Şimdi Ara

Yok Abi Olmuyo !! PSN KART SORUNU GİTTİKÇE BÜYÜYO... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
5
Favori
11.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

quote:

Sorun yaşayanlarda herhangibir gelişme olan var mı? Sorunu çözen ve ya alışveriş yapabilen ? Bana beklemem için söyledikleri süre pazar doluyor. Sizce olcak mı bu sefer ?

Birkaç gün önce para yükleyebildim.

Toplamda kaç gün sürdü? Bir de farklı bir şey yaptın mı? Müşteri hizmetleri hiç yardımcı olmuyor. En azından bu şekilde belki birbirimize bir faydamız olur.

15 gün bekledim sadece. Bu sürede kart bilgilerini hesaptan silmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Peki. Teşekkür ederim arkadaşlar

• Kart hata verirse üst üste denemeyin sakın. Daha da beter oluyor.
  • Dun gece bir deniyim dedim haftalardir olmayan şey birden kabul etdi hesaba ghost icin 350 lira atdim plus uyeligide alicam ama 10 lira eksik kaldi bakalim bir kac gun sonra ghostun parayi cektiginde 10 lira yukleyebilcekmiyim tam bi muamma

• Butun bilgileri buyuk harfle girin. Noktali harfler kullanmayin. Kredi karti ekstre adresini kapi, daire numarasi haric yazin kabul ediyor Tr Psn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulmedusa -- 24 Ekim 2015; 13:22:24 >
  • Kulspruta kullanıcısına yanıt
    Valla sinirlerine boşuna germe kardeşim. Ben de 2 haftadır sepetimdeki iki oyunu almak için çırpındım. Oyunların indirimleri bile bitti sayelerinde. Ben şahsen oyun almayı bıraktım resmi bir çözüm gelene kadar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Endonezya psn gitti bende de. 15 gn bekli em. Ama tr psn sorunsuz

• Ben last of us indiriminden faydalanmak icin aldim karti. Ozamandan beri karti tanitamadim. Bugun end psn deneyecegim:) oda olmazsa yapacak birsey yok. En azindan enparanin verdigi hediye kalem guzel. Oda biseydir:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulmedusa

Butun bilgileri buyuk harfle girin. Noktali harfler kullanmayin. Kredi karti ekstre adresini kapi, daire numarasi haric yazin kabul ediyor Tr Psn

Baş harfler büyük gerisi küçük harf kullandım,kapı nosuda girdim ve yaklasık bir aydır sorun yaşadığım şey ne olduysa !!!! Düzeldi. Daha önce ne yaptıysam adresi nasıl girdiysem yine aynı şekilde girdim. Bu adres yazma konusu kocaman bir hurafe o an bişeyleri denerken denk geliyor oluyor;oluncada hah işte bu sayede oldu zannediyoruz. Tr psn den store dan alışveriş SO RUN LUUU ve acil olarak us psn deki gibi bir gift card vs gibi bir çözüm bulmalılaaaar

• quote:

quote:

Butun bilgileri buyuk harfle girin. Noktali harfler kullanmayin. Kredi karti ekstre adresini kapi, daire numarasi haric yazin kabul ediyor Tr Psn

Baş harfler büyük gerisi küçük harf kullandım,kapı nosuda girdim ve yaklasık bir aydır sorun yaşadığım şey ne olduysa !!!! Düzeldi. Daha önce ne yaptıysam adresi nasıl girdiysem yine aynı şekilde girdim. Bu adres yazma konusu kocaman bir hurafe o an bişeyleri denerken denk geliyor oluyor;oluncada hah işte bu sayede oldu zannediyoruz. Tr psn den store dan alışveriş SO RUN LUUU ve acil olarak us psn deki gibi bir gift card vs gibi bir çözüm bulmalılaaaar

+1 altına imzamı atarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

quote:

quote:

+1 altına imzamı atarım.

Bende ayni fikirdeyim.

Bir aya yakindir olmayan sey dun bir anda duzeldi. Karti tanittim ama ancak okadar:) brn daha karti tanitma asamasindaym.

Onumuzdeki ay plus alacagim. Paranin tamamini karttan cektirecegim. Cuzdandab degil yani. 70 e karsilik 25 iade yapsn yeter. Adim adim cuzdana ekleynce 100 kere daha ugrastirir. 10 lira indirim icin 100 lira elektrk odemiyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba ben mail hesabını yahoodan almadım. yabancı isimde vermedim. ama sizin yayınladığınız adresi girdim. psn endenozya giriş yaptım. enpara kart bilgilerini kayıt ettim ve 1.10$ çekti hesabımdan sorunsuz çekti fakat sonrasında hesapda para olmasına rağmen psn plus alamıyorum hata veriyorr neden kaynaklı olabilir.

teşekkürler
  • Sizler için kendimi feda ettim, ateş hattına girdim.
    Dakika ve skor veriyorum.

An itibariyle TR PSN,
    EnPara kartımı ekleyemedim, geçersiz kart hatası verdi.
    Kuveyt Türk MasterCard Kredi kartımla Rocket League ve Rayman legends satın aldım sorunsuz. Kaçtı 72 kağıt.
    Yetmedi yeni bir hesap açtım TR PSN. Ona da kuveyt Türk sanal kartımı tanımladım ödeme yöntemi olarak. Onunla da 14 gün beleş plus aldım.

Cepheden sıcak gelişmelerle yakında yine burada olacağım.
    Duanızı eksik etmeyin.
  • Arkadaslar ben bu sorunu coh yasiyordum fakat cozumu buldum oncelikkle hesap bilgilerini giriyorsunuz ama (masustu surumunden) sonra cvv kodunu girip kaydediyorsunuz denediginizde su hatayi verecek bir hata olustu bu demektirki sorunun duzeltmenin orta asamasina gelmissinizdir sonra 80 saat bekleyin ve oyununuzu satin alin fakat oyunu satin aldiktan 72 saat sonra alin baska bisey alcaksaniz umarim yardimci olmusumdur iyi gunler :)

• Usa psn candır.

• Bazi kartlarda problem oluyor hocam bende paypal nakit kart ile cozdum sorunu tr psnde☺

• arkadaş var mı böyle bişey, adamlara para kazandırmak için yalvarıyoruzhey gidi sony, inşallah batarsın
  • Wozzhan kullanıcısına yanıt
    Dolar çok güzel değil mi
  • Us psn ye geçin böyle dertler yok

• Valla HORT olacak galiba ama dün site üzerinden hesabıma 60 TL attım. Çok değil 30 saniye sonra 10 TL daha atmak istedim ama Hesabınıza şuan para yüklenemiyor diyor. 2 gündür uğraşıyorum Tomb Raider almak için ama 10 TL atamıyorum. TR PSN KART yok galiba keşke olsa da kod ile alsak
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.