Şimdi Ara

'Yorumum gözüksün diye 1 verdim'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
3.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google Play kullanıyorsanız ve uygulamaların yorumlarına bakıyorsanız bu cümleyi defalarca görmüşsünüzdür ve artık gına geldi. Bu konuyu bilinçlendirmek için açtım. Uygulamayı sevdiyseniz 1 yıldız değil, 3,4,5 yıldız verin. Herkes Türkçe anlamıyor, bu yüzden puanlama sistemi mevcut.

Örneğini aşağıda görebilirsiniz;

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    1 yıldız verilen yorumların en üstte görünmesi de saçma zaten.
  • Hocam forumda zeka seviyesi okadar dusuk insanlar yoktur diye dusunuyorum varsa vay halimize.Gercekten cok sinir oluyorum o yorumu yapanlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

1 yıldız verilen yorumların en üstte görünmesi de saçma zaten.
    market tam bi b*k çukuru türk insanının seviyesini belirliyor adam samsung ace ile real racing2 oynayamıyom diye uygulamaya ana bacı sövmüş 1 yıldız vermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3DMystic -- 8 Aralık 2013; 22:52:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3DMystic

market tam bi b*k çukuru türk insanının seviyesini belirliyor adam samsung ace ile real racing2 oynayamıyom diye uygulamaya ana bacı sövmüş 1 yıldız vermiş

bir de öyleler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaann26

quote:

Orijinalden alıntı: 3DMystic

bir de öyleler var.

Alıntıları Göster
    katılıyorum banada gına geldi kim çıkardıysa yorum gözüksün diye 1 yıldız verme olayını dalga dalga yayılmış tüm uygulamalara, salaklığın bukadarı artık pes yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

Hocam forumda zeka seviyesi okadar dusuk insanlar yoktur diye dusunuyorum varsa vay halimize.Gercekten cok sinir oluyorum o yorumu yapanlara

Olmaz mı.Konu dışı troll kaynıyor ki canları sıkılınca teknoloji başlıklarına yazdıklarını görmek zor değil.Oradakilerin arasında da var buna benzer tipler.

Buradakileri ve aklı başında olanları tenzih ederek söylüyorum,orada(play store da) yazanların yarısından fazlasının kafatasının içinde pirinç tanesi bile yok.İçgüdü ile yazıyorlar.

Bir tanesi oyunu beğenmedim paramı geri ver google yoksa biiiiiiiiiiiipp.. Böyle akıl fukarası adamlar(!) var. Orada yazılanları da çok kaale almamak lazım. Ayrıca google basit konularda yanlış işler yapıyor o da ayrı hikaye anlaması zor :) Ben olsam orada sövenlerin yorum atmasını engellerim.Evet zor iş ama filtre uygulasalar kelimelere(tamam yerine yıldız bilmem ne koyarlar yine bizimkiler) en azından çözüm olmasa da yavaşlatır.Hatta ben olsam bizim ülkeye yorumu kapatırım da düzgün yazanların hakkını almış olurum.Yoksa bizdeki teknoloji fukaralığını anlatmaya ciltler yetmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

quote:

Hocam forumda zeka seviyesi okadar dusuk insanlar yoktur diye dusunuyorum varsa vay halimize.Gercekten cok sinir oluyorum o yorumu yapanlara

Olmaz mı.Konu dışı troll kaynıyor ki canları sıkılınca teknoloji başlıklarına yazdıklarını görmek zor değil.Oradakilerin arasında da var buna benzer tipler.

Buradakileri ve aklı başında olanları tenzih ederek söylüyorum,orada(play store da) yazanların yarısından fazlasının kafatasının içinde pirinç tanesi bile yok.İçgüdü ile yazıyorlar.

Bir tanesi oyunu beğenmedim paramı geri ver google yoksa biiiiiiiiiiiipp.. Böyle akıl fukarası adamlar(!) var. Orada yazılanları da çok kaale almamak lazım. Ayrıca google basit konularda yanlış işler yapıyor o da ayrı hikaye anlaması zor :) Ben olsam orada sövenlerin yorum atmasını engellerim.Evet zor iş ama filtre uygulasalar kelimelere(tamam yerine yıldız bilmem ne koyarlar yine bizimkiler) en azından çözüm olmasa da yavaşlatır.Hatta ben olsam bizim ülkeye yorumu kapatırım da düzgün yazanların hakkını almış olurum.Yoksa bizdeki teknoloji fukaralığını anlatmaya ciltler yetmez.

Alıntıları Göster
    uygulamalardaki yorumları okuyunca zaten insanımızdan soğuyorum. Küfür etmeler, beğendiği halde 1 vermeler. Zaten 1 yıldızın en üstte görünmesi ayrı bir saçma. En güzeli okumamak
  • Ben sıkıldıkça girip okuyorum arada, ciddiye almadan okuyunca egleniyor insan
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

Ben sıkıldıkça girip okuyorum arada, ciddiye almadan okuyunca egleniyor insan
    imdb uygulaması altına "film izlenmiyor, insanları kandırıyorsunuz"dan buraya. bence aşama kaydediyoruz. biraz sabır
  • quote:

Orijinalden alıntı: gios

imdb uygulaması altına "film izlenmiyor, insanları kandırıyorsunuz"dan buraya. bence aşama kaydediyoruz. biraz sabır

Alıntıları Göster
    Şaka uygulamaları ve Popüler pc oyunları tarzında oyunların duvarkağıdı uygulamalarının özellikle hiç şansı olmuyor.Adam zaten okumuyor direk indirip oyun değil bu vs diyor ve basıyor 1 yıldızı.Şimdi de dediğiniz gibi yorum görünsün diye 1 yıldız verdim muhabbeti çıktı.Uygulamayı yayınlayanın emeğine hakaret ancak bunları yapanlar çok yüksek ihtimalle zaten yaş olarak küçük.Yada herkesin dediği gibi
  • Böylelerine o telefonlar haram
  • quote:

Aynen katiliyorum.. sinir bozmaktan başka işe yaramiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SahiNN1

quote:

Aynen katiliyorum.. sinir bozmaktan başka işe yaramiyorlar

Alıntıları Göster
    adam memnun, yorumu olumlu ama 1 yıldız veriyor yinede gözükmesi için :)
  • Böyle yapanlara giflerle cevap vermek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wargnerm06

Böyle yapanlara giflerle cevap vermek istiyorum.
    yorum gözükse nolacak gözükmese nolacak madalyamı takacaklar arkadaş
  • Bu aralar böyleleri çok arttı saçmalık resmen
  • Geri zekali cok. Aptallik parayla degil nasil olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

Geri zekali cok. Aptallik parayla degil nasil olsa.
    aptallıktan başka bişey değil.. birde adamlar mükemmel bi uygulama yapsa bile telefonları desteklemediği için yerden yere vuran yorumlarlar dolu.. o yüzden merak ediyosam indiriyorum yorumlara bakmamak en mantıklısı
  • Konuyla alakası yok ama...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.