Şimdi Ara

YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) - (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: iNTifaKCi , hamemo Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.167
Cevap
536
Favori
337.952
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Sadece 9-16 Ocak arası bahsettiğiniz fiyata var ama o tarihlerde hava durumu 11/-1 görünüyor. Ocak ayında giden tavsiye edecek birileri varsa olabilir aslında
    2015-2016 yılbaşında paristeydik. öyle aman aman soğuk değildi. yağmur çamur yoksa doğru kıyafetle baya zevkli olabilir
  • 249 euro ya çıkmış tur fiyati
  • dubai için fırsat bulan olursa haber etsin lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • osmanyasar kullanıcısına yanıt
    Şubat sonunda gitmiştim, pek tavsiye etmem soğuktan ziyade sürekli yağmur yağıyor.
  • up up

179 euro Promosyon geldi.

https://www.tatil.com/tur/promo-italya-turu-yol-uzeri-ekstra-turlar-dahil-!?transactionid=5ea033ebe82b4cf3b9c8e29fd6129ec0

aşağıdaki tarihler 179 euro kişibaşı
    10 aralık
    7 ocak
    25 şubat
  • quote:

Orijinalden alıntı: ycakir

up up

179 euro Promosyon geldi.

https://www.tatil.com/tur/promo-italya-turu-yol-uzeri-ekstra-turlar-dahil-!?transactionid=5ea033ebe82b4cf3b9c8e29fd6129ec0

aşağıdaki tarihler 179 euro kişibaşı
    10 aralık
    7 ocak
    25 şubat
    güzel fırsat fakat otellerin akibeti böyle turlarda uzak oluyor hiçbir ekstra tura katılmadan kendiniz gezmeniz zor oluyor otellerin yerleri çok önemli yada önünden otobüs vs geçiyor mu.

• paris'e temmuzda gittim şakır şakır yağmur yağıyordu 2016 tour de france etabını izlemek için sırf o tarihe denk getirmiştim şansıma tüm gün yağmur yağdı soğuktu ıslandım yinede o yarış heyecanı için değmişti yağmur işi tamamen şans bence gezi için en iyi zaman kış dönemi hem ucuz hemde sıcak olmadığı için daha iyi geziliyor tabi yağmur yağmaması kaydı ile oda tamamen şanş.Geçen berline gittim 1.5 hafta önce sel aldı berlini yazın ortasına kışın gittiğim yerlerdede hiç yağmur yağmamıştı :)

• 3 gün prag ve yine 3 gün Balkan turu bakıyorum. Ayrı ayrı zamanlarda. Bilgisi, önerisi, fırsatı olan varsa lütfen bilgilendirsin benide.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu turlar 2 kişi seçilince fiyat neredeyse yarı yarıya düşüyor kişibaşı, gitmeyi düşünen olursa ya da uygun tur yakalayan varsa iletişim kurabiliriz.
  • İki erkek gitsek sorun çıkar mı aynı oda vs,?

• ycakir kullanıcısına yanıt
    179 Luk tura Şubat ayında gitsek nasıl olur acaba ? Yol üstü turlar ucretsiz demiş ama , turlara katılınca tutar ne kadar oluyor onu hesaplayan var mı acaba ? 200 civarı da o tutar tahminim :( birde hava o dönem nasıl olur ki ? Ege kıyıları gibiyse sıkıntı değil, yeterki yağış olmasın fazla

• Tura turdan hiç tur alan varmı acaba , firma güvenilirmi yeni yeni tv de reklamları dönmeye başladı maldivler turu almayı düşünüyorumda yeni gördüğüm için tereddütte kaldım doğrusu
  • Paylasimicin teşekkürler ben subat ayina 2 kisialdim ekstra turda temmuza kadar alirsan yari yariya indirimliydi vizelrle beraber 6518 tl tuttu karta 6taksit merak edenler icin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekstra tura milano pisa napoli pompei ronesans turu vatikan bir iki yer daha saymisti onlarda dahil normalpakatte bologna ve ferrera turu dahil

• ycakir kullanıcısına yanıt
    349€ gözüküyor ? 2 kisilik oda mı seçilecek anlamadım...

• vize çıkmazsa tüm para boşa gidecek. satin almali değilde rezervasyon yaptirmali tura mi katılmak gerek. bu turu aradim paranin tamamiii aliriz vize cikmazsa da sizin sorununuz dedi

• con_fal kullanıcısına yanıt
    6518 tur ücretinin içinde neler var kardeş ? Muhtemelen ekstra turları da satın aldiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emindoner09 -- 20 Haziran 2019; 16:27:54 >
  • Evet ekstra pompei pisa milano napoli milano bir iki yer daha var di oturlar 1500 lirada iki kisi vize ücreti dahil toplam fiyat

• con_fal kullanıcısına yanıt
    Vize ucreti yüksek değil mi nasıl bi hizmet veriyorlar ki :/

• Valla ben ilk defa cikicam yurtdisina ücretleri hiç bilmiyorum onlar halledicek işlemleri 2 kisi icin bu fiyat

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.