Yüzbaşı
30 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba windows 10 kullanıyorum.

c sürücüm 128gb ssd d sürücücüm 2 tb 7200rpm

İphone umu ne zaman pc ye bağlasam yedeği hep c sürücüsüne alıyor. Sürücü doldu. İtunes telefon yedeğini nasıl d sürücüsüne almasını ayarlayabilirim?
Öncelikle merhaba.

MSI Nightblade X2 bilgisayarıma 2.ssd yuvası olduğu için 128 gb bir ssd daha aldım. Msi bios dan raid i açtığımda mavi ekran ile karşılaşıyorum.

İKİNCİ SSD TANITIMI

128 ssd c sürücüm neredeyse doldu

yeni ssd yi ancak f ayrı sürücü gibi tanıtabildim.

bu iki ssd yi windowsu formatlamadan tek ssd gibi nasıl tanıtabilirim? Bir kaç video izledim ama msi ın bios ayarları çok dar.

c ye sağ tıkladığımda birimi küçült var büyült kapalı onla da yapamadım yardım ederseniz sevinirim.

Bu arada ssd lerin markaları farklı
3 arkadaş kombinemizi yeniledik ama bu sene ki yerimizden memnun olmadığımız için sahaya daha yakın bir yerden kombine almak istiyoruz. Koltuk değişimi 27 haziran 2 temmuz arasında sadece arena'da yapılabiliyormuş. Biz ankara'da ikamet ediyoruz. Yerimize istanbul'da yaşayan bir arkadaşımız kimlik fotokopilerimiz ile gitse yardımcı olurlar mı? Bunun için 3 kişi kalkıp ankara'dan istanbul'a gidilmez bu işleminde internet üzerinden yapılması lazım. Konu hakkında bilgisi olan var mı? Stadyum kombine satışına bir türlü ulaşamadım.
Merhaba Dacom K007 Hd kulaklık aldım tek kulak içi pc de kullanmak istiyorum.

Kasanın yanındayken ürünü görüyor. Kulağıma taktığım anda (yaklaşık 60cm) bağlantı kopuyor sanırım bluetooth driverından kaynaklı sorun fakat son versiyonu yüklediğim halde sorun düzelmedi

Yardımcı olabilecek arkadaş var mı? Şimdiden teşekkürler

Veya kulak içi pc ye uygun bluetooth kulaklık önerisi olan var mı? Tek kablosuz küçük olması önemli işte kullanıyorum.
Merhaba.
Windows 10'a hotmail hesabımla girdiğim iki pc de de wallpaper aynı hangisini değiştirirsem diğeri de değişiyor. Bunların değişmeme yolunu bilen var mı?
Arkadaşlar ana bilgisayarımızın c sürüsüne 5 bilgisayarın bağlandığı bir ağımız var

Yeni bilgisayar alıp onla da ağa sorunsuz giriş yaptım fakat bugün yeni bilgisayarın adını (bilgisayar tanımı) değiştirdim. Servera bağlanamıyorum. Eski pc adını hatırlamıyorum

ağı kaldırıp yeniden kurmak istediğimde kullanıcı adı parola ekranı geliyor giriyorum ama kabul etmiyor ( yanlış olma şansı yok) Windows 10 çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar telefon üzerinden yapmış olduğum app güncellemelerini telefonu pc ye bağladığımda itunes otomatik alırdı. Hiçbir değişiklik yapmamama rağmen yaklaşık bir aydır telefonu bağladığımda yedek alıyor ama güncellemeleri almıyor. Birde pc üzerinden itunesdaki aynı app ları güncelliyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı veya çözümü bilen? (iphone 6 plus 9.0.2 versiyonu itunes son versiyon )
Arkadaşlar piyasada birçok temperli cam var hangisi tam oluyor? Hangisini almak lazım ? Kullanan arkadaşlar hangi markayı tercih etti ?? Paylaşırsak faydalı olur

Arkadaşlar Logitech F710 kullanıyorum dün PS4 kolunu denedim hayran kaldım pc de kullanan var mı?

F710 kadar verim alırmıyız?

Youtube da bir sürü video var ama aşağıdaki linkte çok rahat tanıtıyor pc ye gerçek mi bilemedim.

http://www.youtube.com/watch?v=546eHiUcI6U

Aramızda PS4 kolunu PC'de kullanan var mı??
Arkadaşlar bu 4 ekran kartı arasında kaldım asıl sıkıntı şu gtx780 ile 880 arasındaki fark çok mu? gtx780 li bir laptop almak mantıklı mı yoksa 850-860 mı alınmalı?

Bu 4 kartı sıralama şansınız var mı ?

Üst limitim 5000 TL i7 - 17.3 full hd ekran - ssd diski olan oyun laptopu arıyorum. GTX880 lerin fiyatları aşırı fazla bende 780lilere yöneldim geçen senenin ürünleri genelde yardımcı olursanız sevinirim. Aklımda MSİ modelleri var başka markada olur.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Sorunsuz Alışveriş Yaptığım DH Kullanıcıları: fotifoti, ooonurrr
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
TV
Sony
Notebook
MSI
PSN ID
HeiligeR84
Dünyadan Futbol
Manchester United FC
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 609
İkinci El Bölümü Mesajları: 27
Konularının görüntülenme sayısı: 32.665 (Bu ay: 41)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 31 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.