Şimdi Ara

yine yurtdisi cikislari coktu sanirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun oglen 2den beri filan yurtdisi sitelere giris, online oyunlar etc, feci sekilde yavas.

varmi boyle bir problemi olan.

benuydu netteyim, 2den beri wowdaki latencyim 1000+ms normal 100-200 arasi oluyordu.

yaklasik 2,3 gunden beridirde 400-500 arasi geziniyordu, ctesi full coktu.

bir site vardi, yurtdisi hatlarimizin sorunlarini gosteren, neydi orasi ordan bakalim.

• Evet çok kötü şu anda net...rapid 15 ile geliyor...youtube kan kusturuyor...
  • Yer İstanbul ve evet TTNet gene bizi illet etmeye devam ediyor.Şu saat itibariyle internet siteleri,WLM ve videolar çok geç açılıyor.
  • öğlenden beri çökük wow oynanmıo yetti artık
  • ehrimen cok tesekkurler, evet site bu site,

gorudugu gibi yine yurt disi cikislari ..... yemis durumda.... tskler turkiyenin alt yapisinin icine eden telekom!
  • Antalya'da da durum pek iyi değil.
  • Bende günlerdir sorun var bu gün iyice abarttı ama sizde de böyle miydi?
  • bugün felaket, dün bi sorun yoktu
  • saat 2 den buyana sorun bende de vardı az önce aradım onayladılar hem yurtiçi hemde yurtdışında ip alma sorunları varmış telefonu kapattıktan 10 dk sonra reset atıp yeniden ayarladım modemi şuan gayet rahat donanımhabere bile giremiyordum
  •  yine yurtdisi cikislari coktu sanirim

Normalde 200-210 ms veren ms degerleri bugun vasat durumdalar...
  • of of bu şirkete söylenecek bi laf kalmadı artık ne sözlükte nede lugatta gerçi argoda baya var ama zaten onu hepimiz söylüyoruz tt avrupanın en pahalı ve dandik neti ttnet
  • gelişme var ya ne kadar zamandır böyle olmuyordu
    geçer yarına
  • gercekten rezalet.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.