Şimdi Ara

YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) - (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.171
Cevap
536
Favori
338.394
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çağrı merkeziyle görüşün bence. 100 TL kampanya gördüm bugün. uygulamaları lazım
  • fiyat süperde keşke dolar 1.5-2, euro 3 tl yken olsaydı.
  • Bana neden 2500 TL fiyat çıkartıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    fiyatlar arttı galiba. En son baktığımda sadece 18 şubatta yer vardı 179 Euro'dan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ycakir

fiyatlar arttı galiba. En son baktığımda sadece 18 şubatta yer vardı 179 Euro'dan
    239 euro oldu
  • NaBeg N kullanıcısına yanıt
    Bana Eylül ayı için lazım malesef tarihler uymuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Yunanistan adalar turunu 4 gece kişi başı 319 dolara alarak tatil bakma stresini bitirdim
    hangi tarihte gidiyorsunuz

bende 7-11 temmuz

mikanos santorini rodos turu aldim

giden varmi ets gemisi ile memnuniyetiniz nasil oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaBeg

Selamlar,

ETS turdan aldığım vizesiz 30 Haziran kalkışlı 4 gece Mikanos-Santorini-Rodos turumu devrediyorum. İlgilenirseniz PM atabilirsiniz.

Özel fırsat kabini yakalamıştım ben iki kişi 3900 TL'ye almıştım 3600 TL'ye devrediyorum. Şuan en düşük fiyat 2 kişi 7500 TL.

Tam pansiyon yeme içme içinde olduğu için diğer yurtdışı turlara göre daha ekonomik ve keyifli bir aktivite.

Tur programı çok güzel, diğer 3 günlük sıkıştırılmış turlar gibi değil.

Liman Varış Kalkış
    1. İzmir (Çeşme) - 14:30
    GÜN Mikonos 20:30 -

2. Mikonos - 21:00
    GÜN
    3. Rodos 10:00 20:00
    GÜN
    4. Santorini 10:00 20:00
    GÜN
    5. İzmir (Çeşme) 07:00 -
    GÜN

Alıntıları Göster
    hocam ayni turun 7 temmuzunu aldim ben.. naptiniz gidiyormusnu

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

hangi tarihte gidiyorsunuz

bende 7-11 temmuz

mikanos santorini rodos turu aldim

giden varmi ets gemisi ile memnuniyetiniz nasil oldu

Alıntıları Göster
    14 -18 temmuz arası gidiyorum hocam dönüşte tiyolarınızı bekliyorum

• helluri kullanıcısına yanıt
    sen pire limani olani secmissin bende o konuda dusundum... ama rodos olsun dedim 7 temmuzu aldim...

aynen yazarip burdan deneyimlerimi... ogrendgme gore gemide su 1.5€ kahve 1.95£ asitli iceckler 2£ gibi...
    ama adada 1 sandwc 6£ diye duydum 😬

• quote:

Selamlar,

ETS turdan aldığım vizesiz 30 Haziran kalkışlı 4 gece Mikanos-Santorini-Rodos turumu devrediyorum. İlgilenirseniz PM atabilirsiniz.

Özel fırsat kabini yakalamıştım ben iki kişi 3900 TL'ye almıştım 3600 TL'ye devrediyorum. Şuan en düşük fiyat 2 kişi 7500 TL.

Tam pansiyon yeme içme içinde olduğu için diğer yurtdışı turlara göre daha ekonomik ve keyifli bir aktivite.

Tur programı çok güzel, diğer 3 günlük sıkıştırılmış turlar gibi değil.

Liman Varış Kalkış
    1. İzmir (Çeşme) - 14:30
    GÜN Mikonos 20:30 -

2. Mikonos - 21:00
    GÜN
    3. Rodos 10:00 20:00
    GÜN
    4. Santorini 10:00 20:00
    GÜN
    5. İzmir (Çeşme) 07:00 -
    GÜN

Alıntıları Göster
    vizesiz diye birşey yok.
    kapı vizesi veriyorlar adalara.
    4 sene önce midilliye gittik girişte vize bastılar pasaporta. 35 euro da para almışlardı galiba.

• evet suan yesil pasaportun varsa vizesiz giriyorsun yani kisi basi 60£ odemiyorsun

yesil pasaportu olmayan vize evraklari ile ugrasmiyor ama vize alirken verilecek olan kisi basi 60£ bilet alirken ekliyor sistem

yani visesiz den kasit parayi ver evrak ile ugrasma kisaca 🤔

• quote:

sen pire limani olani secmissin bende o konuda dusundum... ama rodos olsun dedim 7 temmuzu aldim...

aynen yazarip burdan deneyimlerimi... ogrendgme gore gemide su 1.5€ kahve 1.95£ asitli iceckler 2£ gibi...
    ama adada 1 sandwc 6£ diye duydum 😬
    Doğru pire -atina da olsun dedim. Su 10 liraysa ben yanıma biraz su alıyım o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Doğru pire -atina da olsun dedim. Su 10 liraysa ben yanıma biraz su alıyım o zaman

Alıntıları Göster
    isiniz is gormez onun yerine. en thermos almayi dusunuyorum 😬

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

hocam ayni turun 7 temmuzunu aldim ben.. naptiniz gidiyormusnu

Alıntıları Göster
    Çok fazla soran var fakat henüz programını ayarlayamadı forumdaki arkadaşlar. Vakit de az kaldığı için ayarlamak zor oluyor tabi. 4-5 kişi ile görüşüyorum, devredemezsem kendimiz gideceğiz.

Fırsat yakalamak için herkes emek harcıyor, forumdan bir arkadaş faydalanabilirse sevinirim. Bu da güzel bir fırsat bence, hayırlısı bakalım.
  • quote:

Çok fazla soran var fakat henüz programını ayarlayamadı forumdaki arkadaşlar. Vakit de az kaldığı için ayarlamak zor oluyor tabi. 4-5 kişi ile görüşüyorum, devredemezsem kendimiz gideceğiz.

Fırsat yakalamak için herkes emek harcıyor, forumdan bir arkadaş faydalanabilirse sevinirim. Bu da güzel bir fırsat bence, hayırlısı bakalım.

Alıntıları Göster
    nasil devretdeksin ... pasaport numarasi vs senin uzerine kesildi bilet devretmeyi nasil yapicaksin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

nasil devretdeksin ... pasaport numarasi vs senin uzerine kesildi bilet devretmeyi nasil yapicaksin

Alıntıları Göster
    Konuştum müşteri hizmetleri ile isim değişikliği yapabiliriz dediler.

Pasaport numarası istemediler, henüz bilet kesim işlemi yapılmadı.

İşleme kapanmış olsa başka bilet satamazlar, satışa kapatmaları lazım. Son gün alan bile gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaBeg -- 21 Haziran 2019; 22:33:57 >
  • Tatil.com üzerinden 6-13 Aralık için Promo İtalya turu satın aldım. Daha önce bu tura katılan arkadaşlar varsa ekstra turlar hakkında bilgi verebilir mi? Nereleri mutlaka görmemiz gerekir. Eğer aynı tarihlerde tura katılan arkadaşlar varsa kendi alternatiflerimizi oluşturup turu daha ekonomik ve efektif hale getirebiliriz. İlgilenen arkadaşlar varsa buradan haberlesip birlikte hareket edebiliriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pardayyan -- 22 Haziran 2019; 12:9:46 >
  • Pardayyan kullanıcısına yanıt
    Aynı tarihe bende aldım eşim ve 4 yaşımda oğlumla:) mevsim olarak hava durumu istanbulla eş değer gider diye düşünüyorum.
    Ben ekstra turların hiç birini almadım yanlış hatırlamıyorsam toplam 3bin gibi bi ekstra tur bedeli çıkardılar..serbest zamanlarda kendim gezme taraftarıyım..
    Şuan için tek eksi yön otellerin belli olmaması.

• NaBeg N kullanıcısına yanıt
    Özelden yazdım, bakabilirseniz sevinirim

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.