Şimdi Ara

Acil Tyt Matematik mi Çözüm 3D tyt matematik mi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
3
Favori
13.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangisi daha iyidir Ufuk açar veya yararlı olur veya hangisi daha verimli olur sizce inceleyen öneren var mı

Mezunum sınavda 29 tyt yapmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3d bence

• Mao tun kullanıcısına yanıt
    Hocam çok fazla Ufuk açan veya kaliteli şekilli sorular YÖK gibi 3D de. Siz neden 3 d dediniz

• quote:

Orijinalden alıntı: PcMert

Hocam çok fazla Ufuk açan veya kaliteli şekilli sorular YÖK gibi 3D de. Siz neden 3 d dediniz
    Bence acil gereksiz ayrıntı sınavda ondan cok daha kolay cikyor. 3d nin yeni kitabinda çok şekilli soru var gayet isinizi görür. 3d+ acil problemler yapabilirsiniz.

• karekök tyt. rutin olmayan soruları çözerken saçlarım beyazlıyor

• Mao tun kullanıcısına yanıt
    Yorumunuzu okuyunca mantıklı dedim 3D alıcam.

Geometri adına dershanenin verdiği klasik sorular barındıran kafa dengi var

Başka ne almalıyım

Şey aldım ama hata mı ettim bilmiyorum

Nitelik geometri A

Acil tyt ayt geometri

Başka Öner’iniz varmıdır sarmal gibi

• PcMert kullanıcısına yanıt
    endemik geoya bakabilirsin hocam ben çok kaliteli buldum bi testte 12 soru varsa 6 sı orijinal 6 sı klasik her türlü geliştirir seni
  • Hocam bence 3d daha kaliteli,acil sınavin üstünde.Ayrica bugün karekök tyt deki rutin olmayan sorulara baktım,dehsetti.

• 3d ufuk açmak konusunda master bence. Acil bana hep gereksiz kasıntı hissiyatı veriyor. 3d tam ayarında. 345 de biraz fazla kolay bana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şekilli şıkullu soru arıyorsan git geometri çöz he matematık ogrenmek gelıstırmek ıstıyorsan karekok candır baba dır ..
  • Sınava uygunluk konusunda 3d daha yakın tamam da ufuk açma konusunda acil apayrı

• 3D güzel ama geçen bir videoda Vural hoca 20-30k isteyenler için ideal bir kitap demişti Vural hocayı da severim akıllı iyi bir hoca ondan sonra vazgeçtim çünkü ilk100-1000 istiyorum 20-30k içinse 30 net yaptırır ortalama ki bu yeterli bir net değil benim hedefim için

• quote:

Orijinalden alıntı: Dereceiçinomuzomuza

3D güzel ama geçen bir videoda Vural hoca 20-30k isteyenler için ideal bir kitap demişti Vural hocayı da severim akıllı iyi bir hoca ondan sonra vazgeçtim çünkü ilk100-1000 istiyorum 20-30k içinse 30 net yaptırır ortalama ki bu yeterli bir net değil benim hedefim için

Kitaplar derece yaptirmaz. Kitap cozmeden 40 da yapabilirsin 5 kitap cozup 25 de. Tyt mat baska seye benzemez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dereceiçinomuzomuza

3D güzel ama geçen bir videoda Vural hoca 20-30k isteyenler için ideal bir kitap demişti Vural hocayı da severim akıllı iyi bir hoca ondan sonra vazgeçtim çünkü ilk100-1000 istiyorum 20-30k içinse 30 net yaptırır ortalama ki bu yeterli bir net değil benim hedefim için
    İlk 100e hitap ediyor derse kitap satmaz ki?Güzel bi kaynak bence.
  • baris7777 B kullanıcısına yanıt
    Mesele o değil ki ilk 100 değil de yani matematikte fule yakın yapmak için diyebilir yani 20netle 10bine giren de var kitaba birşey demiyorum güzeldir elbet ama şöyle de bir durum var benim zaten netim 34-35 birşeydi yani ben konuları tekrar hatırlamak için çözücem 1 kaynak onun için de en iyisi olsun diyorum

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Ben zaten kitabı hızlanmak için alıcam geçen sene 34gibi bir mat netim vardı dediğin gibi bir test bile çözmedim ama uzun süre aldı o yüzden hızlanmam lazım ama kolay sorularda hızlı olmam bana fayda getirmez problemlerde apotemi de her soruya 1.25 dk veriyorum bazen 1.5dakika yani gidip sonuç yayınlarının problemlerini 30saniyede çözsem ne olur öyle kolay gelmez zaten

• Sarmal tyt veya aytsini inceleyen var mı?

• Bugun arkadasimda fazladan cozum 3d yks 1.oturum kitabi(yani tyt) vardi bana verdi bu 3d tyt nin aynisi mi ?? Sizce bunun yaninda 345 almaya gerek var mi ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayriyetten 9.sinif bilgiyolu(eis) fizik foyleri ve esen yayinlari optik kitabini verdi.2013 ve 2014 basimi sizce onlardan da calismali miyim ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar buyrun. 4 tane sb nin osym tipi kisimlarini kesip birlestirdim.
    https://yadi.sk/i/Cv2SbXIWqrfBeg
    345 metin karekok hiz ve renk
    Nasil inceler misiniz? Sizce sacma mi olmus?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.