Şimdi Ara

Yok Abi Olmuyo !! PSN KART SORUNU GİTTİKÇE BÜYÜYO... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
5
Favori
11.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gördüm onu da bir kaç forumda kodu da kabul etmiyor son güncellemeden sonra vs diye okudum tedirgin oldum.Sorun şu fifada levelın silinmiyor ertesi seneye aktarılıyor. TR'de bağlandığım için amerikayı kabul etmiyor ea yeni ea accountu aç diyor level gidecek varsın gitsin de tr de psn plus ı yeni aldım 1 yıllık us da bir daha almam gerekecek çıkmaz bişey oldu

Ve asıl anlamadığım eylül başında aynı kartla psn plus alıp 2 hafta sonra kullandırmaması ki kartta limit vs gibi bir durumda yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeiligeR-7 -- 28 Eylül 2015; 17:21:31 >
  • ** silinsin **

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robisso -- 2 Nisan 2021; 5:10:10 >
  • Elle tutulur birsey soylememisler. Somut adimlarla bu is hallolur. Sony de bu sorunlardan haber illaki ama ulke ve bolge ayrimi yapiyorlar. Dunyada belli basli bolgelere onem veriyorlar gerisi lafontenden masallar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ** silinsin **

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robisso -- 2 Nisan 2021; 5:10:31 >
  • Bende mağdurlar arasına katıldım. Güya en para karttan kaynaklı bloke olmuş psn im. En para sanal kart sınıfına girermiş ve sistem sanal kart kabul etmiyormuş. Sisteminize ..... Neyse. 3 gün sürecek bloke dedi ve 3 gün sonra normal kredi kartiyla alışverişinizi yapabilirsiniz dedi müşteri hizmetleri. 3 gün değil hadi 5 gün bekliyelim. Bakalım görücez. Burdanda bilgilendiririm sizleri.

• Bu resim daha önce bu şekilde var mıydı arkadaşlar ?!! Türk Bayrağı var kutunun üstünde...

Dün sayısız tweet ve sayısız mailden sonra SONY 'den arandım.. ''PSN Card Türkiye için'' çalışmalar sürüyomuş. Kredi kartı sorununun önüne bu şekilde geçilecekmiş, zaman-tarih veremezlermiş.. Sosya medya hesaplarından takip etmemiz gerekiyomuş..

Umarım en kısa zamanda dediklerini yaparlar...

Yok Abi Olmuyo !! PSN KART SORUNU GİTTİKÇE BÜYÜYO...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robisso -- 4 Ekim 2015; 17:11:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Bende mağdurlar arasına katıldım. Güya en para karttan kaynaklı bloke olmuş psn im. En para sanal kart sınıfına girermiş ve sistem sanal kart kabul etmiyormuş. Sisteminize ..... Neyse. 3 gün sürecek bloke dedi ve 3 gün sonra normal kredi kartiyla alışverişinizi yapabilirsiniz dedi müşteri hizmetleri. 3 gün değil hadi 5 gün bekliyelim. Bakalım görücez. Burdanda bilgilendiririm sizleri.

Az önce denedim yine aynı sorun müşteri hizmetlerinin söylediği 3 gün olayı yalan çıktı. Ben hatta 4 gün bekledim. Yarın arıcam yine ve sanki ilk kez arıyormuş gibi yapıcam yine 3 gün derse 4 gün öncede 3 gün demiştiniz dicem

İşin şakası bir yana rezalet ya resmen.

• Merhaba,

Daha önce hiç problemsiz kullandığım enpara kartımla yaklaşık 1 Aydır cüzdana para ekleyemiyordum. Sürekli olarak "kredi kartı bilgileriniz geçersiz" deyip duruyordu. Bugün bile defalarca denedim, hem onunla hem de başka kredi kartlarıyla nafile.

Ta ki biraz evvel ps4 üzerinden uncharted önalım olayını yapana kadar. Bu sefer 189 liraya ulaşmak için cüzdana kaç para eklemesi gerekiyorsa ekledi :)

Tamamen manasız, mesnetsiz ama oldu.

Eski dost Drake ile saat 00:00' da operasyondayım..

Selamlar
  • Çok saçma anlamsız bir sistemleri var. 3 gün bir ay 2 hafta bir standardı olur bu işin. Ve ya zaten neden bloklanıyor yada ben söyleyince blok kaldırılamıyor. Hesap sahibiyim beni benden mi yasaklıyonuz :)
    Yine aynı enparayla mı yaptın alışverişi?

• problem var diye 15 günlük bekleme sürecine girdim. 12 gündür bekleme halindeyim! 3 gün kaldı! pes 2016 almaya çalışıyorum wallet da 150 tl var. sizce bugün denemeli miyim ? yoksa 3 gün daha bekliyim mi ? :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secokul -- 7 Ekim 2015; 4:40:56 >
  • arkadaşlar dayanamadım yüklemeye çalıştım ve sonunda OLDU :D. Sonunda satın alabildim şu oyunu oh be iniyo şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: secokul

problem var diye 15 günlük bekleme sürecine girdim. 12 gündür bekleme halindeyim! 3 gün kaldı! pes 2016 almaya çalışıyorum wallet da 150 tl var. sizce bugün denemeli miyim ? yoksa 3 gün daha bekliyim mi ? :/

Ben inanmiyorum 2 gun bekle 15 gun bekle konularina. Ayni kartla 10 tl ekleyip pesine 40 tl ekleyememe, ayni islemi ps4 uzerinden yapabilme, bir sonraki ay sorunsuz para ekleme, sonraki ay hicbir sekilde para ekleyememe durumunu bile yasadim. En son pre order yaptim kendisi cekerse ceker dedim. Ve cekti parayi. Yani ben isteyince degil sony istediginde cekebiliyor

• quote:

Çok saçma anlamsız bir sistemleri var. 3 gün bir ay 2 hafta bir standardı olur bu işin. Ve ya zaten neden bloklanıyor yada ben söyleyince blok kaldırılamıyor. Hesap sahibiyim beni benden mi yasaklıyonuz :)

Evet Enpara ile...

• NiTRocy kullanıcısına yanıt
    Valla bende sorun yasamamistim bu zamana kadar. Ama oldu iste napiyim:( neyse ki para yukleyebildim sonunda

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

quote:

Çok saçma anlamsız bir sistemleri var. 3 gün bir ay 2 hafta bir standardı olur bu işin. Ve ya zaten neden bloklanıyor yada ben söyleyince blok kaldırılamıyor. Hesap sahibiyim beni benden mi yasaklıyonuz :)

Evet Enpara ile...

Vay be. Valla bu sony müsteri hizmetleri kesinlikle hiçbir şey bilmiyor. Bana bir daha ki sefere enpara kartı kullanmayın demişti. Kullandığınız anda tekrar hesabınız alışverişe kapatılır demişti. Bostan korkuluğu gibi duruyorlar orda sıfır bilgi sıfır yardımcı olma. Beklicez başka bir çaresi yok anlaşılan.

• quote:

Orijinalden alıntı: onr777

Eğer bahsettiğiniz TR PSN hakkındaysa iş bankası kartlarıyla işlem yapabilirsiniz ama sanal kart kullanımında alım yapılmıyor haberiniz olsun. Bu arada bankanızla görüşüp mail order işlemlerinin açık olup olmadığını da kontrol ederseniz.

Sevgiler,
    Onur

Merhaba. Ayni durumdayim.

Is bankasi sanal kartimi sisteme tanitmaya calisiyorum ama "isminizi kredi kartinin uzerinde yazdigi gibi yazin" uyarisi aliyorum. Halbuki zaten oyle yaziyorum.
    Turkce karakteri degistirince bu sefer kredi karti numarasi yanlismis gibi bir hata aliyorum.

Sanal karti yillardir her mecrada sorunsuz kullandim; Sony neden kabul etmiyormus?
  • quote:

Orijinalden alıntı: secokul

problem var diye 15 günlük bekleme sürecine girdim. 12 gündür bekleme halindeyim! 3 gün kaldı! pes 2016 almaya çalışıyorum wallet da 150 tl var. sizce bugün denemeli miyim ? yoksa 3 gün daha bekliyim mi ? :/

ps4 üzerinden mi aldın hocam yoksa pc den mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingUnderpants

quote:

Orijinalden alıntı: onr777

Eğer bahsettiğiniz TR PSN hakkındaysa iş bankası kartlarıyla işlem yapabilirsiniz ama sanal kart kullanımında alım yapılmıyor haberiniz olsun. Bu arada bankanızla görüşüp mail order işlemlerinin açık olup olmadığını da kontrol ederseniz.

Sevgiler,
    Onur

Merhaba. Ayni durumdayim.

Is bankasi sanal kartimi sisteme tanitmaya calisiyorum ama "isminizi kredi kartinin uzerinde yazdigi gibi yazin" uyarisi aliyorum. Halbuki zaten oyle yaziyorum.
    Turkce karakteri degistirince bu sefer kredi karti numarasi yanlismis gibi bir hata aliyorum.

Sanal karti yillardir her mecrada sorunsuz kullandim; Sony neden kabul etmiyormus?

Hic ugrasmayin dostum ben kac hafta ugrastim en sonunda kredi kartiyla yeniledik plusi siz de oyle yapin yoksa hata sayisi arttikca sisteme giris icin belirli bir sure bekleme zorunlulugu olusuyor bu da sizi psikolojik olarak yoruyor. Paramizla rezil oluyoruz ideolojisine burunuyoruz. Yasadim biliyorum 😊

• plus almak isteyen bir tane usa hesabı açsın amazondan psn plus alsın sanal kartla code anında geliyor ve kodu işlesin her hesapta online oynuyabiliyor diğer türlü benimde çok başıma geldi nafile 15 gün beklemeniz lazım hiç denemeden bloke koyuyor psn linkide aşağıda

http://www.amazon.com/gp/product/B004RMK5QG?keywords=psn%20plus&qid=1444204568&ref_=sr_1_1&sr=8-1
  • TheBearGrylls kullanıcısına yanıt
    Pc uzerinden enpara kullandim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secokul -- 7 Ekim 2015; 14:48:33 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.