Şimdi Ara

YKS ve Ozdebir Denemeleri Sonuclari Benzer mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
4.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sinavdan once merak ederdim ve ozdebir siralamam ile gercek sinav siralamam arasinda nasil bir iliski vardir diye tahmin yurutmeye calisirdim. Sonucta ilk 100k daki ogrenciler buyuk ihtimalle bu sinavi kacirmaz diye mantik yuruturdum. Gercek sinavda 27k yaptim ve haziran ayinda girdigim ozdebirde ise tum sonuclar okununca 12k idi. ekte netlerim var yaklasik 115 bin kisi girmisti. burdaki siralamam henuz 50 bin civarinda okunmuskenki siralamam. Sonuc olarak arada ucuk bir fark var. Cok da benzer degilmis.

YKS ve Ozdebir Denemeleri Sonuclari Benzer mi

• Bu tg sınavlarda asla istediğim performansi sergileyemedim hatta sonuna kadar gidebildigim bir tane tg yok.Ya hastaydım ya bulunduğum sınıf kötüydü hatta MSÜ öncesi birine girmiştim 67 net MSÜ ise 90 civarıydı aralarında 1 hafta vardı.

Bence normal bir sınav olarak değerlendirip çıkılmalı bu tgler çok az kişide gerçeği gösteriyordur diye düşünüyorum

• benzer bizim matçı bi katsayı vermişti onunla çarpın demişti töderim nerdeyse aynı çıkmıştı

• Bu tg sınavlarda asla istediğim performansi sergileyemedim hatta sonuna kadar gidebildigim bir tane tg yok.Ya hastaydım ya bulunduğum sınıf kötüydü hatta MSÜ öncesi birine girmiştim 67 net MSÜ ise 90 civarıydı aralarında 1 hafta vardı.

Bence normal bir sınav olarak değerlendirip çıkılmalı bu tgler çok az kişide gerçeği gösteriyordur diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklisin benzer gelecek diye bir sey yok heralde. tabi sadece benim sonucuma bakarak bunlari soylemek de yanlis olur fakat arkadaslarimin da sonuclari benzer sekilde oynamisti. sanirim bir kitle bu sinavlara girmedi ilk 20 bine girecek olan. ozdebir sonuclarim istikrarliydi cunku.

• toder ozdebir supara hepsinde ilk200 birinde ilk 100 girdim. ilk girdigimde ozdebire 4k gelmisti. sonuc 500 ea

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2020 de son özdebirde ilk 900 e girmiştim. Gerçek sınavda 3700 e girdim. Bence de tam sonuç değil. Zaten ilk 100k daki herkes de girmiyor. Kurum bulamayanı var hasta olanı var korkanı var

• 12. sınıfken özdebir 10-15k arası geliyordu yks 30k geldi.

Mezunken 1-3k arası geliyordu yks 4k geldi.

Bence 2 katına yakın bir şey geliyor genelde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twentytwenty -- 19 Eylül 2021; 6:29:26 >
  • Nete takılma yüzdeliğe bak hatta ona da takılma ona kalsa 70k falan girerdim yksde 35k girdim

• ozdebiri birak msü bile degil. Msü de 51k yaptim sinavda 7k. Ozdebir neymis

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İlk 1000 dışına çıkmıyordum 9bin küsür ham geldi
    Msü 90-91 falandı. Tyt’de 65 falan mı ne geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Shepard- -- 19 Eylül 2021; 13:34:45 >
  • Son Özdebir:Say 450

Sınav:22k

Özdebirin hiç ölçücü olduğunu düşünmüyorum.

• Özdebir son provada üç haneliydi sıralamam

Yks 2021: 27k

• umutio_sanchez U kullanıcısına yanıt
    Vay awk ben msü'de 9k yaptım sınavda 25k

• YKS ve Ozdebir Denemeleri Sonuclari Benzer mi YKS ve Ozdebir Denemeleri Sonuclari Benzer mi ozdebir sinavlarinda genel olarak %50 lik dilime girmis biri olarak 35k yaptim gerisini suz dusunun (70 net ustu yaptigim ya 1 deneme vardir ya da hic yoktur ozdebirde)

• msü 70k bu arada

• son özdebir: 120 küsur

yks: 2.7k

• denemeler size az çok bilgi verir sıralamanız hakkında ama sınav anı kötü geçerse hiç bi anlamı yok her şey sınav anına bağlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi generation z -- 19 Eylül 2021; 17:19:41 >
  • Ben Özdebir tytde 6k msüde 7k yaptım gercek tytde 45k yaptım çok gerildim sakinlesemedim batırdım tytde ben. Ayt ile 10kya çektim ama yine de.

• Töder 2:ilk 500 yanlış hatrlamıyosam(edbsos bitmemişti)
    Töder 3:ilk 200
    Msü:20k
    SONUÇ
    Tyt 110k
    Ayt 4.2k tm

• Ben de çok merak ederdim ne kadar benzer diye gerçek sınava.

Töder-2
    Say:1636
    Ea:912
    Söz:615
    MSÜ:15k
    Özdebir-1
    TYT:7855
    Tonguç-2-TG
    TYT:2k
    İşler-TG
    TYT:7k
    AYT:1k

Gerçek sonuç
    Say:1908762
    Ea:67k
    Söz:92k

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.