Şimdi Ara

'Yorumum gözüksün diye 1 verdim' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
3.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benim gördüklerim içinde en komik olan şuydu;

sanırım asphalt 7 oyunuyla alakalıydı,

adamın biri gitmiş asphalt 7 game tricks tarzı birşey indirmiş ve altına yazdığı yorum, "sakın indirmeyin yalan söylüyorlar, bunun içinden oyun falan çıkmadı "
  • GALAXY GİOYA REAL RACİNG 3 YÜKLEYİP VE KASTIĞI İÇİN ANA BABA DÜM DÜZ GİTMİŞTİ
  • Bunların yüzünden artık girip gezinmiyorum ne var ne yok diye !!
  • Oradakilerin zeka seviyelerinden şüphem, her geçen sürede artmakta, işin komiği ise; yazılımcıların bu yorumları çevirip anlamaları da imkansız, ortada Türkçe diye bir şey yok, bildiğin ağız ishali veletler pineklemiş.
  • Bence iyi oluyor . Uygulamalari gelistirmek icin daha cok mesai harcasinlar ... insanimiz aslinda zeki devam gencler :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunları bi şekilde tespit edip ıslak odunla dövmek lazım
     'Yorumum gözüksün diye 1 verdim'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 14 Aralık 2013; 4:37:31 >
  • Hayır yorumun gözükse ne olacak gözükmese... sanki oyunla veya pro. ilgili onemli tahliller yapip oyunun ozellikleri yada telefondaki durumuyla ilgili bilgiler veriyor. Yok bosa konusuyor
    "Yorumum gözüksün diye 1 verdim"
    Süper bi oyun"

Adam yoruma bunu atmış. Allahım sen bu bebelere akıl fikir ver.

• deli oluyorum bunları görünce

• Aslinda sadece turkce değil tum yoorumlarin görünmesi daha iyi olur.

• Sıgır surusununde telefon kullanabılecegının en buyuk kanıtı bu yorumlar işte. Ister 5 yıldız olsun ıster 2 - 3 yıldız olsun her uygulamanın yorumlarında herkes ana bacı dumduz gıdıyor. Bır cok kısı ındıremedıgı ıcın kufur edıyor. Isın garıbı ınmıyor dedıklerı uygulamalar hızlı bır sekılde bende ınıyor. Eger ınmeyen uygulama varsa vazgecıyorum. Bunu yapmak bu kadar zor mu anlamıyorum. Ayrıca zaten paralı uygulamaların bır cogunun bedava surumu var. Indır dene.. Begenırsen satın alırsın.
  • ploff kullanıcısına yanıt
    Aynı sayfada 3-4 kere sorulup cevaplanmış soruyu tekrar soranlar var bu forumda. Anlayın yani durumu. Forum demek onlar için "ben soracam sen cevap vereceksin o kadar!" demek. Sonra kızıp laf edince de niye kızıyorsun, forum senin mi, konu sahibisin diye böyle davranmaya hakkın yok vs. derler. Kendisi kurallara uymaz ama sen zerre kadar kuralları zorla, uyma hemen hakkını savunmaya başlar. Ee sen, benim ve konudakilerin hakkını yerken nerdeydi o düşüncelerin? Sadece kendini düşünen, gerçekten gerizekalı-hakaret olarak değil, gerçek anlamında-, cahil bir toplum olma yolunda emin adımlarla gidiyoruz. Hatta bazıları bu durumdan memnun bile. Her geçen gün daha da soğuyorum şu insanlardan.

aypet yazısını okuyunca ilk önce petrolle ilgili bir şey mi acaba derken jeton düştü

• Google a toplu mail atsakta su ise bir cozum getirse.

• çok uygulama indiren biri olarak en çok karşılaştığım durum nalet olsun bizim insanımızın %30'unun yanında git bak bakalım ben sizin evdemiyim desen gidip bakarlar beğendim ama gözüksün diye 1 yıldız demiş çok mu

• "Üstte dursun diye upluyorum" Güzel konu
  • hocam malesef milletimizin hali ortada
     'Yorumum gözüksün diye 1 verdim' 'Yorumum gözüksün diye 1 verdim'

• Bu manyaklarin yuzunden yorumlarin ingilizcesini okuyorum artik.

• Hepsini anlarım da uygulamanın market bölümüne de siyaseti tasimaya basladik.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3DMystic

market tam bi b*k çukuru türk insanının seviyesini belirliyor adam samsung ace ile real racing2 oynayamıyom diye uygulamaya ana bacı sövmüş 1 yıldız vermiş

Hort
    Ama aşırı guldum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlara java telefon bile fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Survivalist -- 30 Ekim 2014; 8:04:51 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.