Şimdi Ara

Yurtiçi kargo ile 12:00/15:00 arası %50 ye varan indirim ((( ÖNEMLİ NOT: YURTİÇİ PİŞMANLIKTIR)) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
5
Favori
10.488
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesela buzdolabı göndermek istesek ayni indirim gecerli mi?
  • Bedava verse de göndermeyin.Bugün Yurtiçi Kargo'dan kargom geldi elemanın elinde 3-4 parça ürün vardı.Elindeki ürünleri merdiven boşluğu demirinin üstüne koydu bana kağıt verirken.Ürünlerden biri merdiven boşluğundan 3 kat aşağı bir düştü güm diye en alt kata vurdu.

İçinde elektronik veya bozulacak kırılacak bir şey varsa kesin işi bitti.Çalışanın da umrunda bile olmadı dönüp bakmadı.

Benim ürünümü düşürseydi kesin orada olay çıkardı.Kim bilir kimin ürününü mundar etti recep ivedik kılıklı sorumsuz herif.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazid84

Ben kullandim bugun. Bursa-istanbul dosya sube teslim 8,80.TL ye dustu.

normal fiyata düşmüş hocam. 18 lira demek ki eski fiyatı bi dosya için çok fazla
  • İndirim bar mı yok mu cidden ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adreste bulamama sıkıntısını ben de yaşıyordum. En sonunda açtım müşteri hizmetlerini saydırdım. Dedim bu 10uncu isterseniz açın bakın kargo hareketlerime. Evimle kargo şubesi arasında 1 km mesafe var. Hep aynı mağduriyeti yaşıyorum ve şubeye gidip almak zorunda kalıyorum filan. Şubeye gerekli uyarı yapılacak dediler. Ne hikmetse sonraki kargolarım şubeye indiği gün eve gelmeye başladı. Arkadaşların dediği gibi kesinlikle şubeden şubeye değişen bir durum bu.

• Kargo firmalarının içinde en kötüsü yurtiçi kargo. En iyisi MNG.
    Bunlar şubeden şubeye değişebilir. Buna saygı duyarım ama ben sırf yurtiçi kargo ile gönderecekler diye hepsiburada ve N11'den alışveriş yapmayı bıraktım. Puanım olduğu halde başka bir firmadan ürün siparişi verdim. n11'e mesaj attım "kargo parasını vereyim başka bir kargo ile gönderin" dedim. Kabul etmediler. Bunun üzerine ürünü iptal ettim.
    Şube telefonlara cevap vermiyor. 3 gün bekletiyorlar. En son değişimde olan bir ürünüm vardı. 2 gündür dağıtımda 3-4 km.mesafeden 2 günde teslim edemediler. Yarın bir mucize olurda umarım teslim ederler. Telefonlara cevap vermedikleri için gidip şubeden teslim alma şansınızda yok..
    Aman uzak durun!..
  • İsterse üstüne para versin bundan sonra yurtiçi kargo kullanmam yada alışveriş yaptığım mağazalara yurtiçi kargo harici kargo ile gönderirseniz alırım derim: aras, mng, ups bir günde teslimat yaparken 1 haftadır 8 kargomu teslim etmiyor yurtiçi kargo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 18 Kasım 2016; 19:18:44 >
  • Yurtiçi tüm büyük firmaları kendine bağladı. Tekel gibi oldu maşallah. Bu yoğunlukta bunlar normal.

20 n11 siparisinin 16 tanesi yurtiçi ile geldi. Şuan eminim PTT den çok çalışıyor posta isinde.

• ptt kargo ve aras kargonun rahatça girip teslimat yaptığı siteye giremeyen,adreste bulamadık uyanıklığı yapıp paketi teslim etmeden ortadan kaybolan kargo şirketi. Site vs gibi bir yerde ikamet ediyorsanız hiç bulaşmayın. Şubeye komşu apartmandaysanız fırsat sıcak, iki adım gidip alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 18 Kasım 2016; 19:34:21 >
  • ereli63 E kullanıcısına yanıt
    Paranın Hakkı'nı kim veriyorsa ona gidersin.

• Herkes sikayetci. Hak veriyorum ama kargo gondermem gerekliydi. 12 gibi gittim faydalandim. Konu sahibine tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Herkes sikayetci. Hak veriyorum ama kargo gondermem gerekliydi. 12 gibi gittim faydalandim. Konu sahibine tesekkurler

Ricalar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevmedigim gıcık olduğum kişilere kargolari yurtici ile yollayacagim. Kanser olsunlar banane. ....

• n11 den siparişim vardı daha dün aynı gün hem aras hem yurtiçi hemde ups ile gönderilerim yapıldı inanırmısınız arasla yurtiçi geldi ama ups gelmedi .aslında cevap yazmayacaktım ama bu durumu yaşadım bugün ve yazayım dedim benim hiçbiriyle ilgim yok herbir firmayla sorun yaşamış olabiliriz ama toptancı olarak amerikan firmasını ön planda tutmaktansa o imtiyazı bir Türk firmasına yapsaydınız daha iyi olurdu diye düşünüyorum
  • en rezil kargolardan yurtiçi hakikaten
    bugün %25 indirimle 10 kg ürünü şubeye 13tl ye gönderdim baya uygun tuttu
    ve 12-15 indirimden haberleri yok öyle bi indirim yok dedi piskince calısanlarıda ayarsız
  • Kesinlikle yurtici kargo uzak durulması gereken bi kargo. Bütün kargolarimi 4 5 gün bekletmeden getirmiyorlar kaç yere şikayet ettim ama sonuç sıfır
    Uzak durun = yurtici kargo

• quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

Herkesin dediği gibi,evde olmama rağmen yoksunuz diye kağıt bıraktık yazmışlar takibe,işin ilginci kağıt da yok insan destekli atar.Bedava olsa bile iki kez düşünün derim.

Aynen.. Bir çok defa bu sorunu yaşadım. Her seferinde kargo parasındn fazla ulaşım ücreti verip kargomu şubeden aldım.
    Şubede çalışanlar da ilgisiz. Mng veya aras daha sorunsuz, aras biraz geç getiriyor ama mutlaka adrese teslim ediyor..

• Ayrıca eskiden Hepsiburada da kargo firmasını seçebiliyorduk, uzun bir zamandır bu seçimi kaldırdıkları ve hangi firma ile gönderim yaptıklrını belrtmedikleri için alışverişi kestim. Çünkü Yurtiçi ile gönderiyorlar.

• Benim bölgemde de yurtiçi kargo Yeşilköy şubesi rezil. Ne telefonları açarlar, ne kargolari getirirler, ne evden kargo alırlar. Alıcı adreste yok diye yalan not düşerler, kargoyu dağıtıma çıkartmayıp zaman yetişmedi dagitamadik derler, ya da günlerce dağıtıma çıkartmazlar.

Tek çözüm buldum: her kargo geleceği zaman sikayetvar dan şikayet yazıyorum, akşama doğru arayıp ertesi gün getiriyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş yerim ile evimin arasında 2.8 Km var. Ev adresi verdiğimde iş yerimin yanındaki şubeye, iş adresi verdiğimde evimin yanındaki şubeye gidiyor kargom. Ondan sonra yönlendirme-transfer sürecine girerek 1 iş günü daha kaybediyorum. Adamların kafası güzel sürekli yanlış iş yapıyorlar. Ama olsun MNG, Sürat'e göre Yurtiçi Kargo kat kat iyidir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.