Şimdi Ara

YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) - (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.170
Cevap
536
Favori
338.225
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam tur programlarını okudum hepsinde sabah kahvaltısı sonra serbest zaman isteyen misafirlere ....€ karşılığında şu tur. hiç deneyimlediniz mi turlara katılınmalı mı ya da ne yapılmalı?
  • İtalya turu fiyatlar artmış. Çok alan oldu sanırım.
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce de tur ile gitmiştim. Hiç ekstra paket almadım. Örneğin venedikte gondol turu 45 euro demişler ama kendiniz 10-15 euro verip gondolla gezebilirsiniz. Rehber sadece şehre ilk girişte otobüs içerisinde şehir turu yaptırıyor. Şehrin önemli yerlerinde otobüsten inip biraz anlatıyor sonra devam ediyorsunuz. Ekstra tur zamanı kendimiz takılıyorduk. Şehirde bazı ücretsiz turlar oluyor. Onlara katılıyorduk ama rehber ingilizce anlatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ycakir

up up

179 euro Promosyon geldi.

https://www.tatil.com/tur/promo-italya-turu-yol-uzeri-ekstra-turlar-dahil-!?transactionid=5ea033ebe82b4cf3b9c8e29fd6129ec0

aşağıdaki tarihler 179 euro kişibaşı
    10 aralık
    7 ocak
    25 şubat
    vize verirler mi acaba ?
    işsizim.
    sadece hesapta para gösterebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

25 Şubat-3 Mart Aldık bakalım. MH arayıp teyit etti. Hakkımızda hayırlısı olsun
    25 şubat yükselmiş fiyat
    https://www.tatilsepeti.com/promosyon-italya-turu-tr-86014?filtreler=tarih:25.02.2020,03.03.2020

tatil sepeti de 179 euro tarihler aynı, acaba ortak tur mu düzenliyor hepsi?

Edit: turu düzenleyen firma istyatur

*** Venedik konaklamaları Padova, Treviso, Mogliano bölgelerinden birinde sunulmaktadır.
    *** Floransa konaklaması Montecatini, Prato, Mugello bölgelerinden birinde sunulmaktadır.
    *** Roma konaklamaları şehir dışı otellerde sunulmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay956 -- 21 Haziran 2019; 1:34:58 >

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Sağol ya :) tatil.com dan alamadım sürekli hata verdi. Tatil sepetiyle kolayca aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

vize verirler mi acaba ?
    işsizim.
    sadece hesapta para gösterebilirim.

Alıntıları Göster
    Sorun olacağını sanmıyorum. Vizeyi tür şirketi senin adına alır. Onlar zaten konaklama seyahat bilgilerini paylaşıyor. Kısaca kaç gün kalacağınız otel uçak bilgileriniz net. Buna istinaden verirler. Ama muhtemelen sadece tatili kapsayan bir vizen olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

Sorun olacağını sanmıyorum. Vizeyi tür şirketi senin adına alır. Onlar zaten konaklama seyahat bilgilerini paylaşıyor. Kısaca kaç gün kalacağınız otel uçak bilgileriniz net. Buna istinaden verirler. Ama muhtemelen sadece tatili kapsayan bir vizen olur

Alıntıları Göster
    Bence vize çıkmaz

• Yunan adaları turuna bakayım dedim de promosyonlu odalar kalmamışki hiçbir tarihte. Keklik avlıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Yunan adaları turuna bakayım dedim de promosyonlu odalar kalmamışki hiçbir tarihte. Keklik avlıyorlar.
    Selamlar,

ETS turdan aldığım vizesiz 30 Haziran kalkışlı 4 gece Mikanos-Santorini-Rodos turumu devrediyorum. İlgilenirseniz PM atabilirsiniz.

Özel fırsat kabini yakalamıştım ben iki kişi 3900 TL'ye almıştım 3600 TL'ye devrediyorum. Şuan en düşük fiyat 2 kişi 7500 TL.

Tam pansiyon yeme içme içinde olduğu için diğer yurtdışı turlara göre daha ekonomik ve keyifli bir aktivite.

Tur programı çok güzel, diğer 3 günlük sıkıştırılmış turlar gibi değil.

Liman Varış Kalkış
    1. İzmir (Çeşme) - 14:30
    GÜN Mikonos 20:30 -

2. Mikonos - 21:00
    GÜN
    3. Rodos 10:00 20:00
    GÜN
    4. Santorini 10:00 20:00
    GÜN
    5. İzmir (Çeşme) 07:00 -
    GÜN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaBeg -- 21 Haziran 2019; 8:21:39 >

• Yol üzeri ekstralar dahilmiş. Nelerin dahil olduğunu bilen yok. Gün içerisindeki Ekstra turları da dahil edip pakete bir ücret belirlemiş olsalardı düşünülebilirdi. Ancak ekstra turlar için ortalama 350€ Ödüyorsun o kısım biraz sıkıntı gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: karabil07

Bence vize çıkmaz

Alıntıları Göster
    80euro yanar çıkmazsa
    vize vermediklerinde para almamaları lazım aslında.ama yapacak birşey yok
  • Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    1-Arnavutluk o bölgedeki en kötü yer bana göre.Ortam Güven vermiyor.Sahil kısımları güzelmiş ama turlar Tiran'a götürüyor sadece.
    Turdaki bence en güzel yer Karadağda Kotor(Tarihi şehir-küçük Dubrovnik diyorlar) ve Budva.Yeme içme ve restorant,gece hayatı kalitesi olarak en güzel Sırbistan ve Karadağ.
    .Hele Nehir kenarında bir kaç clup bulursanız dehşet güzel yemek ve ortam var.Ucuzdu ben gittiğimde.Ancak TL kaybı ile artık çok ucuz değil.
    2-
    3-4 günden hiçbirşey anlamazsın.7 gece 8 gün gittim.Buna rağmen turda çoğu yeri göremedim.Alan çok büyük.Sonuçta 5-6 ülkeye gidiyorsun.
    3-
    Uçakla gelsen bile Otobüs ile dolaşıyorsun.1..500 KM yakın yol yapıyorsun.
    Ben uçak tercih ettim.Otobüsle düşünemiyorum.
    5-Ekstra hiçbir tura katılmayın.Zaten ülke ucuz.Sırbistanda taksi ile gidin Zemun'a .Balığın kralını ucuza yersiniz.
    Ohrid'de ucuz.Yemekli gecede verdiğin paranın yarısını krallar gibi yersin.Dil sorun değil.Türkçe Sırbistan ve Karadağ hariç anlıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gercekkurtulus -- 21 Haziran 2019; 10:10:25 >

• Italya tur fiyatlri artmis mi ya sinir oldum bulamiorum

• 26_____ kullanıcısına yanıt
    Tatil sepetine baktınız mı? Tatil com da kalmamıştı bende oradan aldım. Yukarıda link var.

• onuryeşildağ kullanıcısına yanıt
    Hocam bazi tarihlerin fiyatlri degismis 18-25 subati alicam sanirim yarin bi aksilik olmazsa

• Tatil.com 100 tl ekstra indirim girmiş

• ycakir kullanıcısına yanıt
    Kupon kodu geçersiz diyor bende işe yaramadı.
  • 26_____ kullanıcısına yanıt
    Hocam selam, benim de alacağım tarihteki fiyat yükselmiş. O yüzden bende 18-25 şubat aldım. Almayı düşünüyorsanız elinizi çabuk tutun.
  • atesoku kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyatlar artmis tatilsepeti 199 avro dio daha uygun yok ya cildiricam 1 saatte iki kati artti fiyatlar

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.