Şimdi Ara

Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri ██ANA KONU██ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.476
Cevap
6
Favori
97.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YoğurtluMakarna

quote:

Orijinalden alıntı: Scott Storch

Kart hilesi için şöyle bir teorim var:
    Elinde aslında iki deste kağıt var, destenin bir tanesi yukarı diğeri aşağı bakıyor ve çocuk kartları açarken kapalı olanları göstermiyor, kağıtlar belli bir sıraya göre dizilmiş ve çocuk bunu biliyor ( farkettiyseniz desteyi karıştırdım diyor, karıştırmıyor) .Maça kızının yeri geldiğinde duraksıyor ve çıkarmak için uğraşıyor.

+1 aynen öyle

Alıntıları Göster
    Adam zaten bio-enerjiye bu kadar hakim olsa gelip orda 3 evet almak için uğraşmazdı;
    ne sihirdir ne keramet el çabukluğu marifet ;
    aref i tebrik ediyoruz başarılı bir çalışmaydı insanlar inandı

• quote:

Orijinalden alıntı: Torque_

Adam zaten bio-enerjiye bu kadar hakim olsa gelip orda 3 evet almak için uğraşmazdı;
    ne sihirdir ne keramet el çabukluğu marifet ;
    aref i tebrik ediyoruz başarılı bir çalışmaydı insanlar inandı

Alıntıları Göster
    adam sith lordu tabi yapacak o kadar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nepennthe

adam sith lordu tabi yapacak o kadar..

Alıntıları Göster
    Kart numarası hileli deste ile yapılıyor, sırf bu numara için hazırlanmış satılan özel desteler var.
    Şöyle ki kartların arka tarafında yapışkan bir madde var. yani kartlar arkalarından birbirine yapışıyor. Bütün kartları bu şekilde yapıştırıyor eleman, daha sonra da ayırmak için o karta biraz daha basınç uyguluyor sadece. Ters çevirme olayını da iyi yakalamış bir arkadaş ama renginden dolayı değil o, kartın çift mi tek mi olduğundan dolayı.(renge göre ayarlarsa çoook dikkat çeker ama kartların tek mi çift mi olduğuna kimse bakmaz) dikkat ederseniz elemanın açtığı kartlar arasında tek bir tane bile çift kart yok. A-3-5-7-9-J-K kartları yani sadece tek kartlar var. çift kartlar da ters dönmüş durumda. Maça kızı da hemen arkasında olan maça valeden anlıyor ve açıyor.

Toplama numarasına gelince elindeki kağıda daha önceden toplamı 19519 olan 3 tane 4 haneli sayı yazmış zaten elemanlara yazdırdıktan sonra sadece elindeki kağıdın katlanma şeklini değiştiriyor, elamanların yazdığı sayılar iç tarafa dönüyor kendi yazdığı sayılar ön yüze. Yani ceketindeki kağıtla filan değiştirmiyor.

Kaşık bükme olayından filan anlamıyorum çok fazla haz da etmiyorum, işe yaramaz numara gibi geliyor bana...

Çok etrafta anlatmayın bu olayların sır perdesini, sonra meslektaşlarım çok kızıyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekonomisty

Kart numarası hileli deste ile yapılıyor, sırf bu numara için hazırlanmış satılan özel desteler var.
    Şöyle ki kartların arka tarafında yapışkan bir madde var. yani kartlar arkalarından birbirine yapışıyor. Bütün kartları bu şekilde yapıştırıyor eleman, daha sonra da ayırmak için o karta biraz daha basınç uyguluyor sadece. Ters çevirme olayını da iyi yakalamış bir arkadaş ama renginden dolayı değil o, kartın çift mi tek mi olduğundan dolayı.(renge göre ayarlarsa çoook dikkat çeker ama kartların tek mi çift mi olduğuna kimse bakmaz) dikkat ederseniz elemanın açtığı kartlar arasında tek bir tane bile çift kart yok. A-3-5-7-9-J-K kartları yani sadece tek kartlar var. çift kartlar da ters dönmüş durumda. Maça kızı da hemen arkasında olan maça valeden anlıyor ve açıyor.

Toplama numarasına gelince elindeki kağıda daha önceden toplamı 19519 olan 3 tane 4 haneli sayı yazmış zaten elemanlara yazdırdıktan sonra sadece elindeki kağıdın katlanma şeklini değiştiriyor, elamanların yazdığı sayılar iç tarafa dönüyor kendi yazdığı sayılar ön yüze. Yani ceketindeki kağıtla filan değiştirmiyor.

Kaşık bükme olayından filan anlamıyorum çok fazla haz da etmiyorum, işe yaramaz numara gibi geliyor bana...

Çok etrafta anlatmayın bu olayların sır perdesini, sonra meslektaşlarım çok kızıyor bana.

Alıntıları Göster
    Olmamış bu ya şimdi diyorsunuz ki zaten numara gerçekten yapcak hali yok ya diye, ilüzyonist dediğin numarasını anlayamayıp delirdiğin adamdır bunun direk ne yaptığı anlaşılıyor e bende öyle bi kaç numara yapıyom zaten bırakın bi farkı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Aegwynn-

Olmamış bu ya şimdi diyorsunuz ki zaten numara gerçekten yapcak hali yok ya diye, ilüzyonist dediğin numarasını anlayamayıp delirdiğin adamdır bunun direk ne yaptığı anlaşılıyor e bende öyle bi kaç numara yapıyom zaten bırakın bi farkı olsun.

Alıntıları Göster
    Ya arkadaşlar kağıtı değiştirdi yok önceden hazırladı , taktığı yüzükte mıknatıs falan filan gerek yok bu kadar ayrıntıya ya :)
    adam muhteşem iş yaptı ya bence bu kadar abartılmamalı yalan mı
    Gercekten adam güzel bir ilizyonist

• quote:

Orijinalden alıntı: OMIKRON

Ya arkadaşlar kağıtı değiştirdi yok önceden hazırladı , taktığı yüzükte mıknatıs falan filan gerek yok bu kadar ayrıntıya ya :)
    adam muhteşem iş yaptı ya bence bu kadar abartılmamalı yalan mı
    Gercekten adam güzel bir ilizyonist

Alıntıları Göster
    o kadar insanin karsisina gecip o numaralari eline yuzune bulastirmadan yapmak bile bi meziyet..

guzel bi gosteri yapti, insanlari sasirtmayi basardi, tebrikler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtertac

o kadar insanin karsisina gecip o numaralari eline yuzune bulastirmadan yapmak bile bi meziyet..

guzel bi gosteri yapti, insanlari sasirtmayi basardi, tebrikler..

Alıntıları Göster
    cem yılmaz ın dediği gibi yok herif gerçekten uçuyo bu kadarda birbirinizle yarışmayın kesin şöle yaptı kesin böle yaptı biraz keyfini çıkarıp ağzınızı açıp vay anasını helal olsun diyerek izleyin adı üstünde ilizyon numara işte

• quote:

Orijinalden alıntı: herhangibirey

cem yılmaz ın dediği gibi yok herif gerçekten uçuyo bu kadarda birbirinizle yarışmayın kesin şöle yaptı kesin böle yaptı biraz keyfini çıkarıp ağzınızı açıp vay anasını helal olsun diyerek izleyin adı üstünde ilizyon numara işte

Alıntıları Göster
    bütün yorumları okudumda sadece birşey dikkatimi çekti.

çocuk acaba neden son numarasında kağıdı açarken "bu sadece bir sayıdır" gibi bir laf etti. belki tamamen sıradan birşey ama onu anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saraveco

beyler bu adam jedi

Alıntıları Göster
    lan videoyu izleyince harbi merak etmiştim, çözümlerini görünce baya sevindim. vay anasını yaa. süper konu teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: güllaççı

çocuk acaba neden son numarasında kağıdı açarken "bu sadece bir sayıdır" gibi bir laf etti. belki tamamen sıradan birşey ama onu anlayamadım.

aynen ve sonra sözü kesildi alkışlar yüzünden ve devamını getirmedi.

süper bir şovdu. emeğine sağlık insanları gerçekten merakladındırıp araştırmaya sevk etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezing

quote:

Orijinalden alıntı: güllaççı

aynen ve sonra sözü kesildi alkışlar yüzünden ve devamını getirmedi.

süper bir şovdu. emeğine sağlık insanları gerçekten merakladındırıp araştırmaya sevk etti

Alıntıları Göster
    İyi numaralar, Allah var şimdi ilk seferde çoğumuz yedik.

Benim dikkatimi çeken başka bir nokta şu;

Bradd Pitt ile ilgili resmi keserken kağıdı önce ikiye sonra dörde katlıyor. Fakat gösterdiği kağıt sadece i
    kiye katlanmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: whereismywings

Bradd Pitt ile ilgili resmi keserken kağıdı önce ikiye sonra dörde katlıyor. Fakat gösterdiği kağıt sadece i
    kiye katlanmış.

Alıntıları Göster
    Şaka gibi yaaa konuşulanlara bak

bknz. CMYLMZ

• quote:

Orijinalden alıntı: by_FEARLESS

kiye katlanmış.

waaaay süpersin panpa dediğin doğru kontrol ettim tekrar

• quote:

Orijinalden alıntı: Placeb0

beyler neyi tartışıyosunuz anlamadım ki bu herifin hilesini çözünce adam sahtekar yeteneksiz biri mi olcak yani neye uğrasıyosunuz anlamadım

Alıntıları Göster
    adam anlaşmalı yeteneksizsiniz ekibiyle. bir kaç sene öncesinden yine kaşık büken adamlar türemişti tvde izlenme sayısını artırmak için yurtdışından bir herif getirtmişlerdi televizyondan milletin evindeki saatleri durduracağını iddia eden ve izlenme rekorları kırmışlardı. yeteneksizsinizin seyirciye ihtiyacı var anlaşılan böyle insanların inançlarıyla oynuyolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: elixir123

adam anlaşmalı yeteneksizsiniz ekibiyle. bir kaç sene öncesinden yine kaşık büken adamlar türemişti tvde izlenme sayısını artırmak için yurtdışından bir herif getirtmişlerdi televizyondan milletin evindeki saatleri durduracağını iddia eden ve izlenme rekorları kırmışlardı. yeteneksizsinizin seyirciye ihtiyacı var anlaşılan böyle insanların inançlarıyla oynuyolar.

Bu arada dikkatimi çekti şimdi konunun görüntülenme sayısı uçmuş bi bakim dedim kullanıcıdan çok misafir görüyordum buranın url sini googlede araştırdım birisi yaymış sağa sola galiba TIKLA veya ''19519 donanımhaber'' diye aratın

şimdi baktımda oha lan r10.net bile var TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 11 Ocak 2011; 13:05:13 >

• quote:

beyler bu adam jedi

Alıntıları Göster
    adamın internette birçok videosu mevcut...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Arkadaşlar adamın yaptığı tabi ki illüzyon, bunları sihirle falan yapsaydı zaten peygamberliğini ilan etmişti şimdiye

ne kadar Cem Yılmaz özentisi var şu forum da yaaa
  • geçen sene malatya programında önce askeriyeye teşekür etti.ardından askeriye kelimesini atıp tekrar kapanış konuşması yapmıştı.
    bu acun cin adam ya.işlerinin ters gitmemesi için ne asker ne vatan ne de kurtuluş savaşını tanır............
  • quote:

beyler bu adam jedi

Alıntıları Göster
    bunların gerçek olmasını zaten bekleyemeyiz bunların hepsi birer ilizyon göz yanılması ama adam işini iyi yapıyo bizede izlemek düşüyo ama böle giderse adamı bitircaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mskosar

evet bu benim de dikkatimi çekti.. neden göstermediler acaba?
    Bakın koskocaman bir epic fail.
    Adam makasla kağıdı keserken elini resmen hart diye cebine sokuyor. Ya da cebine sokmuyor karnına makas saplıyor.

Bakın ss de aldım. Forum silinebilir.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.