Şimdi Ara

Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri ██ANA KONU██ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.475
Cevap
6
Favori
97.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turank

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

Cinleri kullanarak gelecekten bilgi edinme de dinimizde mevcut..

Değil.

Arkadaş dinimizde mevcut derken böyle bir şeyin olabildiğini kastedmek istemiş sanırım. yoksa dinin getirdiği veya yap dediği bir şey değil. ama cinler den faydalanılarak böyle şeyler olabiliyor.

tabi bu yetenek programında yapılan tamamen hile ve yetenek işi. cinlerle alakası yok yani..

kuranda cinlerle ilgili böyle bir bilgi yok.

arkadaş çok yetenekli katılıyorum, numaralarını çok iyi şekilde yaptı herkesi kandıracak şekilde, dediğim gibi geçmek sonuna kadar hakkıdır. fakat örümcek kafa insanlar yüzünden yok cinle yapmış yok telekineziyle yapmış yok özel güçleri var beyin okuyormuş falan filan geçin bunları böyle birşey yok, olamazda.

• quote:

beyler olayı açıklıyorum...Materyalistler okumasın

Adam iranlı

Tip bu: Tipten zaten anormallik anlaşılıyor..Gözler donuk bakıyor falan..

Enteresan davranışları var..Soğukkanlı falan..

Bu adam ya yetenek sizsiniz ekibi ile anlaşmalı yaptı şovu [Materyalist dostlarım burdan sonrasını okumağyın plis]

ya da Büyü kullandı..Müslüman arkadaşlarımdan bilmeyenler de olabilir belki ama Büyü diye birşey var...Cinleri kullanarak gelecekten bilgi edinme de dinimizde mevcut..

Benim açıklamam budur

• quote:

Orijinalden alıntı: cLk

izlerken nasıl yapıldığını anlamayıp ağzı açık izleyenler internetten araştırdıktan sonra çok basit diyerek ne yapmaya çalışıyor acaba? yedin mi? yedinnn. afiyet olsun....

• Şu son numara çok ucuzdu bi kızı özellikle dierlerinden ayırdı ki seyircilerin toplamını çaktırmadan deiştirebilsin 19519 toplamını önceden yapmıştı yani sadece el çabukluğuyla başka bi kağıdı kıza gösterdi çok basit bi numaraydı bence.Bi an prestij filminde ki bi replik geldi aklıma ''Siz gerçeği görmeyi deil kandırılmayı istiyorsunuz''.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuantum21 -- 9 Ocak 2011; 15:30:26 >
  • kart olayı da şöyle sanırım.

tüm kartların 1 den 52 mi (kaç taneyse) numarası var.

şimdi şeçtirirken düşünüyor numaraları vale kız mesela 35 numaralı kağıtsa onu göstertiyor.
  • Çocukla zorunuz ne oğlum la yazıktır ne güzel yapıyor numaraları işte.Yarışmaya gelen cart curt whitney houston çakmalarından barmenlerden felan daha çok hoşuma gitti şahsen.Ne adamsınız ha
  • Arkadaşlar izlediğimde ağzım açık kaldı çokta zorlamadım kendimi nasıl yaptı diye.HAaaaaaa öğrendikten sonra ya da az çok hileleri okuduktan sonrada haa bumuydu aln demedim dememde.Adam ilizyon yaptı ACAYİPTE YEEEEEEDDDDDİİİİİİK.Helal olsun adam o anda izleyenlere yedirdi demekki yetenek var
  • quote:

Orijinalden alıntı: sporcu22

Arkadaşlar izlediğimde ağzım açık kaldı çokta zorlamadım kendimi nasıl yaptı diye.HAaaaaaa öğrendikten sonra ya da az çok hileleri okuduktan sonrada haa bumuydu aln demedim dememde.Adam ilizyon yaptı ACAYİPTE YEEEEEEDDDDDİİİİİİK.Helal olsun adam o anda izleyenlere yedirdi demekki yetenek var

• Çok soğukkanlıydı çocuk, iyi yaptı bence.
  • Herkesi kendiniz gibi zannetmeyin neden artislik yapıyorsunuz diyerek kendiniz bilmişlik taslamayın insanlara. Araştırdığım falan yok herşey gözümüzün önünde oldu mıknatıs hariç hepsi basit numaralardı. Benim oraya çıkıp bu numaraları yapmamam bunların basit şeyler olduğunu değiştirmez. Boş boş konuşup insanların asabını bozmayın başkalarının fikirlerine saygıyı yitirmeden kendi fikirlerinizi ifade edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğurtluMakarna -- 9 Ocak 2011; 18:49:09 >
  • Adam numarasını o anda iyi sattı
    ilk izlerken, bende demiştim keşke böyle ufacık bir kağıt yerine bir yazı tahtası getirselerdi de numaraları bizde görseydik demiştim, daha sonra anlaşıldı ki olay zaten not defteri üzerinden dönüyormuş..

ama komik olan numaraları ortaya çıkmadan önce hemen milletin gayet bilmiş bir tavırla parapsikolojiler, metafiziksel şeyler ,cinler, büyüler var muhabbeti yapması.
  • okumayın dedim lan uyarıdan sonrasını ... ben de pek inanmıyorum zaten
  • İskambil numarası çok basit.Jürinin hangi kağıtı sececegini zaten en baştan biliyordu.kız maça kağıdını önceden bilerek ters çevirip koydu.
    Aslında jüriye farkettirmeden kendi istediği kağıdı şeçtirdi.Dikkat ederseniz jüri siyah dediğinde direkt kırmızıları yani kupa ile karo yu eliyor. Eğer jüri kırmızı renk deseydi bu kez jurinin söylediği rengi yani kırmızıyı eleyecekti geriye siyahlar kalacaktı.
    gelelim maçaya geriye iki seçenek kaldı maça ve sinek Hülya Avşar maçayı seçti.eğer maça değilde sinek deseydi eleman "sineği at geriye ne kaldı maça" diyecek ve en sonunda hülya avsar a maça dedirttirecekti:))

kız olayında ise tamamen Jürinin bilinç altına iniyor.1 den 10 kadar vale kız papaz dan brini seç diyor.Tamamen bilinç dışı bir seçim çünkü 1 den 10 kadar ki sayıların içinde kız vale papaz yoktur.bu üçünü ayrıyeten söyleyip kız vale papazdan birini seçmeye doğru jurinin bilinç altını yönlendiriyor.juride kız deyince nihayet istediği kartı söyletmiş oluyor.

bütün olay bu

• Star Tv'de bir aralar fenomen diye bu tarz olayların döndüğü bir program vardı hatırlayan var mı?
  • 19 MAYIS 1919 daki kagıt her ıkısındede bulunmakta gösteride kagıdı tam acmıyor ancak fragmanda tamamı acılmıs zaten gosteride tamamen açılmadıgıda kagıda dikkatli bakınca besbelli kagıt katlı biçimde :) Açıklayan varsa bilmiyorum ancak dikkatimi çekti.
  • ulan ya adama bak herkesi kandırmıs
  • Kart hilesi için şöyle bir teorim var:
    Elinde aslında iki deste kağıt var, destenin bir tanesi yukarı diğeri aşağı bakıyor ve çocuk kartları açarken kapalı olanları göstermiyor, kağıtlar belli bir sıraya göre dizilmiş ve çocuk bunu biliyor ( farkettiyseniz desteyi karıştırdım diyor, karıştırmıyor) .Maça kızının yeri geldiğinde duraksıyor ve çıkarmak için uğraşıyor.
  • 3:16'ya dikkat bayan cözmus olayi
  • quote:

ya da Büyü kullandı..Müslüman arkadaşlarımdan bilmeyenler de olabilir belki ama Büyü diye birşey var...Cinleri kullanarak gelecekten bilgi edinme de dinimizde mevcut..

gelecekten haber verme gibi birşey yok, cinler geçmişten bilgi verebilirler

quote:

Orijinalden alıntı: Dhqwer

ama komik olan numaraları ortaya çıkmadan önce hemen milletin gayet bilmiş bir tavırla parapsikolojiler, metafiziksel şeyler ,cinler, büyüler var muhabbeti yapması.

ama hala bu muhabbetler dönüyor, baya inanmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyWar -- 9 Ocak 2011; 20:44:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Scott Storch

Kart hilesi için şöyle bir teorim var:
    Elinde aslında iki deste kağıt var, destenin bir tanesi yukarı diğeri aşağı bakıyor ve çocuk kartları açarken kapalı olanları göstermiyor, kağıtlar belli bir sıraya göre dizilmiş ve çocuk bunu biliyor ( farkettiyseniz desteyi karıştırdım diyor, karıştırmıyor) .Maça kızının yeri geldiğinde duraksıyor ve çıkarmak için uğraşıyor.

+1 aynen öyle
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.