Yarbay
03 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 109 (Bu ay: 1)
Gönderileri
aslında aracı arkadaşım alıcak ama bu forumda sormak istiorum var mı bilen eden kronik skıntıntısı filan?

yardımcı olanlara şimdide teşekkürler

aracın ilanı:
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-bilgicten-full-emsalsiz-masrafsiz-639108895/detay
308 active 2015 model 2016 cikisli 34 bin km de cam tavan otomatik dizel bu araclr hakkinda bilgim yok 86 bin tl yazmis sari sitede ilan yok .yardimci olurmusunuz?
Arkdaşlar ev polo teknik verilerde depo hacmi 45 lt denilio ama beçen depoyu fullettım bilgidayarda 170 km gider diodu ama 47 lt benzin aldı bu nedir bi aydınlatırmısınız yedek depo filan diyolar
Arkdaşlar ev polo teknik verilerde depo hacmi 45 lt denilio ama beçen depoyu fullettım bilgidayarda 170 km gider diodu ama 47 lt benzin aldı bu nedir bi aydınlatırmısınız yedek depo filan diyolar
Arkadaslar bu aractan kullanan var mi??
2. El 2005 model 150 bin km de var bi tane ben biraz arastirdim daha tam bilgi sahibi degilim 55 bin tl gibi rakam sizce nasil nelere dikkat edelim.arac lpg li.
arkadaşlar bu ikisi arasında fark nedir bilgisi olanlar bi aydınlatabilir mi?
merhaba arkadaşlar bi abimiz için araç bakıoruz bn c220 desemde o focus mu demeye başladı hem araçlar hem fiyat hakkında bilgi almak için konu açtım.

focus 2013 model trend x hb manuel 23000 km de çelik jant filan var fiyatı 52000 tl garantisi devam edior boya değişen yok

mercedes c220 cdi 2003 model 195000km de elegance donanım fiyatı 52000 boya değişen bilmiorum ilanda gördüğüm kadar boya var.

şahsi düşüncem focus fiyatının biraz fazla olduğu ederinin 48-49 bin tl olarak düşünüorum sanırım ikisinide 50 bine alabiliriz gibi iyi günler
merhaba arkadaşlar bi arkadaşım 2010 toyota corollasına navigasyon cihazı bakıo bu teybin yerine olandan kullanan var mı ve önerdiğiniz?

araştırmış biraz radyozor çekio filan demişler tavsiyelerinizede açığız.

teşekkürler
arkadaşlar yorum yapıcaklara şimdiden teşekkürler bir arkadaşım;

-2013 model
-1,6 tdi
-dsg
-43000 km de
-ambition model
-yetkili servis bakımlı
-fiyatı 55000tl

araç almnak üzere yorumlarınız nedir? ben açıkça dsg sıkıntı dedim ama yorumlarınızı almak isterim.
bu ülkede galericilerden bir kez daha nefret ettim .

siz siz olun mümkün olmadıkça almayın aldıtmayın bi arabadan 28850 tl kar edip satabiliolar haberiniz olsun.
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
Adolf Hitler
[ 1889 - 194∞ ]
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.061
İkinci El Bölümü Mesajları: 53
Konularının görüntülenme sayısı: 56.864 (Bu ay: 277)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.164 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.