Er
06 Kasım 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 1271 (Bu ay: 55)
Gönderileri

Burada okumuş veya bölüm hakkında bilgisi olan var mı? Genel bölüm kalitesi, hocalar hakkında yorum yaparsanız sevinirim.

başlığa bakıp konu dışı olduğunu belirtmek için “tyt-ayt?” yazacaklar için şimdiden söyleyeyim, evet yks çalışma sürecimde anksiyetemi hafifletmek ve daha verimli olmak için l theanine + kafein ikilim için french press makinesi almaya karar verdim. Fiyatlar 40-900tl arası değişiyor kahve üstatları bi f/p makine önerisi yaparsa sevinirim.

tl;dr: yanlış kahveden sipariş etmişim french press makinesi önerir misiniz

Arkadaşım için soruyorum.

28.75 sos1

36.25 sos2

37.75 mat

2021 tyt ham sıralama 350 küsur

EA veya söz için şansı var mıdır?

Herkese iyi çalışmalar,

2021 yks hazırlık sürecimde tüm netlerimi bir tabloya kaydediyordum. Forumda da yaklaşık 5 ay önce paylaşmayı düşünüp vazgeçmiştim fakat bu dönemde netlerin iyice sorulduğunu fark ettiğim için bir fikir vermesi açısından paylaşmak istedim. Alttan gezinerek branş ve genel tyt-ayt deneme netlerime ve toplu deneme kaynak listeme ulaşabilirsiniz.

(Gerçek sınavda gözle görülür bir düşüş yaşadığımı görebilirsiniz. Stres yönetiminde sıkıntı yaşamıyorsanız bu gözünüzü korkutmasın.)

Şu an Bilkent'te makine mühendisliği okuyorum, yarım dönem hazırlık okuyup irregular olarak bölüme geçtim. Bilkent hazırlığı veya bölümle ilgili ya da yks ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. pandie - Tüm Deneme Netlerim ve Soru & Cevap (2021 Y-Say: 2.7k) 

2.7k yaptım, sağlam bilgisayar bölümü kıtlığı olan bir aralıktayım. Aslında bilgisayar istiyordum fakat yapay zekaya da ilgim var. Devlet üniversitesi olarak bilgisayarda en yakın geçen sene 7.2k ile kapatan Hacettepe var.

İTÜ yzv eksileri:

-Yeni bir bölüm olması.

-ÇAP, yandal ve erasmus gibi programların oturmamış olması

-Saçma ders programı (?)

-Yapay zeka gibi özelleşmiş bir bölümün lisans düzeyinde okunması (?)

Hacettepe ile ilgili fikrim yok.

İyi bir ünide ilginizin olmadığı bir mühendislik

Vasat bir ünide asıl istediğiniz mühendislik

Yine iyi bir ünide ilgilendiğiniz bir temel bilim bölümü

Türkiye’de temel bilimlerdeki iş olanaklarını, pek ilginizin olmadığı bir bölümde okumanın zorluklarını vs düşünürsek siz hangisini seçerdiniz?

41 bin okunmuş şu an. Toplam katılımcı kaçtır bilen var mı?

tyt mat:

-345 | 9 adet

-Orijinal | 5 adet

-3D | 3 adet

-Sonuç Derece | 7 adet

-Endemik | 3 adet

==================== 27 adet

tyt türkçe:

-345 | 9 adet

-3D | 5 adet

-Paraf | 9 adet

-ALES | x adet

==================== 23 + x adet

Bunlar sınava kadar çözmek istediğim branş denemeler. Halihazırda günde 1 genel tyt çözüyorum, branşları da eritmek için ek olarak birer tane türkçe ve mat çözmek mantıklı olur mu? Yoksa o zamana ayt fen vs bakmanın getirisi daha mı fazla olur, çok arada kaldım.

Yakında hangi tg denemeler olacak bildiğiniz varsa yazarsanız sevinirim.

Geçen sene çözenlerin yorumlarını okuyunca alıp almamakta kararsız kaldım. Güncel hali nasıldır bilen var mı? Çözülmeli mi?

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 1 sa.
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.789
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 2.322)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.126 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.