Şimdi Ara

Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri ██ANA KONU██ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.476
Cevap
6
Favori
97.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben olsam bende keserdim o kısmı çünkü sömürü olurdu işin içinde
    programı izlemiyorum formatınıda reklamdan gördüğüm kadar biliyorum cep telefonu sms oylaması varmı yokmu onuda bilmiyorum. Fakat kesilen o kısım yayınlırsa o çocuk bizim milliyetçilik duygularımızı sömürerek gönlümüzde taht kurardı...
    Aynı bilal göregen isimli gencin duygu sömürüsü yaptığı gibi. ses desen yok beste desen beş para etmez radyo taklidi bile yapıyor desen bence yetenek değil ama gel görki tüm türkiye acıdı çocuğa videolarını paylaştılar.

Bizim milletimiz kadar sömürüye açık bir millet daha yok . siyasetimizde sömürü üzerinden yürüyor böyle eğlence maksatlı show larımızda sömürü üzerinden yürüyor...
    Hepimiz milliyetçiyiz ülkemizi vatanımızı seviyoruz canımızı seve sever veririz, ama bir durup düşünmek lazım bu lafları her söyleyen adam ne maksatla söylüyor.
    Ben olsam keserdim hatta o gösterinin birkaç saniyesini dğeil tamamını yayından kaldırırdım o şerefsiz ilüzyonistide diskalifiye ederdim

• 9:28'de yaptığı kağıt değiştirmeyi ben neden göremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakra

9:28'de yaptığı kağıt değiştirmeyi ben neden göremiyorum

Bi de 480p kalitesinde izle eli yukarı aşağı oynuyor diğer elide ceketinin cebini tutuyor göremediysen yuh

• arkadaşlar aref in sırrı çözüldü buyrun

http://www.facebookvideoizleme.com/aref-ghafourinin-sirri-cozuldu
  • Aref'in kazanı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcbozo

arkadaşlar aref in sırrı çözüldü buyrun

http://www.facebookvideoizleme.com/aref-ghafourinin-sirri-cozuldu

Kesin bu konudan çaldılar bizden başka çözücü manyak yok kesin bayağı foruma bu bizim açtığımız konu yayılmış durumda hatta bu atatürk olayını alıntı yapanlar bile gördüm :D hürriyet niye pm atmadın len

• vay arkadaş yaa ne kıskanç bir milletimiz var !! çok yapabiliyorsanız uğraşın çıkın yapın..heralde illüzyon vardır ama bilin ki illüzyon yapmak da ayrı bi yetenek..adam kazanır yarışmayı parayı alır siz de kağıdı değşitrdi onu yaptı bunu yaptı dersiniz anca
  • Başladı Beyler
  • Hadi bunun cevaplarını bulun sihirbazlardan bekliyoruz
  • evet bekliyoruz
  • Gazetedeki kelimenin kader olduguna inanmıyorum.

Ama Allah için çok güzel bir şov yaptı.
  • Arkadaşlar ben birşey gördüm eminim sizde görmüşsünüzdür kadını sahneye aldığında diğer elindeki gazete kağıtlarını aşağıya bıraktırdı sonrasında diğer elindekini naylon'un içine koy dediğinde elini içeri kendide soktu dikkat ettiyseniz diğer eli sahneye dönük değildi ve cebindeki kader yazılı kağıtlarla karıştırdı.

Benim görüşüm şu anda böyle barbados kısmını bilemiyorum

Video çıktığında o gazete olayını göreceksiniz
  • videoda sorun var
  • abi adam ne yaptı öyle ya. şimdi bi kaç trol çıkıp önceden ayarlandı falan dicek sonrı muhattap olayalım lütfen. çocuk resmen ayar verdi hayran kaldım. kız olsam gider veririm o derece
  • Adam King Beyler Dağılın !!
  • Hocam siz ne kadar çözseniz de adam yaptı mı yaptı?
  • vallaha hocam illaki bir cambazlığı bir hilesi vardır bu işin ama hepimizi bu konya topladğına göre adam işini çok iyi yapıyor
  • Oha beee ben böyle gösteri izlemedim çok iyiydi. Etkileyici Azımız açık izledik. Çok güzel ilizyon yapıyor.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.