Şimdi Ara

Yol Tutuş Sizin İçin Nedir ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
3
Favori
2.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: ölümüne çArşı ulan

240la giderken çat diye anlık kontra mı veriyorsun

240 olmasa da 200-220 arasinda cok yaptigim bisey. Aracim ulkemizde satilan en iyi yol tutusa sahip 3 aractan biridir.

Atma Recep. 220 ile o hareketi yapsan imana gelirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yol tutuşu benim için 140km ve üzeri hızlarda tek şeritte hiç güven sorunu yaşamadan ip gibi gidebilmektir
  • quote:

quote:

240 olmasa da 200-220 arasinda cok yaptigim bisey. Aracim ulkemizde satilan en iyi yol tutusa sahip 3 aractan biridir.

• yol tutuş benim için direksiyon tepkisidir.

aracın direksiyonu bana yolu ve tekerlerin durumunu hissettirmeli tepkilerime anında cevap vermeli aracın yere saglam basması bunu dıreksıyon tepkılerınden ve sertlıgınden anlamak mumkun yolda gezinmemeli araç
  • Eveeet ayni segmentteki araç onunde yolda durmak icin yirtinirken arkadan tek elle onu takip edebilmektir yol tutus tabelada 30 yazan yere 100 ile girebilmektir ki hiç tavsiye etmiyorum u seklinde bir virajda çizgisini bozmadan donmektir virajli yollarda seriti takip ederek rahatca gitmektir. 150 ile giderken solu kapatan emekli amcaya tak diye makasi cakmaktir. skipad degeri yuksek aracla yanal tutusun keyfine varmaktir diye uzar gider sorusu olan yazsin

• 150 km hiz ile hic guven sorunu yasamasamda her an tekerun biri bizuk yoldan dolayi attiracak hissi yuzunden arabaya degil devlete guvenemiyorum.

• güven verme oranı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun yolda virajlari 80le alıyormuş gibi yapıp hiz gostergesinin 160ı göstermesidir bence

• Yol tutuş tanıdığın tepkilerini bildiğin bir arabayla güzel bir yolda, tutan bir asfaltla çılgınca virajlara girip çıkmak, apexten kopmamaya çalışmaktır... Hayatta en çok zevk alınan şeylerden biridir.

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Çok iddaalı bi söz en iyi 3 arabadan birisi demek. Güle güle kullanın e90 bizde bakmıştık ama yaşından ve düşük km bulamadığımızdan dolayı gözümüz kesmedi pek eski arabalardan çektikte biraz :)

• Yol tutuş benim için c segmenti bir araçtan örnek verirsek kullanmış olduğum 2014 Mazda 3 skyactive arabamın zaman zaman zevk için yaptığım denemelerden zaman zaman ise mecbur kaldığım durumlarda arabanın bütün limitlerini zorlamama rağmen hiç bir zaman hiçbir virajda beni bir kez bile üzmemesi bana verdiği güven ve sen yeterki dikkatli ol gerisini bana Bırak sen saçmalamadğın sürece ben görevimi tam anlamıyla yerine getiririm verdiğin paranın karşığını sana sürüş keyfi olarak dibine kadar yaşatırım demesidir benim için yol tutuş Budur herkese saygılar

• Su ana kadar bir vok c sinifi arac kullanmisimdir. A180 bircogundan basarili gelmisti.Virajli yollarda hic sarsinti hissetmeden cok rahat ilerliyordu. Ayni hissiyati mesela bir 1.16 da bulamamistim.

• Benim için viraja girildiğinde ayağı gazdan çekmeye gerek kalmamaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bandanalı Adam

quote:

quote:

Atma Recep. 220 ile o hareketi yapsan imana gelirsin

Hiç E90 kullandın mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Çok iddaalı bi söz en iyi 3 arabadan birisi demek. Güle güle kullanın e90 bizde bakmıştık ama yaşından ve düşük km bulamadığımızdan dolayı gözümüz kesmedi pek eski arabalardan çektikte biraz :)

İyi yapmışsınız hocam. Ben de çekmedim değil. Motoru, şanzımanı ve kazasız olması nedeniyle aldım ama ufak tefek şeyler çıkıyor bazen :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.Soylu kullanıcısına yanıt
    Bakma sen hocam en iyi 3-5 araba dediğine arkadaşın, senin altındaki de en az onun kadar tutuyor yol!
  • Megane 3 coupe hic bi virajda simdiye kadar sellektor yada tamponuma taciz eden olmadi.

Esp de devreye girmiyor kolay kolay.

En nefret ettigim sey elektrikli direksiyon bi turlu alisamadim robotik his veriyor.yapay bi his.

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Aynı araç bendede var yaptıklarınızı tasvip etmiyorum,bazı şeyler bir kere olur pişmanlık duymaya fırsat bile kalmaz. Neticede kullandıklarımız kul yapımı makinelerdir. Dikkat edin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Neymiş aracın çok merak ettim

E90 kasa BMW

E90 mı ülkemizde satılan en iyi yol tutan 3 sedan arasında Şakaysa komik ciddiysen

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Cruze'un hakkını yedirmem. Köpek gibi yol tutuyordu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.