Şimdi Ara

İtü mat müh ne iş yapar ne kadar maaş ile işe başlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soru başlıkta bilgisi olan yazabilir mi ?

• matematik mühendisliği nedir yav matematik işte yazılıma kayıyolardır diye düşünüyorum

• İtünün mezuniyet sonrası en yüksek istihdam oranına sahip bölümü, diğerleri de ehb ve bilgisayar mühendisliği.
  • Helbram kullanıcısına yanıt

ne iş yaparlar hocam

• DarKnight171001 D kullanıcısına yanıt

Zor gibi hocam yükselişte olan bir bölüm 19k ile kapatır bence

• 13rose 1 kullanıcısına yanıt

Yüzeysel olarak biliyorum ben, öyle bilgi olsun diye verdim istihdam oranını. Benim bildiğim kadarıyla finans, bankacılık, üretim, yazılım, e-ticaret gibi sektörlerde çalışıyor mezunlar.

İş skalası çok geniş duruyor, ne iş yapacağınız biraz size bağlı gibi.

• Up
  • Büyük bankaların IT departmanında min.7-8k ya başlıyorlardır.Yine geçen haftalarda Tübitak Sage'nin 4 tane mat. Mühendisi aradigini görmüştüm.Kisaca normal yazılım mühendisinin zorlanacağı hangi alanlar varsa oradalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C41D30F99

Büyük bankaların IT departmanında min.7-8k ya başlıyorlardır.Yine geçen haftalarda Tübitak Sage'nin 4 tane mat. Mühendisi aradigini görmüştüm.Kisaca normal yazılım mühendisinin zorlanacağı hangi alanlar varsa oradalar.

7-8k çok iyi para hocam emin misiniz?

• Ytü endüstri mi itü mat mühendisliği mi ?
  • Uppp
  • işsiz kalır
  • Gerçekten mi hocam yapmayın

• 13rose 1 kullanıcısına yanıt
    ne iş yapar bilmiyorum ben de düz matematik okuyacağım. iş bulunur bir şekilde ya işsiz kalmazsın merak etme
  • hocam siz gazi ee de değil misiniz niye trollüyorsunuz  adamı

• darknight36 D kullanıcısına yanıt
    evet de odtü matematiğe geçeceğim
  • Gayet iyi bölüm. Arkadaşların dediği gibi IT birimlerinde 5000 - 10,000 lira arası maaş alırsın.

• Up
  • Bundan 3 4 sene önce özel mat hocam itu mat. müh. Mezunu idi. Haftada 52 saat 100 tlden ders veriyordu. O zamana gore dusun parayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Northrop Grumman -- 1 Ağustos 2021; 15:9:46 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.