Şimdi Ara

YÖNETİCİM OLMAMIŞ BÖYLE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaş. Ses ve görüntü sistemleri başlı başına büyük bir konuydu. Araç modifikasyonu falan çok karışmış. Ses ve görüntü sistemleri dışındaki konular araçlarla ilgili kısıma alınabilir. Daha düzenli olurdu.

• valla ne yalan soyleyım bende pek beğenmedım bu yenı halını , kategorıler corba olmus durumda konularda corbanın ıcındekı soğan tanecıklerı
  • evet arkadaşlar sizlere katılıyorum eziyetten başka bir şey deil eski hali daha iyi alakasız birbirinden farklı konular tek başlıkta toplanmış en kısa zamanda eski halini istemekteyiz

• açtığımız konuya cevap alamıyoruz, çoğunluk diğer bölümde
  • ayrıca mesaj yazdığım yeri bulamıyorum tarhana corbası gibi oldu forum
  • bence de eskisi daha iyiydi... Sanırım böyle olunca, normalde girmediğimiz bölümlerdeki mesajların başlıklarını görüp, dikkatimizi çekene gireriz diye yapılmış gibi geldi bana! AVM'lerde alt kata inen merdivene gidebilmek için bütün katı dolaşmak gibi bir durum!
  • Otomobil Genel :

Bu forumdaki kullanıcılar: !!!Chinogolog!!!, stilll, conquête, xradiancex, sephıa, guerlain, havacivaci, zagor_1907, okanttnc, bestabd, kritios, Trboikot, ahmeta60, mckoy, infinite, aristo25, BaRiS, fastforyou, cossolina, JerryDrake, quantus
    24 kayıtlı üye, 27 misafir

DH Garaj :

Bu forumdaki kullanıcılar: !!!Chinogolog!!!, Huzunbaz, mscsi, signomis, Tifa, swat7, zottegem
    8 kayıtlı üye, 15 misafir
  • Eski ismiyle Otomobilim yeni ismiyle DH garaj bölümünün daha hareketlenebilmesi için Otomobil Genel bölümüne aynalanması söz konusuydu. Ancak alt forumları olan bölümler başka bölüme aynalanamadığı için alt forumlarını kaldırmak zorunda kaldık. Zorunlu yapılmış bir uygulamaydı. Ancak eski ismiyle Otomobilim bölümündeki en faal alt forum Ses ve Görüntü Sistemleriydi. Yeni düzen budur alışın gibi bir durum yok ortada.
    Başka bir çıkış yolu bulursak programcı arkadaşlara iletebiliriz.
    Yeni düzen için hala çalışmalar yapılıyor. Taşlar yerine yavaş yavaş oturacak. Düzen geneli memnun edecek şekilde kurulmaya çalışılacak...
    Fikirleriniz varsa alabiliriz.
  • Ben "Motorlu Araçlar Dünyası"ında sadece Otomobil Genel e giriyor orada bilgi alış-verişinde bulunuyordum.Sonra Motorlu Araçlar Konu Dışı yansıtıldı buraya,oradaki konuları da görür,yorum yapar oldum.Şimdi DH Garaj ve Otomobil Yardım da aynalanmış,oradaki konuları da okur öğrenir oldum.Bana göre biraz karışmış olsa da güzel bir uygulama olmuş.Aynı zamanda diğer kısımlarda canlanmış oldu ve belli bir kesim sadece belli bir yerde değil genele biraz dağıllmış oldu..
  • eskı duzen daha ıyıydı bunda bıraz bocalıyoruz konuları bulmakta vs..
  • Katılıyorum konulara cevap gelmiyor.
  • şimdi oto müzik ve modifiye çok çok ayrı şeyler o yüzden dh garaj başlığı altında farklı başlıklarda toplanırsa daha mükemmel olur bence teşekkürler.
  • Selamlar.

Motorlu Araçlar Dünyası altına Ses ve Görüntü Sistemleri bölümü açılacak arkadaşlar, o zaman sorunlar çözülecek merak etmeyin
  • ACİL OLARAK DÜZELTİN ŞUNU ALLAH ALLAH HERŞEY KARMAKARIŞIK KİMİN AKLINA GELMİŞ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.