Şimdi Ara

Yine bir motorcu vakaası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 sene motorsiklet kullandım ki hala çok severim imkan olduğu taktirde tekrar alacağım ama motorsiklet sürücülerinden apaçi tavırlarından Ve fevri hareketlerinden nefret ediyorum.

Şimdi sağ şerit dolu orada bir araç ilerliyor motorsiklet o kadar yüksek hızla sağın sağından geçiyor Ve BMW sürücüsü sinyal ile şerit değiştiriyor. Burada motorsiklet sürücüsünün en ufak tutar yanı Yok.
    Çok mu korkmuş şerefsiz, madem öyle bariyerin dibinden 150'yle basarken gaz verirken neredeymiş sert çocuğun aklı...

Kudurmuş köpek gibi milleti ısırmaya çalışıyor bi de.

Ne zaman arkadamda veya etrafımda motorsiklet görsem geriliyorum, çoğu aha bunun gibi asi, sert oğlan havalarında iki aracın arasından gazlayıp uzamalar, bir anda gaz açıp araya fırlamalar. Sonra biri kasdi olarak yapmasa da aklını alınca bir anda hayatının önemi aklına geliyor.

Hayatın o kadar kıymetliyse, herkesten önce sen onu düşüneceksin. Millet çelik arabaların içinde, emniyet kemerleri, hava yastıkları kendini zor güvende hissederken, motorcu olarak böyle kaosun ve insanların çıldırmış şekilde birbirine tahammülsüz araç kullanıdığı bir trafikte b.k yemeye çalışmayacaksın.

İsteyen istediği b.ku yiyebilir, ama başkasının üstüne sıçratırsa işler değişir.

Eyyorlamam bu kadar.
    Motorcu sonuna kadar suçlu
    Araç sahibi herşeyi kuralına göre yapıyor biraz seri hareket ediyor ama bu suçlu olduğu anlamına gelmez. Bir şeritten dahi gelmeyen aracı nasıl görsün çok hızlı geliyor ve kör noktada cabası
    Sorsak motorda bir araç motorunda bir şeridi var vs. Hani ne oldu ?
    Zaten motorcu bu sürüş ile çok yaşamaz. Bariyerlerde kafası ile vücudu ayrılınca anlar.
  • 4 sene motorsiklet kullandım ki hala çok severim imkan olduğu taktirde tekrar alacağım ama motorsiklet sürücülerinden apaçi tavırlarından Ve fevri hareketlerinden nefret ediyorum.

Şimdi sağ şerit dolu orada bir araç ilerliyor motorsiklet o kadar yüksek hızla sağın sağından geçiyor Ve BMW sürücüsü sinyal ile şerit değiştiriyor. Burada motorsiklet sürücüsünün en ufak tutar yanı Yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • motorcu sonuna kadar haksız emniyet şeridinden hemde aşırı hızlı bir şekilde gidiyor aracın onu görmesi imkansız ama yanında bulunna kalabalık gruba ve kafasında kaska ki güvenerek artistlik yapmış alacaksın onun kafasını
  • Motorcu arabacı ayrımı yok milletçe sıyırmışız...

Olayda motorcunun emniyet şeridinde ne işi varmış acaba?

• Motorcunun gittiği yer şerit bile değil. Beyaz BMW'leri süren barzo sayısı biraz fazladır.(sözüm meclisten dışarı) Ancak şansa bak ki bu motorcuya onlardan birisi denk gelmemiş.

• valla arabada çoluğum çocuğum eşim varken bi motorcu benim önümü öyle kesip bana saldıracak... ufalardım onu oracıkta.

hem suçlu hem güçlü ahlaksız, emniyet şeridi gibi yerden hızla gidiyor. orası motosikletler için ayırılmış bir şerit değil. bakırköy e5 sapağının orası sanırım olay yeri, ömür plaza'ya doğru çıkarken e5. hafif yokuş orası. arabalar bile yavaş gidiyor bu uyanık basmış geliyor.
  • 2 tarafta haksız, biri hızlıca en kıyıdan gidiyor o zaten tehlike, bmw de resmen makas atıyor, bir diğer yanlışlıkta arabada bebek olduğu söylenirken bunun yapılması

• Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    Videoda gördüğüm kadarıyla BMW'de pek suç yok. Evet aynı makas atar gibi seri hareket ediyor, ama sinyal vererek sağ şeride geçiyor.
    Şöyle düşünün, o motosiklet banket kenarından değil de şeridini ortalayıp trafiğin akışına uygun gidiyor olsaydı bu olay olacak mıydı? Hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacker

Videoda gördüğüm kadarıyla BMW'de pek suç yok. Evet aynı makas atar gibi seri hareket ediyor, ama sinyal vererek sağ şeride geçiyor.
    Şöyle düşünün, o motosiklet banket kenarından değil de şeridini ortalayıp trafiğin akışına uygun gidiyor olsaydı bu olay olacak mıydı? Hayır.
    motorcu daha hatalı ama bmw nin yaptığıda anlamsız, bi anda sağ şeride geçmenin anlamı yok, muhtemelen makasa yeltendi fakat motor yüzünden devam edemedi, yoksa bi anda sağa öylece kırmanın anlamı yok

• Her motorcu Apaçi değildir.
    Her otomobil kullanıcısı da Maganda değildir.

• Motorcu sonuna kadar suçlu
    Araç sahibi herşeyi kuralına göre yapıyor biraz seri hareket ediyor ama bu suçlu olduğu anlamına gelmez. Bir şeritten dahi gelmeyen aracı nasıl görsün çok hızlı geliyor ve kör noktada cabası
    Sorsak motorda bir araç motorunda bir şeridi var vs. Hani ne oldu ?
    Zaten motorcu bu sürüş ile çok yaşamaz. Bariyerlerde kafası ile vücudu ayrılınca anlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iCrush -- 4 Mart 2019; 19:37:48 >
  • Hem emniyet şeridinden git,
    Hem hız ihlali yap,
    Hem yanında ailesi hatta bebeği olan birisine tokat at,

10/10 kusurlusun.

• Motor sürücüsü daha çok haksız ve yaptığı da zaten yanlış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motorcu %100 hatalı.

• al birini vur ötekine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle motorculara arkadan hafif dokunarak düşürmek mübah kesinlikle hak ediyorlar.

• Motorlu zaten hatalı da, araçta sağdan makasla kalkıyor bence

• Ne olursa olsun yaninda esi olana cocugu olana vurulmaz ozellikle cocuk varken

Kafasina go pro takan adam oldum saniyor ama bir gun alirlar asagi

• Motorsiklet bir kara taşıtıdır ve şerit ihlali yapamaz.Otomobillerin kullanıdığı şeritten kuralalra uygun şekilde sollama yapabilir.Videoda bmw nin hiç bir suçu yok.En arkadan motorcu arkadaş sağlaya sağlaya emniyet şeridinden kuralsız geliyor.Evet burdaki motorcu arkadaşa çok ciddi bir ceza verilmesi lazım....
  • Keske sinyal veren oto o hizla cizgi uzerinde ne trafik kurali nede diger araclarin can mal guvenligini hice sayan motor ve surucusunu sikistirip keske bu maruz kaldigi vandalliga bu sekildede olsa maruz kalmasa ,karma sonucu iki 5ekerlekli vandal ve arkadaslari hak ettikleri sona kavussa idi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.