Şimdi Ara

'Yorumum gözüksün diye 1 verdim' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
59
Cevap
0
Favori
3.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -forumber-

Konuyla alakası yok ama...
     'Yorumum gözüksün diye 1 verdim'

Allah kahretsin böyle insanları o kadar diyorum bunların eline her şeyi vermiyeceksin arkadaş sonra marketin adı kötüye çıkıyo inşallah Türklere engel falan gelir yorum atarken yada onaylama sistemi falan gelsin Türkler için özel

• daha o neki orda kızlarla tanışmak isteyen,küfürü basan,ütopya dünyası hayalinde yaşayan bi ton insan var.
  • Arkadaşım böyle bir konu açtığın için teşekkür ederim. ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu 1 yıldız verdimcilerin alayı yaş ortalaması 10-15 onların yaşında olunca play de yorumları üst sırada görünmesi başlı başına olay hava atıyorlar birbirine.
  • Dhde bu kadar kafasız insan yok zaten, 12 yas altı coluk cocuk bunları yazanlar.

• Androidi bırakıram bu mallar yüzünden bırakırım

• Her uygulamanın alrında klasik olrak sakın indirmeyin virüslü yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

Hocam forumda zeka seviyesi okadar dusuk insanlar yoktur diye dusunuyorum varsa vay halimize.Gercekten cok sinir oluyorum o yorumu yapanlara

???anlamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf_555

Her uygulamanın alrında klasik olrak sakın indirmeyin virüslü yazıyor

Dogruluk payi yuksek indirmeden once yorumlari okumak onemli

• quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

Hocam forumda zeka seviyesi okadar dusuk insanlar yoktur diye dusunuyorum varsa vay halimize.Gercekten cok sinir oluyorum o yorumu yapanlara

Olmaz mı.Konu dışı troll kaynıyor ki canları sıkılınca teknoloji başlıklarına yazdıklarını görmek zor değil.Oradakilerin arasında da var buna benzer tipler.

Buradakileri ve aklı başında olanları tenzih ederek söylüyorum,orada(play store da) yazanların yarısından fazlasının kafatasının içinde pirinç tanesi bile yok.İçgüdü ile yazıyorlar.

Bir tanesi oyunu beğenmedim paramı geri ver google yoksa biiiiiiiiiiiipp.. Böyle akıl fukarası adamlar(!) var. Orada yazılanları da çok kaale almamak lazım. Ayrıca google basit konularda yanlış işler yapıyor o da ayrı hikaye anlaması zor :) Ben olsam orada sövenlerin yorum atmasını engellerim.Evet zor iş ama filtre uygulasalar kelimelere(tamam yerine yıldız bilmem ne koyarlar yine bizimkiler) en azından çözüm olmasa da yavaşlatır.Hatta ben olsam bizim ülkeye yorumu kapatırım da düzgün yazanların hakkını almış olurum.Yoksa bizdeki teknoloji fukaralığını anlatmaya ciltler yetmez.

"yazanların yarısından fazlasının kafatasının içinde pirinç tanesi bile yok.İçgüdü ile yazıyorlar."

Arkadaşım, Allah iyiliğini versin, iş yerindeyim, güldürdün beni, millet demiştir bu adam manyak mı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

Google Play kullanıyorsanız ve uygulamaların yorumlarına bakıyorsanız bu cümleyi defalarca görmüşsünüzdür ve artık gına geldi. Bu konuyu bilinçlendirmek için açtım. Uygulamayı sevdiyseniz 1 yıldız değil, 3,4,5 yıldız verin. Herkes Türkçe anlamıyor, bu yüzden puanlama sistemi mevcut.

Örneğini aşağıda görebilirsiniz;
     'Yorumum gözüksün diye 1 verdim'

+1

Yorumum gözüksün diye +1'ledim

• Bir de hiç bir güncellemeyi beğenmeyen bir topluluk var. Tartışmasız her uygulamanın altında "güncellemeden sonra açılmıyor b.k ettiniz uygulamayı" yorumuna rastlıyoruz. Çok fena ve market hakikaten çöplük şuan.
  • Gerçekten insanı sinir hastası ediyor bu yorumlar.

Adam geçenlerde bi müzik indirme uygulaması yapmış yeni başlamış işe belli. Altındaki yorumlar "b.k gibi, s.im gibi vs." ve banko yorum olan "60 dolarlık virüs programım virüs buldu" yorumları. Sonra da neden bizde hiç güzel android uygulaması yok. Bu yüzden işte.

Güncelleme sonrası yapılan yorumlar zaten fena. Geçenlerde whatsapp'a yorum yapan biri "Yapacağınız uygulamayı s.im, internet olmadan çalışmıyor" demiş. Ne beklersiniz ki. Cidden Google'ın bu işe bir el atması lazım gereksiz yorumlar için.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En sinir olduğum durum gördükçe saç baş yoluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

Gerçekten insanı sinir hastası ediyor bu yorumlar.

Adam geçenlerde bi müzik indirme uygulaması yapmış yeni başlamış işe belli. Altındaki yorumlar "b.k gibi, s.im gibi vs." ve banko yorum olan "60 dolarlık virüs programım virüs buldu" yorumları. Sonra da neden bizde hiç güzel android uygulaması yok. Bu yüzden işte.

Güncelleme sonrası yapılan yorumlar zaten fena. Geçenlerde whatsapp'a yorum yapan biri "Yapacağınız uygulamayı s.im, internet olmadan çalışmıyor" demiş. Ne beklersiniz ki. Cidden Google'ın bu işe bir el atması lazım gereksiz yorumlar için.

Youtube, Facebook, İnstagram gibi uygulamaların sıralaması düştü 1 oy verenler yüzünden

• 100 liraya tablet 200 liraya telefon bulunuyor anası babası gidip veriyor bu veletlerin ellerine olanlar oluyor.
    Biz bunların yaşındayken misket oynardık dışarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

Bu iyimiş
  • Allah insanları yaratırken bazılarına beyin koymayı unutmuş diyorum sadece. (Darwin bunları görse evrim teorisinde değişiklik yapardı, +DH 750 madde)

Uygulamanın resimlerine bakıyorum, beğenirsem indiriyorum. Yorumları hiç okumuyorum. IQ tek basamaklı olunca böyle sonuçlar ortaya çıkıyor. Türk insanının zekisi gerçekten çok zeki de cahili de zır cahil. Kur'an uygulamasına 1* vermiş başlıktaki sebepten, uygulama alt sıralara düşüyor. Ee kul hakkına girdin, adamın belki çok güzel hazırladığı uygulamayı hakkı olmayan yerlere getirmekte emeğin geçti. -Bu örneği vermemdeki amaç din ile ilgili bir şeyde dine ters düşen bir şey yapıldığını vurgulamak için verdim, art niyet aranmasın.-
  • Beyler fakat ayarlardan değiştirip sadece 5 yıldız alan yorumları görebilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.