Şimdi Ara

Yurtiçi kargo ile 12:00/15:00 arası %50 ye varan indirim ((( ÖNEMLİ NOT: YURTİÇİ PİŞMANLIKTIR)) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
5
Favori
10.488
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtiçi kargo mu aman yarabbi kendim götürüp teslim ederim daha iyi
  • "Allah"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackolik

Tam 10 gündür kargom gelmiyor, kaç defa aradım nerelere mail attım ama yok.
    Dağıtıma çıkarıldı ifadesi de sizi yanıltmasın, çağrı merkezi görebiliyor, "yetişmedi" diye şubeden bile çıkartmamışlar kargoyu. Ki son 1 yıldır böyle.
    Şube;kuştepe şubesi, aynı zamanda hepsiburada'nın genel merkezine bakan şube.

Yani kısacası Yurtiçi Kargo ile bir şey sipariş ederken 2 kere düşünün.
     Yurtiçi kargo ile 12:00/15:00 arası %50 ye varan indirim ((( ÖNEMLİ NOT: YURTİÇİ PİŞMANLIKTIR))

Kadıköy Rıhtım şubesi aynı şekilde. Gidip almazsan günlerce şubede yatıyor paket. Şikayet ediyorsun; uyarıldı, gönderilecek diyorlar bir şey değişmiyor. Telefonlara da bakmıyorlar. Gidip kavga mı edelim n'apalım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

Frodo zamaninda yuzugu yurt ici kargoya verseydi. Hic ugrasmadan kaybolurdu.

Sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün e mi?
  • bu kadar bedava bile olsa göndermem diyen var ama. şuan türkiye geneli dağıtım yüzdesi her bölgeye bakan 1 personel en az 130 adrese teslimata gidiyor. birde bu kadar milleti memnun etselerdi nasıl bir yoğunluk yaşanacak acaba onu çok merak ediyorum. yurtiçi kargo en etkili bölge müdürlüğü yetkilerine sahip. bölge müdürlüğüne durumu bildirdiğinizde emin olun o şubede kıyametler kopuyor. eğer gerçekten şube patlamamış ve korkunç bir yoğunluk adam eksikliği yok ise en az sorun yaşatmak için uğraşan adamlar yurtiçi kargo. diğerlerin bölge müdürlüğüne ulaşmak ilgili bir yetkili bulmak imkansız. istediğin kadar şikayet et şubeye fiziksel bir uyarı çeken bile yok yalandan uyarı kağıdı gider kimse okumaz bile.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En yoğun saatte kampanya yapıp ekmek kuyruğu izlenimi uyandırmak istemiş olsa gerek. Malatya şubesinde o saatte git yarım saatten önce çıkarsan ermiş gibi oluyorsun

• Yurtiçi kargoda ne zaman verecekseniz mutlaka bir indirime rastlıyorsunuz. Bir keresinde Bodrumdan İstanbula bir koli gönderecektim , indirim yapıyor musunuz dedim , hayır dedi , öğrenciyim (ki değilim :) yardımcı olun dedim , şak diye %25 kendisi yaptı. Sanırım personelinde biraz insiyatif alabilme yetkisi var. İsteyin arkadaslar, isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

Frodo zamaninda yuzugu yurt ici kargoya verseydi. Hic ugrasmadan kaybolurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: MUCAH1T

quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

"Allah"

"ALLAH (C.C)"

Allah "Cellecelalühü"

Böyle dini kelimelerde kısaltma yapılmaz
  • Yurtiçiyi severim çok iyi çalışıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bulaşmayın yurtiçı kargo pişmanlıktır.
     Yurtiçi kargo ile 12:00/15:00 arası %50 ye varan indirim ((( ÖNEMLİ NOT: YURTİÇİ PİŞMANLIKTIR))

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Şu ana kadar 10 tane yurtiçi firmasıyla kargo gönderilmişse bana maksimum 3'ü teslim edilmiştir, geri kalanını yurtiçinin ofisine gidip almışımdır. Bölgeden bölgeye değişmesi muhtemeldir, yoğunluk, çalışan sayısı vs. ama genel olarak herkes yurtiçi firmasından şikayetçi. Sitelerinden bilgi formu doldurup bilgi istedim, ne mailden ne telefondan bir kişi geri dönmedi. Diğer kargo firmalarıyla bir sorunum olması şu ana kadar (MNG, Aras vs.)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bolgenize bakan kurye ile iyi gecinin, hicbir sorun yasamazsiniz. Geneli asgari ucretlr gecinen gariban insanlar.

Aras, Mng, yurtici kuryelerinin telefonlari var bende. Sikinti oldugu zaman ariyorum hemen hallediliyor.

Musteri hizmetleri filan hikaye hepsinde.

• Kesinlikle adet cok onemli hepsiburada kargolarinin %90 hizli teslim olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beykentte yurtiçi idare eder nitelikte MNG ise tam rezalet. Her MNG kargo ile işim olduğunda 3-4 gün uğraşıyorum. İş yerime getirmiyorlar. Şubeye gidiyorum akşam 6 da araç gelir diyorlar. 6.30 gibi gidebiliyorum mesai bitti deniliyor. Ertesi gidiyorum araçta deniliyor. Carrium avm nin bahçesine gidiyorum elemanlar orda geleni geçeni kesip volta yapıyorlar. Mecburen gidip ayaklarına istiyorum. Sağolsunlar veriyorlar.

• Artvinden parfum aliyoruz 3 gunde geliyor

Ingiltere leedsten canta aliyoruz 4/5 gune geliyor.

• Ali den batarya aldim gecen. Adam birlesik arap emirlikleri post ile gonderdi. 6.gun teslim edildi. Arap ucaklari cok geliyor demekki.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.