S

Binbaşı
12 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar,

Ev kullanımı için (yılda max 10 kere kullanırım) matkap tavsiyesi istiyorum. Aynı zamanda vidalama ve vida sökme işlemi de yapmak istiyorum alacağım makinayla. Yani hızı ayarlanabilir varsa onlar daha iyi olur tabi. Bütçe olarak 150-200 ü çok aşmayacak, mümkünse daha da altında olanları paylaşabilirseniz çok memnun olurum.

Dewaltlar çok pahalı.

1- Black&Decker, Bosch, AEG gibi markalara mı bakayım yoksa daha ucuz ürünler de iş görür mü?
2- Ortalama kaç watt ve kaç devir olması daha iyi olur?
3- Darbeli olması daha iyi olur, ayrıca bilmediğimden soruyorum bu ürünler ile vidalama ve vida sökme işlemleri kolaylıkla yapılabilir mi?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
ARkadaşlar selamlar

Evdeki Superonline Fiber'in verdiği Huawei modemim var..Pikatel 101 i kablosuz bridge olarak kullanıyorum yani wireless alanını genişletmek istiyorum.
Ayarlamaları yaptım düzgün çalışıyor ancak Pikatel'e bağlandığımda internet hızı çok düşük oluyor..Speedtest te 2 mbit civarı çıkıyor. Normalde 25 mbit bağlantım var ki Huawei den bağlanınca gerçekten bu hızlara erişebiliyorum.

Sorun Pikatelden mi kaynaklanıyordur yoksa kablosuz olarak aldığımdan dolayı mı hız bu kadar düşüktür?
Arkadaşlar merhabalar

154SP-T73-TD6P model Vestel notebook driverlarını indirebilmem içinhttp://driver.vestel.com/SerialNumberResponse.aspx?t= burası benden seri no istiyor ama seri numarası bende yok etiket yırtılmış ve kutu ya da fatura yok..

Bu model notebook a sahip biri seri numarasını verebilir mi?
merhabalar

arkadaşımın bi sorunu ben de sorunun ne olabileceğini anlayamadım tam olarak..

durup dururken bir koku gelmiş laptopun şarja takıldığı yerden..baya ısınmış orası..kablo girmekte zorlanıyor şimdi ancak girince şarj oluyor..sorun neden olabilir ve bu bi tehlike oluşturur mu ? napmak lazımdır yardımcı oursanız sevinirim.
arkadaşlar yarın vana gideceğiz ama ahtamar van kalesi dışında pek bir yer bilmiyoruz..tavsiye edeceğiniz yerler var mı ?
vanın kahvaltı salonları da meşhurmuş bildiğiniz güzel bir salon var mı acaba ? ya da farklı yerler işte :)
merhaba arkadaşlar..

2004 makyajlı ya da 2005 2006 civic bakıyorum..
standart özellikleri nelerdir bilmiyorum..ama abs klima çift airbag tüm modellerinde var sanırım..

bunun dışında km si 90000 i geçmeyecek, orjinal ve temiz olacak..

ığdırdayım o yüzden istanbul pazarlarını gezemiyorum..pazarları gezip de fiyat hakkında fikir sahibi olan paylaşırsa sevinirim..internete bak demeyin çok saçma sapan rakamlar yazıyorlar..pazar fiyatını öğrenmek istiyorum

şimdiden teşekkürler
arkadaşlar ben pek anlamam bu gps lerden abimin zaten..bozulmuş daha doğrusu igo yüklerken bişeyler olmuş bozmuş galiba...ve şu anda usb den bağlamaya çalıştığım zaman aleti tanımıyor..farklı kablo ve farklı bilgisayarlarla denedim aynı hata var..açmaya çalışınca da travel pilot lucca yazan ekranda kalıyor..bunun resetlenmesi formatlanması gibi bir durum var mı nasıl düzeltilir ?

yardımcı olursanız çok sevinirim.
merhaba arkadaşlar

300 metrelik bir alanda wireless sistem kurmak istiyoruz..bunu yapmak için access pointler mi kullanmak daha mantıklıdır yoksa daha başka bir çözüm yolu bulunabilir mi ?

tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
PHP kullanarak mail hesaplarına erişim sağlayıp , mailleri teker teker bütün içeriği ile çekmeye çalışıyorum,
mail server'a bağlanıyorum sorunsuz ama ek dosyayı ( attachment ) bir türlü çekemedim.

base64 kodları şeklinde dönüt veriyor server. bunu dosya haline çeviremedim. nasıl yapılabilir acaba ?
arkadaşlar merhabalar..
piyasaya bayadır uzağım bir yakınım sordu nasıl bişey alabilirim diye ben de foruma bir sorayım dedim..

19" lcd olcakmış..bunun haricinde bu fiyata toplanacak en iyi sistem nasıl birşey olabilir ve en uygun nerde var şu anda ?

650 700 ytl ye monitör de dahil olacak..

yardımcı olursnanız çok sevinirim..iyi akşamlar
Hakkında
Meslek: öğrenci
Hakkımda:
5A1C807E590047E69C67647ADE4CF840.jpg
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Notebook
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.250
İkinci El Bölümü Mesajları: 76
Konularının görüntülenme sayısı: 93.090 (Bu ay: 311)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Notebook - Ultrabook
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.