı osman a binme ve şişli-mecidiyeköy durağında ineceksin sesli anons oluyor zaten indiğin durakta cevahir girişi var zaten sadece tabeleyı takip et yeter

m2 adlı metro durak sırası

Hacıosman

Darüşşafaka

Atatürk O.S.S.

İTÜ, Ayazağa

Seyrantepe Depo Sahası (TT Arena)

Sanayi Mahallesi

4. Levent

Levent

Gayrettepe

Şişli-Mecidiyeköy

Osmanbey

Taksim

Şişhane

bu da E-3
    SABİHA GÖKÇEN H.LİMANI-UYDUKENT-4.LEVENT METRO hattı
    için bilgilerhttp://www.iett.gov.tr/saat/orer.php?hid=hat&hatcode=E-3&BtnSaatler.x=22&BtnSaatler.y=9

Alıntıları Göster
    Havaalanındna çıkar çıkmaz havataş otobusleri önünde olacak. Taksime gidene bineceksin. Ücret 12 TL.

Taksime gelince(son durak zaten) ineceksin. Hemen yanından metroya bineceksin. Zaten metronun hemen yanında gibi biryerde bırakıyor. 100 metre var yok metroya. 2 durak gidip şişli/mecidiyeköyde ineceksin.

Metronun cevahir çıkışı var. direk cevahirin içinden çıkacaksın :)

En zahmetsiz ve basit olanı bu şekilde

• quote:

Arkadaşlar 10 kasımda istanbula geliyorum daha önce istanbula çok geldim ama tek gelmedim şimdi tek geleceğim.

Sabiha gökçen havaalanında inecem, buradan şişliye gitmem gerekiyor.

Nasıl gidebilirim acaba? Birde akbil'im falan yok nasıl otobüs veya metro'ya binebilirim.

İstanbulda yaşayan arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

hocam. oradan kadıköy otobüsüne bin havalimanından kime sorsan gösterir. kadıköyde inip metrobüse bin. metrobüsle mecidiyeköy durağında in yine sora sora bulursun cevahir i yakın 15 dakika yürüme mesafesi var yok. olmadı havalimanından pendiğe geç otobüsle veya servisle veya dediğim otobüsle. pendikten şişli otobüsleri var 2 katlı sahilden kalkıyo. onuda sora sora bulursun. pendik köprüsünden geçiyor o otobüsler

• En kolayı bence e-3 ile 4. Levente geçmek oradan mecidiyeköye bir sürü otobüs var. Üsküdara geçmek içinde cevahirin önünden 30m ye bin son durakta in üsküdara motorla denizden geçersin en kolayı budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sefa KC -- 7 Kasım 2012; 14:29:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exe_genesis

Havaalanındna çıkar çıkmaz havataş otobusleri önünde olacak. Taksime gidene bineceksin. Ücret 12 TL.

Taksime gelince(son durak zaten) ineceksin. Hemen yanından metroya bineceksin. Zaten metronun hemen yanında gibi biryerde bırakıyor. 100 metre var yok metroya. 2 durak gidip şişli/mecidiyeköyde ineceksin.

Hocam metroya bindiğim zaman hangi istikamette gidecem?

şişli/mecidiyeköy durak ismimidir?

Birde şişliden üsküdara nasıl gidicem?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: exe_genesis

Hocam metroya bindiğim zaman hangi istikamette gidecem?

şişli/mecidiyeköy durak ismimidir?

Birde şişliden üsküdara nasıl gidicem?

Alıntıları Göster
    Birde metro için akbil'e gerek var mı hocam?

Normal bilet alabiliyormuyum?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.