Şimdi Ara

Yok Abi Olmuyo !! PSN KART SORUNU GİTTİKÇE BÜYÜYO... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
5
Favori
11.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snakefatih

daha önce de yazdım millet eksiledi. aynı sorun bende de oldu arkadaşımın kartları vardı tek tek denedim birini kabul etti onunla aldım. başka kredi kartını denemekten başka çare kalmıyor. herkesin bu imkanı olmaz tabi ama kart hata veriyorsa hep o sorun devam ediyor başka kartları denemek gerekiyor ben böyle çözdüm mevzuyu. arkadaşımın bir kartıyla sorunsuz alıyorum ona ödüyorum.

hata alınca aynı hesapla mı yoksa başka hesapla mı devam ediyorsunuz? adres vs. bilgilerinde bir değişiklik yapıyor musunuz_
  • quote:

daha önce de yazdım millet eksiledi. aynı sorun bende de oldu arkadaşımın kartları vardı tek tek denedim birini kabul etti onunla aldım. başka kredi kartını denemekten başka çare kalmıyor. herkesin bu imkanı olmaz tabi ama kart hata veriyorsa hep o sorun devam ediyor başka kartları denemek gerekiyor ben böyle çözdüm mevzuyu. arkadaşımın bir kartıyla sorunsuz alıyorum ona ödüyorum.

Şimdi ben tam anlamadım sanırım... Yanlışsam lütfen düzeltir misin?
    * PSN hesabı senin adına
    * PSN hesabındaki adres senin adresin
    * Kayıtlı kart arkadaşınızın adına
    * Kart kaydederken yazılan adres arkadaşınızın adresi

Bu şekilde mi alışveriş yapıyosunuz ?
  • quote:

* PSN hesabı senin adına

• FİFA 16 yı ön sipariş verdim alamıyorum Herzaman çalışan kart çalışmaz oldu para ekleyemiyorum. Geçersiz diyo. Bu Nasıl bir sistem para vericem diyorum almıyor. Bu Nasıl bir ..... tır. Bu tr psn böyle olmaz böyle gitmez. Bunların ipini çekmek lazım bir şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de yükleyemiyorum deliricem. 150 tl var hesapta 30 tl daha ekleyip pes 16 alamıyorum!

sony türkiye'ye mail attım. sikayetvar a da yazı yazdım. bu gerzekler sistemi düzeltmiyor.
  • İmza toplamak lazım bi meshur site vardi.

• Aynı sorunu bende yaşıyorum Denemediğim kart kalmadı. Tam dingil bu adamlar.. Sinir hastası olmamak elde değil paramızla rezil oluyoruz resmen almaycağım bu gidişle plus falan.. Daha oynamadığım bir ton oyun var.
  • cnryldz kullanıcısına yanıt
    Hesapta hiçbir değişiklik yapmıyorum. Sadece kart ekleme kısmına arkadaşımın kart bilgilerini giriyorum. Tüm bilgiler bana ait. Kart numarası sadece değişiyor hepsi bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: _emreplt

quote:

* PSN hesabı senin adına

Hepsine evet. Son yazdığın hariç. Yazılan adres te bana ait. Sadece kart numarası ve arkadaşımın ismi değişiyor herşey bana ait.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 23 Eylül 2015; 6:43:32 >

• Sorun sizle ilgili değil PSN ile ilgili anladığım kadarıyla. USA, EN ve TR PSN kullanıyorum kiminde ne kredi kartı bilgilerim ile adres ne de üstündeki isim uyuşuyor yine de bir sorun çıkmıyor.
  • https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action?request_locale=en_GB

Kartinizi eklerken yukaridaki adresten ekledinizmi.Buradan yaptığınız islem genellikle oluyor.
    Ben cardfinans k.k mi buradan ekledim 3 yildir sorunsuz kullandım. En para aldım 3 aydır en para hesabima tanımlı. Yalnız en parada sorun yasayanlarda varmış ilk bende yasamistim içinde para yoktu.Ama icibe para yatirdim ve hesapta surekli minimum 25 lita duruyor gerçi maksimumda o oluyir para atip psn cuzdana ekliyorum yukardaki url den.

• Kazumatr kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam direk websitesi üzerinden kartı ekliyorum ama cüzdna para eklerken hat veriyor. 3 Farklı kart denedim. Card finans ve enparada dahil olmak üzere. 3D secure kullanmıyor lavuklar sonra biz uğraşıyoruz .Bu kadarmı zor bir şey satın almak. Bence biraz yazılımcılara yatırım yapsın Sony.Bir de şaka gibi mail göndermişler ps plus üyeliğiniz sona erdi satın alın diye :)
  • Uzun denemler sonucunda nihayet oldu. Hiç bir şey değişiklik yapmadım. Sadece eklediğim kartı silip , satın alma sürecinde tekrar ekledim. Gerçekten saçma. Diğer arkadaşlara da sabır diliyorum. umarım sizinki de olur en kısa zamanda.
  • İmza kampanyası açan olursa imzalarız

• Ben de 1 senedir kullandigim en card imi ekleyebildim fakat para ekle dedigimde kart bilgileri gecersiz diyor. Ne yapilabilir arkadaslar onerisi olan var mi

• Hesabınıza şu anda para eklenemiyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

4 gündür pes 16 alamadım. 7 tane kart denedim. hesaba anca 120 TL atabildim.. Şaka gibi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kazumatr

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action?request_locale=en_GB

Kartinizi eklerken yukaridaki adresten ekledinizmi.Buradan yaptığınız islem genellikle oluyor.
    Ben cardfinans k.k mi buradan ekledim 3 yildir sorunsuz kullandım. En para aldım 3 aydır en para hesabima tanımlı. Yalnız en parada sorun yasayanlarda varmış ilk bende yasamistim içinde para yoktu.Ama icibe para yatirdim ve hesapta surekli minimum 25 lita duruyor gerçi maksimumda o oluyir para atip psn cuzdana ekliyorum yukardaki url den.

Kac gundur deniyodum sizin adresten tak diye karti tanitip yukledim ve oyunu aldim cok tesekkurler hocam.

• Kazumatr kullanıcısına yanıt
    Hocam ayni hesaba birden fazla kart ile para atmayi denediniz mi

• bak simdi kac yıldır psn kullanıyoruz.

banka kartları enpara vs. direk alışveriş yap sorun cok az oluyor.

ama gidipte 40 bakiye yükle 10tl yükle anında bloke oluyor 15gün hiçbirşey yapamazsın.mecbur bekliceksin.3.işleme izin vermiyor hiçbir sekilde kac kere bloke yedim

misal 1 accountan bloke ye kartını sil aynı anda 2. hesap ac baska kart dene oda bloke oluyor tanıyor heralde ip den sistem.

ayın 7sinde 80tl bakiye yüklemiştim psne ve hesabım bloke oldu kart bilgileri geçersizdir hatası alıyordum sürekli biraz önce 60tl denedim direk yükledi 15gün geçmesini beklemekten başka çaren yok.

işin ilginci normal kredi kartımda hiçbirsey olmuyor 4-5 farklı bakiye at veya 2-3 hesapta dene sorun yok banka kartlarında sorun olusuyor sürekli.
  • Arkadaşlar daha önce paypal nakit kartı ekleyerek aylık premium almıştım,oyun almak için YKB nuvo kart ve Türkiye Finans bonus kartımı denemeye rağmen kabul etmedi, Android playstation uygulamasından deneyip en sonunda ekledim bonus kartı ve BF4 aldım, denemenizi tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.