Şimdi Ara

Yeter Artık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani bir şampiyon olduk ve resmen burnumuzdan geldi.Özellikle Trabzonspor camiası tebrik etmek yerine çamur atma,ağlama derdinde.Tebrik etmek bu kadar mı zor?Tebrik edince ölüm falan mı oluyor?Ne bu kazananı takdir etmeme,kabullenmeme?Sonuçta futbol bu bir oyun.Kazanmakta var kaybetmekte.Ortada kazanan varsa onu tebrik etmeliyiz.Ortamı germenin,birbirimizi kırmanın amacı nedir?Tebrik etsek,alkışlasak hak edene hakkını versek hiçbir gerginlik falan da olmayacak.
    Trabzonsporlu taraftarlar yanlış anlamasın ama biraz yönetimin oyununa geliyor.Böyle gereksiz iddalarla,ağlayarak falan suçu üzerlerinden atmaya çalışıyorlar.Suçu başkalarına atıp sizin onlara tepki göstermemenizi istiyorlar.Biliyorlar tabi başarısızlıklarını,yaptıkları hataları.Ama gündemi değiştirip,transfer yapıp hatalarının üstünü kapatmaya çalışıyor.
    Ve Trabzonspor yönetimi böyle davranarak bence çok antipati topluyor.Ülkemizin en büyük 4 büyük klübünden birinin böyle davranması çok üzücü gerçekten

• Tabi kendileri bilir, istediklerini söyleyebilirler, tebrik etmemeleri çok da umrumda değil.

Ama bir şey var, ikinci yarı puan kaybetmeye başladıklarında konuşmaya başladılar, bu gerginlik Trabzona şampiyonluk kaybettirir demiştim, 1996'da da aynısı oldu demiştim.

Şu anki pozisyonları da ciddi ciddi sempati kaybettiriyor, etrafımdan biliyorum, diğer takım taraftarları bile artık isyan ediyor, kimileri gülüyor.

Gerçekten çok zor olmamalı kabullenmek, biz iki şampiyonluğu son maçta kaybettik, son 10 yılda 5 kez oynadığımız Türkiye kupası finalini kaybettik, hepsini nasıl kaybettiğimiz malum. Hayat devam ediyor, her şey kupa değil. Bu yüzden ayakta durabiliyoruz.

Kitleleri, düşünemeyen kitleleri birbirlerine düşman etmekte millet olarak üstümüze yok ne yazık ki, her alanda bu böyle...
  • Hiç de burnumdan gelmedi. Millet ağlayıp hıçkırdıkça ben de keyifleniyorum.
  • bizim hatalarımız oldu bunu kendi içimizde konuşuyoruz zaten ama sakın bu ligde dönen dolaplardan haberimiz yoktu durumlarına girmeyin,

penaltı sayıları fb: 9 ts: 5 bursa: 0

hadi bunu geçtim başbakan 3 hafta kala canlı yayında buca maçı öncesi dikkatli olun diyebiliyor vs vs

herşey bir yana bu sene şampiyon olamasaydınız aziz yıldırım şimdi o koltukta değildi adam 3 yıllar ne paralar harcadı bu sene mutlaka olacaktı şunu da bilin geçen sene biz bursayı şampiyon yapmasaydık yani maçı bıraksaydık geçen sene şampiyon olsaydınız bu sene bizdik

sırf penaltı sayıları için ben kutlamadım , hala sözümün arkasındayım

ama gidin eğlenin siz , kutlayın yahu şampiyon oldunuz işte
  • Her zaman da penaltı sayılarını kullanıyor Bizim penaltı olmayan pozisyonlarımızı say, bir de sizinkileri say. Ceza sahasının dışındakiler de sizin olsun bu arada
  • Penaltıları çıkar yine şampiyonuz!
  • ya neden burnundan geliyor, böylesi daha güzel, ağlayanları görmek şampiyonluğu daha da anlamlı hale getiriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cris..

Hiç de burnumdan gelmedi. Millet ağlayıp hıçkırdıkça ben de keyifleniyorum.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: cause_of_death

İmza-mesaj uyumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: éfulim

bizim hatalarımız oldu bunu kendi içimizde konuşuyoruz zaten ama sakın bu ligde dönen dolaplardan haberimiz yoktu durumlarına girmeyin,

hadi bunu geçtim başbakan 3 hafta kala canlı yayında buca maçı öncesi dikkatli olun diyebiliyor vs vs

herşey bir yana bu sene şampiyon olamasaydınız aziz yıldırım şimdi o koltukta değildi adam 3 yıllar ne paralar harcadı bu sene mutlaka olacaktı şunu da bilin geçen sene biz bursayı şampiyon yapmasaydık yani maçı bıraksaydık geçen sene şampiyon olsaydınız bu sene bizdik

Size karşı çalınan penaltılardan haberdar mısın? Ya da bize laf atarken görmezden geldiğiniz bedavadan penaltılarınız? Ya da Buca maçındaki yürüyerek atılan gol? Ya da Karabük maçındaki kalecinin komik atlayışı? Uzatayım mı daha? Buca maçı öncesi dikkatli olun demişmiş başbakan da ondan almışız. O zamana kadar neredeydi başbakan? İlk yarı unutmuş herhalde. Buca maçını da izlemedin sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guybrush Threepwood

quote:

bizim hatalarımız oldu bunu kendi içimizde konuşuyoruz zaten ama sakın bu ligde dönen dolaplardan haberimiz yoktu durumlarına girmeyin,

Size karşı çalınan penaltılardan haberdar mısın? Ya da bize laf atarken görmezden geldiğiniz bedavadan penaltılarınız? Ya da Buca maçındaki yürüyerek atılan gol? Ya da Karabük maçındaki kalecinin komik atlayışı? Uzatayım mı daha? Buca maçı öncesi dikkatli olun demişmiş başbakan da ondan almışız. O zamana kadar neredeydi başbakan? İlk yarı unutmuş herhalde. Buca maçını da izlemedin sanırım.

Aldıkları 5 penaltını 4u de Burak'ın tiyatro gösterileri sayesinde zaten.

Bukemediğin eli öpeceksin.Trabzon tebrik edip çekileceği yerde Turk futbolunu çıkmaza sürüklüyor her gün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cris..

Hiç de burnumdan gelmedi. Millet ağlayıp hıçkırdıkça ben de keyifleniyorum.

aynen valla. bizim niye burnumuzdan gelsin, onların burnundan geldi
  • adamlar orta sahada olan faulden bile penaltı attılar hala utanmadan konuşuyor
    quote:

Orijinalden alıntı: K U N

quote:

Orijinalden alıntı: Guybrush Threepwood

quote:

Aldıkları 5 penaltını 4u de Burak'ın tiyatro gösterileri sayesinde zaten.

Bukemediğin eli öpeceksin.Trabzon tebrik edip çekileceği yerde Turk futbolunu çıkmaza sürüklüyor her gün.

• Sampiyonlugu hakedeni aldigi penalti adetinden degilde o penaltilarin seklinden hesap edilmeli.dolayisiyla kimse komik durumlara da dusmemis olur.
  • quote:

Önemli olan sayısı değil nasıl verildiğidir yürü bak Buca maçı hariç hangi penaltımız gerçek değil? birde kendininkilerine bak. Geçen sene şampiyonu siz falan da belirlemediniz tamamen fenerin beceriksizliğiyle oldu. Yoksa geçen sene de bu sene de biz şampiyon olurduk meraklanma.

• he he gençler öyle... birde utanmadan buca maçındaki dışında neyimiz var diyorsunuz yahu zaten maç 3-1 yenilgi geliyor zamanlama müthiş,

antep maçında penaltı değildi ama en azından 0-0 gidiyordu sizin gibi 3-1 değildi durum

geçen sen hakkınızı doldurdunuz bu sene dünyanın en iyi topunu oynasanız bile asla şampiyonluğu tekrar size vermeyecekler, şampiyon gs yaparlar

seneye fener olsun futbol bölümüne bir daha uğramam ve şimdiden iddaaya girecek fenerli varsa lig başlayana kadara zamanı var ..
  • Ben de bir TS'li olarak açıkçası sıkıldım bu muhabbetten.. Oldu bitti artık bu saatten sonra geri dönüş yok.. Zamanında yapacaktın yapacağını.. Lig bitti adam aldı kupayı sevindi ondan sonra sen ne kadar yırtınırsan yırtın.. Ama ortada büyük bir emek var, FB'liler yani siz de vurdum duymaz olmamızı beklemeyin.. Sizin başınıza hiç böyle şeyler geldi mi? Siz şampiyonluğu kovalarken rakip takımınızda bu tarz muhabbetler olsaydı nasıl tepki verirdiniz?

Şampiyonluktaki rakibiniz oynayacakları takımın futbolcusuna msj atıyor..
    Şampiyonluktaki rakibiniz maçlarda koptukları anlarda penaltı kazanıp maçı çeviriyor..
    Şampiyonluktaki rakibinizin kiraladığı kaleci topu onlara atıyor ve boş beleş bir gol atıyor..
    Bunun gibi youtube'da bir sürü video var, çok bariz pozisyonlar var, hakemlerin size bu sene korkak davrandığı konusunda biraz lütfen realist olun.. MHK başkanı, başbakan ve aziz yıldırım'dan korktukları bir gerçek.. Futbolcularınız bir çok maçta hakemin gözü önünde bir sürü çirkeflik yaptı hakemler cesaret edip kart veremedi.. Lütfen olaylara bu kadarda tek taraflı yanaşmayın...

• quote:

he he gençler öyle... birde utanmadan buca maçındaki dışında neyimiz var diyorsunuz yahu zaten maç 3-1 yenilgi geliyor zamanlama müthiş,

antep maçında penaltı değildi ama en azından 0-0 gidiyordu sizin gibi 3-1 değildi durum

geçen sen hakkınızı doldurdunuz bu sene dünyanın en iyi topunu oynasanız bile asla şampiyonluğu tekrar size vermeyecekler, şampiyon gs yaparlar

seneye fener olsun futbol bölümüne bir daha uğramam ve şimdiden iddaaya girecek fenerli varsa lig başlayana kadara zamanı var ..

şu mantığı gördükten sonra sana yazılan her harf ziyandır
  • efulim

tek bir soru

Bugün Fenerbahçe ve Trabzonspor 3 maç yapsalar, play-off yani, Allahını seversen söyle, hiç ümidin var mı?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.